SeyahatYol tarifi

Nasıl Prag'dan Münih'e alınır?

bizim vatandaşlarının için çok cazip Avrupa'ya seyahat. Nedeniyle Schengen vizesi, onlar birçok AB ülkeleri ziyaret ve onların gezi maksimum sayıda gösterim elde edebilirsiniz. En popüler ülkeler seyahat için Ruslar Çek Cumhuriyeti ve Almanya ve Prag'dan Münih'e rotasında en popüler yollardır. Bu yüzden yalnız Avrupa'da seyahat turistler için uygun ulaşım mümkün olan tüm seçenekleri düşünmeye karar.

Prag Münih arasındaki mesafe

Her yol, iki nokta arasındaki mesafeyi belirlemek ile başlar. Kaç Prag'dan Münih kilometreye? Bizim durumumuzda, bu konu çok açık ve dikkatli bir çalışma gerektirmez. Bu iki güzel şehri payları sadece üç yüz seksen kilometre.

Hatta bu mesafe Avrupa için çok küçüktür ve biz çok daha büyük mesafeler aşmak için kullanılır Ruslar, ilgili neler söyleyebiliriz. Sonuçta, ülkemizin büyük expanses ile tanınır.

Prag - Münih: nasıl gidilir

Eğer doğru ve kesin tek seferde her iki şehirleri ziyaret etmeye karar verirse, o zaman anlayabilir - zor değil tarihi ve muhteşem manzaraları dolu Avrupa'nın böyle harika köşeler, üzerinde yolculuk. O kadar çok turist düşünmek, bu nedenle rota Prag - Münih iyi düzenlendiği ve çok canlı olduğu.

Gezginler istenen konuma ulaşmak için birkaç yol vardır:

 • Tur yönlendirdiği;
 • araba;
 • tren;
 • uçak;
 • Otobüs.

seçeneklerin her biri artıları ve eksileri vardır, bu yüzden daha ayrıntılı olarak tartışacağız.

rehberli tur

en kolay yolu Prag'dan Münih almak için - bir veya iki güne bir tur satın almak. Prag'da böyle turlar birçok turist arasında çok popüler olması.

Kendiniz için Yargıç, daha sonra beslenecek bir otele yerleşti yere sürülür, bütün manzaraları göstermek ve tur sonunda Prag'da geri dönecektir. Herhangi bir risk almak bazı olumlu duygular olsun Trip değil. tam Münih'in turistik tur keyfini böylece ek olarak, Çek başkentinde şimdi, Rusça konuşan rehberler çok sayıda çalışıyor.

Böyle bir tur iki gün sürerse çok iyi olur. Bu, tüm turistik yerleri ziyaret ve hatta arkadaş ve akrabaları için hediyelik eşya almak için izin verecektir. Maliyet böyle bir zevk kişi başına yaklaşık yüz otuz Euro olmaktır. fiyat transferi, müzeler ve anma siteleri, otel konaklama ve yemekleri dahildir.

uçuş

Elbette olduğunu, uçak bileti - hızlı yolu Münih Prag'dan yolculuk yapmak. Ama bu yöntem nedeniyle yüksek maliyeti en popüler olmadığı dikkati çekiyor. Her turist Münih'e bir uçak bileti satın alabilmektedir.

Havada iken elliden fazla dakika değil, uçuşun maliyeti 250 Euro eşittir. Tipik olarak, direkt uçuşlar Lufthansa vardır. Böyle bir fiyat çok abartılı düşünüyorsanız, o transferleri ile yolları arayın. Bu uçuş size yüz elli Euro ortalama mal olacak. Ancak bu durumda, yolculuk dört ve on saat arasında sürer. Bu şemaya göre, aşağıdaki havayolu yapmaktadır:

 • lufthansa;
 • İsviçre;
 • Avusturya.

Transit uçuş için biletler internet üzerinden veya Prag Havaalanı binasında bilet ofisi satın alınabilir.

Trenle yolculuk

Avrupa'da seyahat için yeni değil iseniz, demiryolları en popüler olduğunu biliyoruz. Avrupa Birliği'nin hemen hemen tüm noktaları iyi ölçüde turist hayatını kolaylaştıran, birbirleriyle bağlantılıdır.

