GüzellikCilt bakımı

Lazer epilasyon: Lazer istenmeyen tüylerden kontrol yöntemi olarak

Lazer Epilasyon - Epilasyon etkili bir yöntem, çoklu oturum yeteneğine tamamen birkaç yıl süreyle vücutta saç kurtulmaktır. epilasyon olağan yöntemler bir sonuç memnun etmek durdurdu varsa, böyle bir lazer epilasyon sadece istenmeyen tüylerden yardımcı olabilir, ancak kalıcı sonuçlar memnun olmayacaktır.

lazer epilasyon seansı geçer.

Lazer epilasyon - kabin deneyimli usta taşınır bir prosedür. Farklı lazer gücü (saç uzunluğuna bağlı olarak), istenmeyen saç kaldırmak için kullanılır. Prosedür cilt yanma ortaya çıkmasını önlemek, bunu soğutur jel, hem de özel koruma uygulanır Epilasyon bölge ve lazer gücüne bağlı olarak verilir (örneğin, epilasyon yüzüne önce özel noktası). Lazer terapi alanı Yönetmenlik, usta anlamlı saç büyümesi yavaşlar saç folikülü, yok eder. lazer ve bir noktaya etki özelliklerinden dolayı, epilasyon işlemi çok zaman almayacaktır. saç folikülleri yok edilir bu prosedürün birkaç oturumlarda böylece uzun süre kurtarmanız mümkün değildir. seansından sonra, usta da yatıştırıcı ve rahatsızlığı gidermek ve prosedürden kurtarmak için cilt yardım etmek demektir cilt soğutma tedavi alanlarını kapsamaktadır.

Ne lazer epilasyon öncesinde yapılabilir.

lazer epilasyon seansı öncesinde solaryum ziyaret edebilir ya da doğrudan güneş ışığına cildinizi maruz önerilmez. cilt sıklığıyla eğilimli tabaklanmış gibi bu prosedür üzerinde yaralanmalar ve yanıklar önlemeye yardımcı olacaktır. Ayrıca, cımbız, balmumu ve geçici olarak saç kökü tahrip diğer maddelerle saç kaldırmak için tavsiye edilmez lazer epilasyon - çünkü saç folikülleri üzerinde doğrudan etkisi.

Nasıl lazer epilasyon sonrası cilt bakımı için.

seansından sonra, cilt rahatsız hissediyor, sen tahriş ve kızarıklığa yaşayabilirler. epilasyon deri bir süre sonra yanıklığında gibi görünecektir. pigmentasyon önlemek için, güneş yanığından sonra nemlendirici kremler, serin kompres yanı sıra araçlar kullanılması önerilir. Bunlar kızarıklık rahatlatmak ve cildin normal durumuna geri yardımcı.

İlk epilasyon seansı şu 6-8 hafta sonra sonra atanabilecek sonra - uzun bir süre ve son sonra - sadece birkaç kez bir yıl. hiçbir yöntem aşırı vücut saç kurtulmak yardımcı olmadığından Ancak, epilasyon seansı birkaç yılda tekrar edilmesi tavsiye edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.