GüzellikTırnakların

Uygulama özellikleri, tarifler ve verimlilik: Tırnaklar için Hintyağı

salonda sunabilir biri - Birçok insan yanlış olduğunu en iyi bakım inanıyoruz. Tüm popüler tarifler ve harika tesisler bu tür insanlar şüpheciler. Ancak, her zaman sadece profesyonel yardımıyla güvenmek mümkün değildir. Hayat tahmin edilemez. Her gün, her kadının, çivi kırılganlığını karşıya ellerde cilt kaldırabilir, split biter. salona yürümeye kararlarını ertelemek, yüzden yürümek kaç net değildir. Ancak, prosedür gönderilen her durumda sadece orada yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Ama bir çıkış yolu eve daha yakın, daha doğrusu, hatta onu bırakmayacağım edilebilir. Ne olursa olsun düşüncelerini kimse, ev bakımı mümkündür. Biz sadece akıllıca mevcut bileşenleri seçmek gerekir.

Bunu yapmak için, tabii ki, öncelikle açıkça sorunu tanımlamak gerekir. Eller, yüz, vücut, tırnak ve saç derisi için bambaşka tarifleri ihtiyaç duyacağı anlaşılabilir. Örneğin, yağ bazlı, eğer onlar, benzer olabilir rağmen.

hintyağı

Bütün bu fonlar kozmetik işlemler çeşitli kullanılır, yumuşar de, fakat kullanışlı özellikleri çok sayıda da güçlendirmek. Bazı kadınlar değil bunları kullanmak mümkün değildir çünkü sadece uygun düzeyde kendini sürdürmek için değil, aynı zamanda var olan sorunları tedavi etmek. Örneğin, hint yağı ile çivi güçlendirme el kremi kullanımı için mükemmel bir alternatiftir. olağan kullanımı yanında tırnak plakasının hızlı büyümesi, önlenmesi delaminasyon katkıda bulunur ve eğer varsa bile, mantar enfeksiyonu kurtulabilirsiniz.

hint yağı, cilt ve saç üzerinde yararlı bir etkiye sahip olması, uzun bir süre tanınmıştır. Bununla beraber, geçmiş yüzyılların güzelliği onların gençlik uzatmak için çalıştık. Bugün uzmanlar aktif kaş, kirpik ve saç, cilt bakımı birçok üründe bu madde kullanırlar. Onlar da mümkündür ve bu tür yanıklar gibi cilt hasarı tedavi edin. hint yağı doku rejenerasyonu hızlandırmasıdır. yıkamadan, akne veya sadece takım noktasını kullanmak ve tutmanız gerekebilir çok küçük siğiller kurtulmak. Diğer şeylerin yanında, bir çivi için hint yağı kullanabilirsiniz. bariz avantajlara ek olarak, aynı zamanda biraz maliyeti ve herhangi bir eczanede satılır. Böylece herkes gelemez.

Dikkatli kullanın!

Ancak, bu ürünün zarar getirebilir. Özellikle eğer yerine bir eczaneden satın sorgulanabilir yüksek kaliteli yağ kullanımının bir şey,. İkinci tehlike hint yağı abartmamaktır. 10-15 ya da 20 dakika yeterli daha fazladır.

Sen son kullanma tarihine dikkat etmek gerekir. Ürün gecikmiş ise, bu riski değil kullanmak ve özellikle uzun saç veya cilt tutmak için daha iyi değil. Ve son şey dikkat etmelidir - Bu idiosyncrasy. tırnak büyümesi için hint yağı kullanmadan önce, kol üzerinde denemek ve yaklaşık bir gün beklemek değer. Hiçbir alerjik reaksiyon varsa, güvenli bir şekilde başka amaçlar için aracını kullanabilirsiniz. Döküntü daha iyi olduğunda bu aracı terk etmek.

fayda

Biz çivi ve cuticles için hint yağı faydaları nelerdir hakkında söyleyemeyiz.