Münih Prag'dan Tren günde dört kez gönderdi. Bu tersine, sabahın erken saatlerinde Münih olmak veya şekilde bir kaç gün Bavyera kalmayı planlıyorsanız oldukça kullanışlı program, turist, sabah terk etmek, yolculuk planlayabilirsiniz olduğunu.

Yolda altı saat geçirecek ve ikinci sınıfın bilet maliyeti yaklaşık yetmiş avro olacak.

otobüs güzergahı

Bütçe turist Genellikle şehirlerin arasında otobüs hizmeti seçer. Bu yolculuk bu yöntem de oldukça popüler olduğunu belirtmekte fayda vardır. Avrupa otobüsler rahat ve hiçbir zorluk olacak onları birkaç saat geçirmek.

Münih Rota üç tanınmış şirketler tarafından sunulmaktadır:

 • Student Agency;
 • Deutsche Bahn AG;
 • Eurolines.

Her şu ya da yolcuların bu kategori için uygundur kendi planı vardır.

Örneğin, Deutsche Bahn - günlük otobüs. Bunlar dört saat boyunca rotayı üstesinden ve bu keyfi sadece yirmi beş avro değerinde. Prag'da, ana tren istasyonundan otobüs alabilir ve Münih'te, Central istasyonunda açıklanacak.

Student Agency bilet fiyatı yirmi yedi Euro aşmadığı, gece uçuşları yapar. Münih'te, sabah yaklaşık 05:00 olacak.

sabah ve akşam - Eurolines otobüsler günde iki kere Münih'e kalkmaktadır. Bilet fiyatı yirmi beş Euro arasında değişmektedir. Otobüs istasyonu "Florenc" yola çıkmakta ve Central Station Munich varıyoruz.

Prag - araba ile Münih

Eğer bir araba kiralayıp zevk çevreleyen güzelliği, hem de rotadan mümkün sapma planlamak için istekli iseniz, araba ile seyahat etmek seçmek gerekir

Münih - Sabah saat sekizde sonra Prag terk edemez, o zaman beş saat yol Prag'ı üstesinden gelecektir. Araba ile mesafe daha uzun sürebilir ve eğer floresan tüpler içine alırsanız, ve bu bölgede bulunan oldukça yaygındır.

Ne seçilir?

Tabii ki, seçim gezgin ile her zaman. Sonuçta, sadece kendisinin kadar zaman ve para hareket harcamak istediğiniz nasıl bilebilirsiniz. Oysa kısaca biz her şeyden özetler. Eğer yabancı bir ülkede çok güvenen hissediyorum, o zaman mükemmel gezi turu değilseniz. önemli bir faktör zaman değil, para olması durumunda, uçuş seçmektir. Bu yoğun insanlar için olacaktır Doğrudan rota anlamıyla bir nimettir.

ulaşım en yaygın biçimi otobüs ve tren olarak kabul edilebilir. Her şey biraz daha pahalı demiryolu taşımacılık otobüs seyahat rağmen, turist tercihlerine bağlıdır. Ancak, biz onun adını tavsiye ediyorum çocuklu rahat ve böylece büyük şirketler veya aileleridir.

Son olarak, araba. Bu zevk veya problemlerin kaynağı olabilir. Her gezgin ruh ve onun sürüş becerileri bağlıdır. Bir yandan, çizgi, bir fincan kahve içmek ve bacaklarınızı germek için biz hiç güzel bir yer, ile donatılmıştır. Ayrıca yolda güzel görünmek için birçok küçük düzgün köyler bulunmaktadır. Ama, öte yandan, harita üzerinde gezinmek ve rota çizmek gerekebilir. Ve arabayı doldurup rotanın ücretli bölümlerini ödemek. Bütün bunları hazır iseniz, araba seyahat seçmelisiniz.

Ve gerçekten de, bu üç yüz seksen kilometrelik ana şey üstesinden hangi yolu fark etmez - bu kendi gözlerinizle Avrupa'nın en güzel şehirleri ile gördüklerinizi bu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.