Bilgisayarlar

"VKontakte": Bir adam ve onun arama

hizmetini kullanırken "VKontakte" İnsanlar bunun için çeşitli yolları vardır, bir arkadaş bulmak istiyorum. Sosyal ağların kullanımı genellikle herhangi bir zamanda bir mesafeden insanlar arasındaki iletişim olasılığı bağlıdır. "VKontakte" yapmak çok kolaydır: önce bir hesap var. Bu bağlamda doğal soru ortaya çıkıyor: nasıl bir kişi "VKontakte" bulmak için? Bu ayrıntılı olarak bu sorunu dikkate değer.

Küresel arama

Birincisi, bu mümkün ve bir varyant olan insanlar kayıt olmaksızın "Vkontakte" arama olduğunu en işaret bildirin. Neden ve neden olmasın ağa katılmak mı? Kullanıcı, bu ihtiyacı yok, ya da duyduğu ilgiyi açıkça istemiyor varsayalım. Bu durumda belirli bir kişiyle ilişkili tüm verileri geri çağırmak için gereklidir. Özellikle adı, olası bir takma, doğum tarihi ve yaşadığı şehirde. Ayrıca arama motorlarının olması gerektiğini söyledi. biri bunları çalıştırmak için kullanın ve hangi tarayıcı üzerinde hiçbir fark yoktur aslında. arama sorgusu bu gibi görünmelidir: "Vkontakte Mariya Potapova" veya "VC Masha Rasteryasha Pskov". muhtemel değişimlerine izin verdi. Bir kullanıcı sayfası arama sorguları gizlilik ayarlarından sosyal ağın kullanıcısı olmayan gizli değilse, ekran sitenize "Vkontakte" bağlantılarının bulunduğu bir sayısını gösterecektir. Aradığınız kişi içlerinde olabilir.

hesap

ücretsiz arama şey verdiyse, mevcut bir hesaba dikkat veya bir arkadaşınızın profiline kullanmalıdır. Sonra, bakmak araç çubuğu sayfa profilin solda. vb "Mesajlar" düğmesine "Fotoğraflar", bir listesi olacak Neredeyse çok altındaki "Haberler'in" fonksiyonudur. Ona gitmek gerekir ve "Arama" bölümünü girin veya sütun "Arkadaşlar", hakkını kullandığı görülüyor sayfanın üst panelde ayrıca kullanıcılara filtre öğeler var. Benzer bir fırsat vardır ve üstünde, fotoğraf hesabına yukarıdaki Ancak ilk gelişmiş seçenekler içerir. Şimdi bir kez daha arzu nesnesi hakkında bilinen tüm güvenilir bilgi hatırlama ve bunları yazmak gerekir. ilkesine dayalı insanlar için böyle ayrıntılı arama "yazıldığı gibi aynen görüntülenir." Bunun nedeni son nokta önemlidir Bir hesap "Vkontakte" olması, bir kişinin sayfası otomatik olarak sola olacak, bu yüzden de hiç belirtin gizlilik ayarları gerekli bilgileri gizlemek veya olamaz. girdi veri kümesini kombine ettiniz. Böylece, hizmet "VKontakte" insanlar aramada alt çizgi bir dizi yolla aşağı gelir: temel bilgiler, bir fotoğraf ve bir telefon numarası ile kutulara doldurularak. Birleştirmek de mümkündür, ya da sadece bir kez bir göstergesi.

"VKontakte": Temel Bilgiler

Hızlı veya ileri: Artık arama uygulamak için en iyisine karar gerekir. Bir kişinin baş harfi bilinmektedir varsa, deneyebilirsiniz "express". kullanıcı onu görmüş veya bilinmeyen kişi ile bizzat konuştum hiç varsa, şehirde, doğum, okul, yüksek öğrenim, cinsiyet ve yaş durumu tarihinden yanı sıra olası bir aile durumu biçiminde ek veri girmek zorundadır.

fotoğrafları arayın ve telefon numarası

adı kullanılabilir olması dışında, bilinmeyen "VKontakte" kişiler tarafından aranan bilgi, "Sadece resimlerle" etiketli özel bir bölüm koymak ve görsel hafızayı kullanan kişiyi aramak başlamak mümkün olursa. Eğer aniden bir kişiyi varsa, bir sorgu dizesi ve bir telefon numarası girebilirsiniz. 8 veya 7 ile, hem de yedi sıra: iki çeşidi vardır. Bir numara belirtilmişse, o zaman kişinin bulunmasını garanti edilir. Onun bazı web sayfalarının durumunda o daha sık görünür bunlardan hangi yeterince izlemek için ve kullanıcıya yazın.

Yani kayıt olmadan yanı sıra ek veriler hem sosyal ağda kişiyi bulmanın temel yollarını var. sen bak eğer, oldukça basit.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.