Bilgisayarlar

Frendzona nedir? Nasıl frendzony ile bağlanmak için?

Gençlik ortamında "arkadaş alanında" kavramı aktif olarak kullanılmaktadır. O kadar uzun zaman önce günlük yaşamda ortaya çıktı ama zaten yeterince popülerlik kazanmıştır. Böyle frendzona ne tehlikeler içine almak isteyip kendilerine pozlar gerçeği ile başa çıkmak için zamanı.

Her şey sırayla. Frendzonoy kızlar hemcinsleri erkekleri "gönder" özel "Dostları toprakları" olarak adlandırılan. Böyle bir konumda bulunan Be olamaz her adam - o bir süre onun arkadaşı olması gerekirken, belirli bir bayan için şefkat duyan tek kişi.
"VC" frendzona Ne gösteren bir örnek ele alalım: kıza aşık bir adamı, ama onun için karşılıklı duygular hissetmez - adil değil "tutunmanın". en mantıklı yolu: hâlâ parlamaya olmadığından, talihsiz otshit. Ne yazık ki, ancak insan ilişkilerinde o kadar basit değildir. Hatta bir ağda, tüm güzel böyle ilgi ve gönüllü olarak vazgeçmek kolay değildir - O övgü yazıyor, ona bir sanal hediyeler verir görüntüleri değerlendirir.

Neden frendzona kızlar

Her şey sıradan değildir: kız (aşık bir adam, o her zaman memnun etmek mutlu ise) büyük ölçüde onun için hazır bir adamı kaybetmek istemiyor. Bu "arkadaş", Bilgisayarı tamir matematik ödevini yapacak, partiden sonra buluşup ev tutmak mümkün olacak, saat 2'de bir çikolata getirecektir. Onun için, bu sadece bir keyiftir. Adam ona sadece, o frendzona olduğunu bile düşünmemeye çalışacağım. Cevapları "Mile" o zaman çağrıları zaman, hatta bir ziyaret için çağrıda yürüyüşe yalvarır ederken, ilişkiler kurmak reddediyor neden sorularla dolu. Bütün mesele olduğunu: adamlar umut yoksun olmadığını, biz kızlar sadece arkadaş olmalarını teklif, o mutluluk yakın bir yerde olduğuna inanıyoruz devam etti. Şimdiye kadar - sadece orada bu şekilde, ve - "biz göreceğiz." Argümanlar farklı olabilir: "Artık genç bir adam var", "kendi çalışmaları ile çok meşgul "Ben ciddi bir ilişkiye hazır değilim"". Hepsi bu kadar inandırıcı, makul bulunmaktadır.

psikolojik bariyer

acele bir sonuç yapmak ve gençlere yönelik tüketici tutum kız suçlama. Kısayol ticari kişiler de herkese yapıştırılmış olması gerekmez. Her kişi farklı ve bundan bir başlangıç yapmak gerekir. Bazı durumlarda, kadınlar bile neyi frendzona hakkında sanmıyorum - kendilerinde, onlar anlayamıyorum.

Örneğin, bazı adamla konuşurken bir kız, onun için duyguları yaşamaya, ama sonra ilişki aniden genç adamın kusuru düşmeye başlar. Sadece ikinci yarının Infidelities hakkında bilmek - Belki en iyi eliyle, bazen kendini göstermeye başlıyor. Böyle travma sonrası insanlara güvenmek zordur. Tabii ki, belli bir mesafeden tüm yeni erkek arkadaşı yapacak bir kadın bir kez daha yandı almak değil, güvenli bir mesafeden her yakından bakmak için.

Biz her kadın romantizm, Man tarafından güzel jest (eylem) üstünde veya gerçekten bazı işareti istediği unutmamalıyız.

açık frendzona

İnsanlar farklıdır: Birisi diğer hile çalışıyor, doğrudan niyetini beyan eder. kadın ve erkek arasındaki ilişkide de bellidir. net frendzona nedir? Gerçek böyle bir şema vardır: genç adam açıkça arkadaş olmak sunan. yaşamın yaygın bir örnek: Bir sonuç verdi ve kız duygularını itiraf ettiği gibi, doğru zamanı bekliyor uzun zamandır adamı. Onun ateşli sözleri sabırla dinlemek ve daha sonra dostluk sunuyoruz.

o kadar olduysa Eh, - gençlerin gerçek durumu fark edebilir, kimse saklıyor. O açıkça romantik (özellikle cinsel) ilişkileri şu anda kategorik hariç söyledi. bu şekilde onu görür çünkü arkadaşlık bu oldukça mümkündür - arkadaş olarak, başka bir şey. kimse bilmiyor ve her şey hayatımızda mümkün - Ve ne olacak. o sadece korkaklar teslim arıyor - Kim istiyor. Tüm açıkça olmadığında - başka bir konudur, arkadaş zonu gerçek tuzak benzer.

