GüzellikTırnakların

Astar - mükemmel manikür temeli

Modern kadın parmak uçlarına bakımlı, daha doğrusu üstten tırnağa edilmelidir. Doğru güzel manikür veya bir resmin olmadan tamamlanamaz.

doğa güçlü çivi ile güzel bir şekil seni donatılmış değilse, her zaman bir güzellik salonu yararlanmak ve bir binayı yapabilirsiniz. Prosedür, şekil, uzunluk, tasarım, sen, elbette, kendinizi tanımlamak için malzeme, ancak kalite baz emanet nitelikli teknisyen seçimi. Onun tecrübesi güvenin.

çivi temeli astardır. Bu kozmetik "astar" bir tür olarak hizmet veren özel bir malzemedir. Herhangi kaldırım için gofret yüzeyini hazırlar. tırnak yüzeyine yapışma derecesini artırarak ve bitmiş manikür ömrünü uzatır böyle araçlarının kullanımı sayesinde. Bu soyma ve ufalanan, onun çatlama önler. Yüzey dezenfeksiyonu - astar diğer bir önemli özelliğidir. oluştururken çok önemlidir.

çeşitleri astar

vakıfların çeşitli türleri vardır:

  • Yüksek kaliteli yağ alma ve doğal çivi suyunu almak için kullanılan Hazırlık astar. Bu bina için zorunlu bir durumdur. Hazırlık primeri bir parfüm veya boyaları içerir ve tamamen hipoalerjenik değildir içerir. uygularken böyle bir madde, doğal çivi sadece üst tabaka yağı alınmış. Bu saklamanızı sağlar su dengesini ve kurumasını engellemek ve kırılganlık.

  • asit primer - metakrilik asit bazlı bir araçtır. o tırnak plakasının ölçekler neden açıldığında. Bu nedenle güçlü bir bağ oluşturabilmek malzeme ile elde edilir. bir asit primer kullanımından sonra beyaz kürk yüzey, kuru ve daha kapsama alanı için hazır olduğunu belirtir. astar Bu tip bina için öncelikle kullanılan akrilik çivi. diğer kaplamalar bunu kullanmıyorum zaman.

  • Asit içermeyen primer tırnak jel kullanılır. Bu tür araçlar, yapay madde ile güçlü bir bağ ile sonuçlanan pul yüzeyi yükseltir.

macun

Başlamadan önce, yan kenarlara dikkat ederek özel bir alet, biraz yara yüzeyi olan tırnak etlerini geri itmek devrilmiş parçacıkların kalıntılarını çıkarmak gerekir. Sonra biraz damla astar içinde çivi ortasında. Bu yüzeye yayılma muntazam bir aracı için gereklidir. Bundan sonra, astar kurutmak için bir ya da iki dakikaya ihtiyacım var. Daha sonra ikinci katman atılmış ve kurutun. astar her türlü kullanımı uygulamasını gerektirmez ultraviyole lambalarının kısa bir sürede kurur havada. almanın hiçbir yöntem mevcut olmalıdır cilt, bu yanma hissine neden olabilir. Tamamen kurutulmuş astar sonra boya, jel cila ya da kaplama güvenli bir şekilde muamele edilmiş yüzeye uygulanabilir.

müteakip kaplama için çivi hazırlanması için, sadece yüksek kaliteli primeri kullanılır. Bu, kalitesi ve dayanıklılığı ile sizi memnun edecek bir mükemmel manikür için yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.