GüzellikSaç

Tarafına saçlarını kesmek için: talimat

Resminizi değiştirmeye karar verirseniz, o zaman tarafında vurunca - bu en moda unsuru kadın saç modelleri olduğunu. Örneğin, bazı kusurları gizlemek yapabiliyor yüksek alnı, ve geliştirir yüz hatlarını. Tabii ki bu arzu daha iyi bir profesyonel için salon hitap. Ama nasıl patlama kesmek için kuaföre başvurmadan, yanına? kuralların bazılarını bilmek, kolayca bu işin temellerini öğrenebilir. Kendiniz bir çırpıda yapın. Bazı çünkü saçak düzensiz veya çok kısa olsun gerçeği bir saç kesimi kendi korkuyorlar. Ama aslında, hatta düzgün tecrübesi olmayan, iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Bazı ipuçları bu size yardımcı olabilir.

İçin patlama ile saç tarafına, ihtiyacınız olacaktır:

- saç için iyi bir tarak;

- şekillendirme için yuvarlak bir fırça;

- saç jeli;

- kesme makası için;

- kesmek için özel makas;

- ayna;

- saç tokası.

Kesme için talimatlar

Senden önce 1. patlama kesmek için nasıl tarafına, iyice yıkayın ve kuru saçlar için gereklidir. Saç, yaş olarak kesilir ise, saçak kesilmiş olan o uzunluğundan daha kısa olacak kurur. Ama kıvrılıp saç sorunsuz sadece ıslak içinde kesilebilir. Bunu yapmak için, bir rezerv ile saç, tarak ve makas nemlendirir.

İpucu: Düz yanlara veya yarım daire şeklinde veya size saçlarla saç uyduğunu emin değilseniz, bilgisayar programlarının yardımıyla deneme deneyebilirsiniz: patlama kesmek konusunda bir soru varsa. Onları bulmak için zor değildir. Bangs kadınlar farklı şekillerde, uzunlukları ve hacimde, sizin için doğru saç modeli seçebilirsiniz gelir.

Başlangıçta 2. ayrılık yapılması tercih edilir ki yan belirler. Sonra başından sonuna patlama uzunluğu öngörüyoruz. Makas 45 ° 'de muhafaza kesimin. Kesme üstten patlama bütün uzunluğu yönünde küçük hareketlerle altında olmalıdır. Bu yüzden pürüzsüz ve güzel olacaktır.

3. üçgen içinde ayrıldı çarpmalar saçları ayırın. müdahale olursa kalanı, bir saç tokası düzeltin. Bangs de tarak ve bir kaş diğer bir açı ile kesilmesi başlar. saç çizgisi değil çok açık olması, yeniden makas geçebilir. Hala uzunluktan tahmin ve çok kısa kesilmiş değil eğer Ama, saç çok hızlı büyür, çünkü değil umutsuzluk ve yakında onların uzunluğu istenen ulaşır.

makaslama makas sonunda 4. patlamayla ilgili dik yürümeye birkaç kez kesmek için gereklidir. saç yoğunluğu size uygun değilse, gerçekten frezeleme olamaz. Yığın patlama, dairesel bir fırça ile çekme ve köklerin uçları kaldırma gerekir. bir tarafa büküm, saçınızı gerekiyor (deneyler bekliyoruz rağmen!).

Şu mağazalarda artık patlama kesmek için özel bir kelepçe olduğunu. Bunu kullanarak, istenilen mükemmel doğru çizgi ve uzunluk elde edebilirsiniz.

Şimdi tarafına saçlarını kesmeyi de bilir. Bununla beraber, yüzün kenarlarını ayarlamak daha orantılı ve net hale olabilir. Bu saç modeli görsel olarak yaş, cinsellik azaltır ve çekicilik katar gibi genç kızlar ve yaşlı kadınlar olarak tavsiye edilmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.