GüzellikTırnakların

Parlak Klasikleri: Rhinestones ceket

tırnak sanat ustaları oybirliğiyle söz Manikür Fransızca versiyonu en popüler olarak ve tasarım aranılır. Her durumda herhangi giyim ve uygun olan uyum çünkü bu, şaşırtıcı değildir. Buna ek olarak, bu teknik vurgulayan doğal güzelliği , çivi damat ve bakım etkisi yaratır. Herhangi klasik gibi Fransız manikür resimlerle tam kalıplı veya folyo ile dekore kristallerle gökkuşağı ceket:,,, renkli lehine standart dışı beyaz ucu konulu varyasyonlar için platformun bir tür haline gelmiştir. seçeneklerin kütlesi, seçim sadece müşterinin isteklerine ve sihirbazın yetenekleri ile sınırlıdır.

Hayal için bolca yer

kristalleri ile Ffrench yardımcı malzemeleri (bulonki, örgü, kurutulmuş çiçekler) ilave, kristaller, sayısı ve düzenlemesi şekil renk yenebilir. Bu tasarımın genel konsepti bağlı olarak, çirkin, gündelik ya da zarif, şenlikli ve hatta abartılı da bastırılabilir. Ve bu tırnaklar uzun ve ortalama her ikisi eşit derecede iyi, hafifçe sadece çok kısa bir manikür olmalıdır geçerlidir. Mükemmel böylece çivi ile süslenmiş gelin imajını tamamlayacak: ceket beyaz taşlar ile ve dantel desenli vakur ve nazik görünüyor.

Kendisi bir ana

Düzenli olarak manikür ellerinizi güvenemeyiz bile, evde değil tasarımında mevcut Rhinestones umutsuzluk, ceket yapmak. Fransız manikür seti gerektirecektir için: aslında, Rhinestones, fixer (iki lak beyaz ve doğal tonlar, şeritler bir gülümseme oluşturmak için) ve. Onlara elleriniz için en uygun bir form vererek testereyle çivi, manikür kaldırın. Ardından tırnak plakası arka plan vernik kapsamaktadır. Bir veya iki kat - kullanılan maddeye ve istenen sonucuna bağlı olacaktır. Arka plan tamamen kuruduğunda, tutkal şablonlar, bu dikkat çekecek taslar ile Gelecek ceket Şekillendirme, yani az maksimum doğruluk zaman verin. Beyaz şerit çok dar olabilir, bu tercih edilir kısa çivi, veya daha geniş. Ancak, tüm plakanın uzunluğu 1/3 geçmemelidir değil, bir karikatür sürümü almak için. Kalıplar vernik fitillenmesini önlemek için sıkıca bastırılmalıdır. Tüm yapıldığında, nakraste ipuçları, onları tamamen kurumasını ve şablonları kaldıralım. Genellikle ilk kez bu manipülasyonları yapıyoruz olanlar, gülümseme hattı hafifçe dengesiz, küçük kusurları (ışıltılarla) parıltı oje kullanabilirsiniz gizlemek. sabitleştirici iyi bir katman uygulayın ve senin fikrin göre olması gereken yerde bir yerde bir macun onu boğmak, yine kuru ve ceket tüm tırnağın kadar bekleyin. küçük taşlar genellikle iyi tutulur bu şekilde demir atmış, ancak kısa taşlı Ceketin büyük numuneler kullanımını gerektirir eğer, onlara özel bir tutkal var tutkal. ekipmanın kalanı değişmez. Kesinlikle "ikinci", yapıştırıcı başka türde kullanmanın yasak "Dragon" ve diğerleri edilir. Bu tırnak veya yaralanmaya yol açabilir kimyasal yanık.

Bu tasarımı hakim olması, oje renkleri ile denemeler yapabilir ve o zaman farklı bir şekilde çivi her zaman dekore edebilirsiniz. Tüm manikür tüm çeşitliliği rağmen "pullu ceket." özel dergi Fotoğraflar ilginç fikirler söyleyebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.