Bilgisayarlar

Odnoklassniki'de kasetinizin nasıl izleneceği ile ilgili ayrıntılar

Sosyal ağ "Sınıf arkadaşları" nda olduğu gibi "VC" de olayların bulunduğu bir kaset var. Bu terim, arkadaşlarınızın tüm güncellemeleri hakkında bilgi edinebileceğiniz anlamına gelir: ne eklediklerini, hangi başvurular arasında kazandığınız kazanımları ve daha fazlasını içerir. Genel olarak, bu öğenin arkadaşlarınıza olan her şeyi gösterdiğini söyleyebiliriz. Bu sosyal ağda yeni başlayanlar iseniz, o zaman "Classmates" daki şeridi nasıl izleyeceğinizi de içeren çok sayıda sorunuz var. Bu konuda ve konuşmak.

Düzenleme yapma

Sadece bazı kullanıcılar kendi kasetlerini görüntülemeye karar verirler. Aslında çoğu için bu kesinlikle önemli değildir. Bununla birlikte, bazı durumlarda kasetlerin "Sınıf arkadaşları" nda nasıl izleneceğini bilmek gerekir. Bunu, bugün size anlatacağımız çeşitli yollardan birini kullanarak yapabilirsiniz. Tabii ki, bazen dışarıdan kendi kasetinin nasıl göründüğünü görmek ilginç olabilir. Bu durumda, kullanıcı bir şeyi düzeltme ve hatta muhtemelen hatalarını düzeltme fırsatı bulacaktır. Bugün size Odnoklassniki'de kasetinizi nasıl izleyeceğinizi anlatacağız.

talimat

Sonuç elde etmek için profilin ana sayfasına gidin ve kendi adınızı tıklayın. Kullanıcının katılabileceği tüm etkinlikler, "Kaset" adlı özel bir bölümde biraz daha düşük gönderilecek. Ona geçiyoruz.

Sorunun çözülmesinin başka basit yolları olduğunu unutmayın; şimdi bunları şu anda konuşacağız.

Kendi kasetinizi görüntüleme fırsatı bulabilmek için ikinci bir hesabınız olmalıdır. Tabii ki, her kullanıcının sosyal ağ "Odnoklassniki" üzerinde iki kişisel sayfası yok, bu nedenle arkadaşınızın hesabını kullanabilirsiniz.

asistan

"Odnoklassniki" servisinde, bir arkadaşınızın sayfası kullanılarak bir haber yayını görüntülenebilir ve bunun için aşağıdakileri yapmanız gerekir. Bu sosyal ağ üzerinde bir hesabı olan bir kız arkadaşı veya arkadaşını arayın. Sonra, bir arkadaşınızın bilgisayarınıza girdiğinden emin olmanız gerekir. Odnoklassniki'de kasetinizin nasıl izleneceğine karar vermek için misafirin arkadaşlarınızda olması gerekir, aksi takdirde hiçbir şey çıkmayacak. Arkadaşın yetkilendirmesi tamamlandıktan sonra etkinlik akışına gitmeniz gerekir.

risk

Çok dikkatli olmalısın. Şimdilik, İnternet, kasetten hesabınızı nasıl görüntüleyeceğinizle ilgili talimatlar sunan çok sayıda dolandırıcılık yapmaktadır. Hiçbir durumda bu kişilere hesaptan verilerini vermeyin ve dolandırıcılık olduğu için ek programlar satın almayın. Sonunda, bir hesap veya para kaybedersiniz. Odnoklassniki'deki kasetinizi görmenin güvenilir yollarını verdik. Ayrıca bu yöntemler tamamen güvenlidir ve bu nedenle sayfanızı kaybetme riski taşımayacaksınız. Kolay yoldan gidebilir, ikinci bir hesap oluşturabilir ve kendinizi arkadaşlarınıza ekleyebilirsiniz.

"Tamam", Mail.Ru Grubuna ait bir projedir. Rusya'da yedinci katıldığı ve dünyada 67. sıradadır. Kaynak 2006 yılında başlatıldı. 205 milyonun üzerinde kullanıcıyı bir araya getirdi. Devam - günde 44 milyondan fazla insan. Sitenin yaratıcısı Albert Popkov'tu. Londra'da yaşıyor, iletişim alanlarında çalışıyor. Ayrıca çeşitli Avrupa ülkelerinde benzer projelerin geliştirilmesinde yer aldı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.