tehlikeli gizli friendzone

Biz ne frendzona hakkında konuşursak, "Yol" cevabı veriyor: sadece apaçık ama gizli olamaz. İkinci durumda tüm çok daha tehlikeli adamlar için, daha ciddi. derhal bu tür dürtüleri kesmeleri (sarılmak öpmek) o isteyerek "veda" için onunla gider, ama bir şekilde onun parçası ufak denemesinde "ilişkide ilerlemesini": O genç adam ile iletişim ona mutluluklar verir sanki davranır. adam da doğrudan "hayır", umut hala kalır frendzona ne olduğu bilmediği duymuyor. Tabii ki, bu durumda her insanın, sadece şimdi "zamanı değil." Herşey gelecekte gider düşünecek Aslında, hiç bir şey olabilir, ama hepsi değil anlaşılmaktadır. Frendzona - inanılmaz kullanışlı bir şey, hangi o can yoluyla:

  • arkadaşı pahasına farklı yerlere gitmek;
  • (Her zaman döviz kuru, kontrol ile yardım isteyebilirsiniz) fikrini kullanın;
  • Her zaman dinlemek ve konfor olacak mendil, orada animasyon.

dostluk bölgesinde Kızlar

Bu noktaya kadar biz adil seks erkekler "Kısa bir tasma üzerinde" tutan sadece bu durumları göz önünde. Pek sık değil ama aynı zamanda toplumumuzun kadınlar frendzona olur. "Lurke" ayrıntılı olarak bu olguyu açıklayan, ancak her durumda bu fazlalaştı - hepsi aynı yoktur. (Örneğin, kendi çalışmalarında yardım isteyen) yararlanmak - Man gerekirse, ilişkiler açısından ona ilgi değildir kızı "arkadaşlar tutar".

Büyük olasılıkla, o onların üzücü durumun farkında olan her şeyi, anlar, ama yine de iyi inanıyoruz. Ne zaman adam aşkı - onun idealize, dezavantajları karlı çarpıcı avantajlarını fark etmemiş eğilimindedir. Kızlar genellikle hareketsiz oturamaz "kötü" adamlar dikkat nesnesi olarak seçin. Bu basit bir mantık kullanır: o şimdi, bunu bir seçenek olarak mutlu olacak bana geri gel yine yanına gidip: Biz en bu testlerin geçmesi ve her zaman birlikte olalım, birbirleri için yapılır. Bazen olur, ama bu başka bir hikaye.

İşaretler çocuklar için frendzony

Birçok eğlence siteleri örneğin, "Peekaboo" için, karmaşık şekillerde davranmasını konusunda tavsiye sağlarlar. Frendzona kolaylıkla göz ardı edilemeyecek bazı işaretler yoluyla tanınan:

  • Bir kız sadece yaklaşık bir şeye çağırırsa sormak veya yelek şikayet.
  • o "güle güle" kabul eder, ama bir gencin bedelinin tamamını kontrol ederse (bu durumda veda ve başka bir şey yanağına sadece öpücük izin verilir).
  • Mükemmel - her fırsatta adam genelde onun ne kadar güzel, özenli, sevecen, ilgili övgü duyar.

Tüm bu - Adam dostluk bölgede tutulan, ama sonra öyle değil geçer neredeyse yüzde yüz garantisi (ve almak için olası). zaman sona ereceğini - ilgilenen frendzonu öğrenir her hangi bir adam? Aslında, hiçbir zaman, o yapmadıysa. iki yolu sadece vardır: Aynı yatakta veya iletişim ilke ateşkes uyanıyorum.

frendzony Out

Bu sorun güvenle sonsuz kategorisine atfedilebilir. Her yüzde yüz uygun evrensel bir cevabı yoktur. Tabii ki, orada bir çözümdür, ama belirli bir durum için kendin bak gerekecektir. Örneğin, bu seçenekleri dikkate almak gereklidir:

  • Tamamen frendzone adamlar saklamaktan hoşlanan kız ile iletişim durdurun. Bir kez ve herkes için.
  • dramatik davranışlarını değiştirmek, uzun süre kaybolur. Sonra geri dönüp sevgili aramaya tekrar başlayın.
  • onun tarafından taşınan başka bir kız seçin, ama bir öncekinin düşünüyorum.

karakteri düşünün

Bu adam her zaman kolay olmasa bile, öyle kalmalıdır. gencin katılımı olmadan kendi başına Frendzona, olmaz. Eğer böyle bir ilişki içinde olmak "şanslı" ise tüm günahları kız suçlu için, bu gerekli değildir. Daha kendinle başlamak - o zaman zaman, kaynak ve sinirleri ödemek hangi millet, gönüllü kölelik üzerine katılıyorum. Bu objektif yeteneklerini değerlendirmek şeylere ayık bakmalısınız. Bazen bir firma "hayır" artık tüm sırları açık olduğundan, bu tür frendzona olduğu bilinmektedir, karakter ve cesaret göstermek, kendimize söylemek ve başka yerde mutluluk aramak gerekir. "In İletişim" Bir süre daha fazla temas, ama daha iyi olabilir ve o kadar verebilir.

kadın yükümlü değildir

Beyler bir kız sevdim eğer, o karşılık edeceğini sanmıyorum. Sadece istisnai durumlarda ve romantik filmlerin olur. en farklı ret nedenleri: genç bir adam figürü sevmez o anlamsız görünüyor. çekmemesi, ve bu kadar - Olabilir! Orada hiçbir mütekabiliyet olmakla iletişim muhafaza edilirse - noktası için görünmüyor. Belki o iyi bir şirket vazgeçmek istemiyor. Ve belki bu neredeyse hiç kimse bugün inandığı dostluktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.