ÇirkinlikInşaat

İnşaat teknolojisi "Velox": açıklama, özellikler ve yorumlar

Sadece yarım yüzyıl önce "Velox" teknolojisi yapımını orada patenti alınmıştır. Bugün o yaygın bulmuştur ve 40 ülke tarafından kabul edilmiştir. Bu, birçok nedenden kaynaklanmaktadır, ama her şeyden enerji verimliliği ekolojik gelişimi ve çevresel sürdürülebilirlik için gereksinimlerini karşılamak. Eğer çok inşaat teknolojisiyle ilgilenen varsa, daha ayrıntılı olarak incelemek gerekir.

tanım

Sürekli kalıp sistemi artık yaygın kullanılan kapsamlı bir enerji tasarrufu ve çevre dostu bir teknolojidir sermaye inşaat. Bu farklı amaçlar ile oldukça hızlı bir şekilde sıcak ucuz evler inşa sağlar.

"Velox" inşaatı teknolojisi, modern standartlara uygun son derece rekabetçi olduğunu ve tüketici gereksinimlerini karşılamaktadır. Operasyonel ve teknik özellikleri uluslararası kalite standartlarına uygun. Kalıcı kalıp schepotsementnyh kaplamalar yapılmış ve özellikleri ileride binanın kalitesinin belirlenmesi.

Plakalar çevre güvenliği, özelliği, ve% 95'e kadar bir malzeme içerdiği, mineralize ağaç yongaları ekstrüzyon teknolojisi ile yapılmaktadır. Üretim sürecinde çimentoyu, aliminyum sülfat ve soda silikatı kullanılır. Sülfat, bir katalizör olarak hareket eder, bir antiseptik, bir mineralizer ve bir bağlayıcı gibi cam eylemler sırasında.

"Velox" teknolojinin yapım plakalarının kullanımı içerir, boyutları olan 2000h500 mm'dir. kalınlığı 25 ila 75 mm arasında sınırı ulaşabilir. hareket 35 ve ara değer olarak 50 mm olarak. bir düşük şeker içerikli ladin bir denge vardır olmayan mal ahşap, için kullanılan plakaların üretimi için.

Bilmen gereken başka ne

Üretim tekniği hammadde derin işleme düzenleyen şartlarına uygundur. Bu ahşap tamamen kullanıldığını göstermektedir. ses ve ısı yalıtımı özelliklerini değışmeden kalır. İzolasyon duvarının dışında bulunan ve sıcak olsun ve ek yalıtım sağlamaz.

Plakalar yanmaz böylece ahşap mineralize, bu rot ve geometrik boyutları korumaz, neme dayanıklıdır. Çalışma sırasında, onlar yaşlanma sürecine tabi değildir. "Velox" teknolojinin inşaat yapısı iyi hava alışverişini sağlayan maddelerin kullanımını içerir. nefes Elde Duvarlar, bu rahat bir iç mekan iklimi oluşturmanıza olanak sağlar.

pozitif yorumlar

Tüketiciler seçimi o ladin odun yongaları oluşan paneller, kullanımını gerektirir bu nedenle bir teknik tarif vardır. İnsan sağlığı ve çevre için ekolojik olarak güvenlidir. tüketicilere göre, sürekli kalıp yüksek ısı ve ses yalıtımı ayrıca yangın güvenliği verebilmektedir.

kalıp elemanları hızlı ve kolay oldukça monte ve bu vinç ekipmanları için kullanmak gerekli değildir edilir. teknolojisine "Velox" evlerin inşaatı Eğer vakıf inşası tasarruf sağlar. Ev üretilen enerji tasarruflu, onlar% 40 ulaştığı, yüksek ısı tasarrufu sağlamaktadır.

tüketici düşüncelerine

Kayalık çekirdek, tüketicilere göre dayanıklıdırlar. Bu evin ömrü 100 yıldan olduğunu gösterir. Eğer "Velox" yapı teknolojisi ile ilgileniyorsanız, bunun yorumlar, sen okumalısınız. Bunlar arasında böyle bir yöntemin inşaat herhangi bir şekildeki ev inşa izin verdiğini göreceksiniz. Mimari çözeltiler yüzey olarak, tamamen farklı olabilir.

teknoloji Özellikleri

Velox - modern inşaat teknolojisi. Bu vidalar veya çivi kullanılarak yüklenen schepotsementnyh plakası çiftinin kullanımını içerir. yalıtım üründe iç yalıtım katmanının iken yoksun yapıştırılmış olan dışında. Temel metal bağları vasıtasıyla birbirine paralel yapılmış plakaların ayarlanır, bunlar güvenli bir uyum ve dikey stabilite sağlar.

Tabaklar çevre boyunca yerleştirilir, bunlar bir veya iki sıra halinde monte edilebilir. Nedenle, beton dökme için kullanılan bir boşluk oluşturmak mümkündür. Eğer isterseniz, o zaman tahta geometrisinin doğru yapısını korumak için geçici destekler yapabilirsiniz kesti.

