GüzellikTırnakların

Jel Kaplamalar «Varlık» - Modern kadın için layık bir seçim

Jel Kaplamalar «Varlık» dekoratif kozmetik alanında gerçek bir devrim olarak kabul edilebilir.

Bir adım ileri

Daha yakın zamanlarda, sadece geleneksel sıvı boya kullanılan çivi kadınları süslemek için. Herhangi mağazada satın alınabilir. Bu araç, hala küçük bir fırça ile birlikte küçük cam şişeler, satılır. Ürün uygulamak kolaydır ve tırnak plakasının ince bir film oluşturur.

Geleneksel vernik dezavantajı tırnak plakası ve kırılganlık üzerindeki zararlı etkisi. O dış etkilere karşı çok duyarlıdır, bu nedenle kısa bir süre sonra (3-4 gün) kapsama değiştirilmelidir. Zamanla, boyalar (katı, akrilik, çabuk kuruyan) yeni türleri ve son yıllarda yaygın çivi özel jeller kullanılarak. Fakat bilim hala durmazsa ve yakında dünya çapında ün yeni jel cila «Varlık» kazandı. Onlar tırnak tasarımı sektöründe gerçek bir devrim yaptı. Bu kaplamalar, modern teknolojilere dayalı ve zaten bilinen araçlarla üzerinde önemli bir çok avantaj vardır. Jel Kaplamalar «Varlık»:

1) zarar vermemektedir. Bunlar aseton ve diğer zararlı maddeler içermez.

2) dayanıklılık. Üç hafta kadar tutar.

3) yararlıdır. Çivinin bak ve de nefes alması sağlanmış.

4) çeşitlidir. Geniş bir renk paleti var.

5) büyük bir hacim şişe sahiptir. Boya kurumaz ve bir kavanoz neredeyse bir yıl için yeterlidir.

Yeterince Bu özellikler bu ürüne seçim durdurmak için.

uygulama tekniği

Tipik olarak, jel kapasitesi kuaför salonlarında veya özel olarak üretilir. Jel Kaplamalar «Varlık» kolayca profesyonel yardım almadan evde uygulanabilir. çözüm için de şirket «Varlık» kılan bazı ek fon, gerekir. Genel olarak, masada çalışmaya başlamadan önce olması gerekir:

 • UV lamba.
 • petrol işleme kütikül
 • dezenfeksiyon,
 • asitsiz astar
 • kaplama malzemesi,
 • kaplama rengi,
 • bir üst kaplama.

Şimdi aşağıdaki adımları tamamlamak için sadece kalır:

 1. Bir manikür.
 2. yağ sürün ve nazikçe tırnak etlerini itin.
 3. Yağ giderme ve tırnak dezenfektan tozu alın.
 4. çivisi ile bileşik kaplama sertleşmesi için primer tedavi etmek için.
 5. Astar tabakası uygulayın ve lamba altında kurutun.
 6. Renkli bir kaplama (jel boyası) ve çok kuru uygulayın. kez arzu edilen prosedürü tekrarlayın, istenen renk elde edildi.
 7. Hazır silyon tırnak kaplama ve son kurutma işleyin.

Şimdi yalnızca araçları kaldırmak ve bitmiş sonucu keyfini gerekiyor.

yüksek sesle Düşünme

Onların çivi manikür tam «Varlık» anlamıyla ters çevrilmiş yorum bunlardan-jel vernik, resmi seçin süslemek için bugün kadınlara çok fazla. Yapısı gereği doğası gereği daha karmaşık uygulama prosedürü haline gelir. Ama yeni kaplama verir kıyasla önemsiz bir olduğunu. Hemen hemen bütün kızlar oybirliğiyle bunu en dayanıklı denir. Gerçekten de, böyle bir olağandışı oje özelliklerini kaybetmeden üç haftaya kadar kalabilirsin. O çatlamaz ve yan yongaları oluşturmaz. Pürüzsüz, parlak yüzey bileşimi sadece yapmış olduğu izlenimini yaratır. Çiviler temiz ve düzenli görünüyor. Buna ek olarak, kaplamanın kalınlığı törpü öğütme sonrası kalan tüm düzensizlikleri düzeltir. Bu etki, sıvı bir cila ile elde edilemez. O görünür kusurları altını çizmektedir. Bir «Varlık» yeni çivi gibi modeller ve mükemmel hale getirir. Birçok kadın sadece bu konuda hayal ve sadece «Varlık» (jel cila) olabilir onların arzularını yerine getirmek. Yorumlar durum, sadece dış nitelikleri, ama iç özellikleri. o tırnak plakası bulunan benzersiz olumlu etkisi hakkında unutmayın. Tamamen desteklenen ve üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi yoktur tabakası ile korunur.

Çeşit seçimi

Jel oje «Varlık» bunları sadece güzel değil, aynı zamanda diğerlerinden farklı olmasını sağlar. Bu renklerin zengin paleti gerçekleştirilir. Koleksiyon «Varlık» gökkuşağının tüm renkleri farklı sürümleri Fransız manikür içindir beyaz ve doğal farklı renklerde, fazla 140 sahiptir. Bu boyalar yoğunluğunun üç derece olabilir:

 • saydam,
 • yoğun,
 • şeffaf.

Tüm tonları daha da olağandışı etkilerin yanı sıra uyarlanmış:

 • sedef,
 • metalik
 • neon,
 • holografi
 • mika,
 • Glitter,
 • manyetik,
 • "Termo".

İstenilen özelliklere seçerek, istenilen seçeneği mümkündür. o zaman yorgun eğer, geleneksel vernik üst tabakasını neden olabilir. Bu arada, daha uzun tutar, kaplama uygulanır. Çok Kolay gelsin. Mekanik stres (vb testereyle ve) için çivi maruz gerekli değildir. Bunu yapmak için, sadece özel bir aracı kullanmak, hem de sıradan bir sıvı oje çıkarıcı veya aseton alabilir.

Eğlence için Ücret

Günümüzde birçok kadın tırnaklarını tam olarak jel cila «Varlık» süslemek için bir araç olarak seçin. Ürün fiyatı diğer markaların benzer örnekleriyle karşılaştırıldığında nispeten düşüktür. 750 ruble içinde bir renk kaplaması yalan ortalama maliyeti. Ama bu fiyata 15 mililitre vernik kapasitesinin sadece bir şişe satın alabilirsiniz. Ancak bu yeterli değildir. Eğer tüm sıvı bileşenlerinin tam set var ve yaklaşık üç bin alacağını sağlamak. Ayrıca, şişe hacmine bağlı olarak 350 920 ruble ila tabakaları, çıkarmak için bir sıvıyı almak gerekir. Genel olarak, mal olacak prosedür ucuz değil, ama biz çok sık yapmak zorunda kalacaktır unutmamalıyız. Bu kaplama genellikle iki durumda değiştirilir:

1) rengini değiştirmek için gereklidir.

2) tırnak plağı çok renkli kısmın arka planı üzerinde duruyor geri büyüyor.

Kim birçok salonlarının usta alışkanlığının kullanmak olduğunu "gomalak" anlamına gelir. Onların maliyeti çok daha yüksektir, ama bu esasa «Varlık» olumsuz etkisi yok. Daha düşük bir fiyat tek ürün kullanılabilirliği diyor ve gelecekte kolayca önceden popüler markalar gölge düşürebileceğini.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.