Duvarların Takviye projesine uygun olarak yürütülür. yerleştirerek ve sabitleme sonra Kalıp sitesinde hazırlanan veya en yakın bitki getirmek olduğunu beton, dökülür. Eğer Velox teknolojisine bir ev inşa etmek için nasıl merak ediyorsanız, teknik ahşap veya envanter rafları ve kirişler ayarlanır bir cihaz monolitik döşeme sağlar bilmeli. Bunlar içi boş kutular "Velox" şekline sahiptir kalıp, uygun. "Velox" Bu, daha fazla ve plakalar kullanılabilir.

Kalıp bir çözelti ile doldurulur. İçi boş alan hafif beton kullanılabilir doldurmak için, projenin türüne bağlı olacaktır. Bu durumda, duvar yüksek yük taşıma kapasitesi, ağır beton ile doldurulur iç sütun garanti edilir. Bunu yapmak için, takviye ve beton çalışmalarının üretiminin teknolojinin aşağıdaki somut ve takviye sınıfının notu seçin. Ancak, bu tür teknolojinin en ağır beton kullanıldı.

Kırım'da "Velox" tekniğinin yapımı oldukça sık kullanılmaktadır. Bu teknik bir yer imi sağlar yardımcı programları kalıp içinde. Bu kanal düzenlenmiştir. daire içinde su temini ve kablo bağlantıları, iç levha kalıp içinde oluşturulduğu yivler, serilir.

ev "Velox" teknolojisinin fiyat

iş kendini meşgul düşünmüyorsanız, o zaman "Velox" teknolojisine bir ev inşa bedeli ilgi olmalıdır. Bir metrekare maliyeti 27 972 ruble olarak tüketiciyi mal olacak. Bu durumda biz 10x10 m Bu miktar eşit büyüklükte inşası bahsediyoruz dahil işin bütün türlerini içerir .:

 • Vakfın inşaat;
 • kaba cihazı kat;
 • çatı;
 • iç ve dış duvarların yapımı;
 • iç elektrik kaynağı montaj;
 • duvarlar ve tavanlar bitirme;
 • Dış boyama;
 • yamaçlar ve eşikleri kurulumu ile pencere;
 • Kapılar mavna kurulumu;
 • Isıtma cihazı;
 • Cihaz iç kanalizasyon sistemleri ve su temini sistemleri;
 • Dış ağlar.

"Velox" teknolojinin inşaatın son fiyatı 2.285.330 ruble eşit olacaktır.

Evlerin Ek özellikler "Velox" teknolojisi

Hala bu teknoloji üzerine kurulu bir ev değerinde, satın almak olmadığını bilmiyorsanız, ek özellikler ile tanımanız gerekir. Örneğin, yapılar dayanıklılık ve çevre konfor ve ahşabın sıcaklığı ile taşın gücünü birleştirir. Evin ağacı kokacak ilk kez, ve ömrü, tüketiciye göre, 120 yaşında.

Yapım sürecinde insan faktörü en aza indirilir: kötü yapmak için, çok çaba gerekmektedir. Bu geliştiricilerin garantisi ile tüketicilere sunmak için izin verir. inşaat panellerinde kullanılan nitel özellikleri teknoloji avantajları tanımlar. Tabaklar çevre dostu hammaddelerden münhasıran yapılır, onların en iyi özelliklerini ve yüksek dayanıklılık bütün korur. Onlar testere, çivi ve frezeleme kolaydır.

Bıçaklar onlar mantar tarafından yayılır, çürümeye yok, onlar yaşlanma sürecine tabi değildir. doğal olarak açık havada buharlaştınldı çip seçilen kozalaklı imal edilmesi için. Organik özelliği tamamen kaybolur. Sonuç olarak Malzeme dayanıklılık sağlar agresif ortamlar ve biyolojik etkilerine direnç özelliğini haline gelir. diğer teknolojilere üzerine inşa edilmiştir binalar ile bu evlerin karşılaştırılması, zaten yarısından fazlası bir yüzyıl ise, ve o zamandan beri onlar büyük onarım gerekli değil.

Yoksa neden bir teknoloji seçmeliyim "Velox"

Bugüne kadar özel evlerde yapımı birçok teknoloji vardır, ama "Velox" her geçen yıl daha popüler hale gelmektedir. Bu hızla ve kolayca evler inşa sağlar. bir sezon, bir binayı tasarlamak ve özel yazlık veya kır evi yapabilirsiniz.

Bu teknik çok o panoları ve bileşenlerin yalnızca birkaç çeşit kullanımını gerektirir, standardize edilmiştir. Bu nedenle, tasarım ve inşaat çok hızlı ve basit hale gelmiştir. Sen boşa zaman sorununu karşılaşmazsınız. Çekin kalifiye uzman gerekecektir.

Sonuç

Bina teknolojisi dolayısıyla geleneksel tekniklerle karşılaştırıldığında iki kez sefer işi azaltarak "Velox" evleri. Herkes bir ev tasarımı ve sonra ilke tasarımcı üzerinde toplayabilir. Bugün, özel evlerin yapımına yaklaşımı hala yetişkinlere "Lego" ortak yönteminde denir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.