Ve bunu kullanarak örneğin, basitçe derilerine edilebilir çok kolaydır. Bu tırnakların dış çevrenin etkisinden ekstra koruma sağlayan kalmaz, onlara besinler ve vitaminler kalmaz, aynı zamanda mükemmel bir şekilde tırnak etlerini yumuşatır ve kaldırmak için yardımcı olur. Sonuçta, yumuşak tenli çalışma ile katı ile çok daha kolaydır. Serbestçe turuncu sopa taşımak veya yapmak mümkündür manikür.

Nasıl düzgün kullanmak için?

hint yağı cilası baş yardımcı olmaz tek sorun var. Doz oldukça basit. Ellerinizi masaj yapmak nasıl kendisine yeterli zaman, olduğu bir zamanda, akşamları prosedürünü yürütmek için en iyisidir. hint yağı uygulamadan önce su banyosunda biraz ısı olması olabilir, bu nedenle daha büyük bir etkiye sahip olacaktır. Isıtma çok güçlü olmamalıdır. 40 dereceye tesis getirmek için yeterli. Bu, en uygun sıcaklığı. Tırnak için hint yağı kullanarak, sadece deri üzerinde koymak gerekir. Masaj 10 dakika boyunca gerçekleştirilir.

Sonra pamuklu eldiven giyin ve gece boyunca bırakmak önerilir. kadın uyurken Böylece, hint yağı cildin derinliğine nüfuz ederek gerekli tüm ile doyurarak, görünmeden çalışır. bırakılır Ne, kolayca sabah bez kaldırabilirsiniz.

yemek tarifleri

Hintyağı ayrı hem kullanılan ve diğer bileşenler ile karıştırarak yapılabilir. bir karışım hazırlayın çok basittir. soya fasulyesi yağı, bergamot ve başka bir damlacık - Örneğin, gerek hintyağı 7 3 düşer. Yağ tüm elde uygulandığında tüm bu, ve bir önceki uygulamada olduğu gibi, tırnak ve deri içine sürülür. Sen hint, zeytin ve ayçiçeği yağı karıştırarak başka bir yol gidebilir. Her bileşenin sadece 100 mililitre yeterlidir. Daha sonra üç bileşen iyot 5 damla ilave edilir. Sonra her şey bir su banyosunda ısıtılır. çivi bunları uygun bir maddenin elde edilmesi, 40 derece arzu edilen sıcaklığa ulaşıldığında, karışım içine parmak opustitit ve bu tür küvet cilt oldukça yumuşak sonra yaklaşık 15 dakika tutun, bu kütikül mükemmel yumuşatılmış.

krem ekle

Prosedür zaman var ve tırnaklar harika bir fikir gibi görünüyor için hint yağı kullanmıyorsa, el kremi içinde birkaç damla eklemek mümkündür. Böyle olmakla birlikte, bir "tembel" bakım yüksek dereceli olarak adlandırılan olamaz, ama bu bile basit adımı iyi sonuçlar elde etmek için yardımcı olacaktır.

Ama! Başlangıçta iyi bir hint yağı alırsak Bütün bunlar sadece çalışacaktır.

ajanların etkinliği hakkında Kadınların görüşleri

Yağ gecikmiş olmamalıdır gerçeği yanı sıra, soğuk presleme araçlarını seçmek önemlidir. Ve aynı zamanda karanlık ve serin bir yerde daha iyidir saklayın. Bütün bu noktaları tutulması, önemli bir şey daha kullanışlı ve basit tırnak hint yağı daha iyi olduğunu anlamak kolaydır. Yorumlar - Bunun en iyi kanıtı. Rutin bakım cephanelik hint yağı ile prosedürleri benimsediler kadınlar, cilt daha yumuşak hale unutmayın, büyümüş cuticles sorun çekildi. Ayrıca çivi herhangi oluklar ve çatlakların iz yanı sıra çok sayıda demetleri olmadığını fark edilir. Bunun yerine, hızla büyüyor sağlıklı tırnak plakası vardır, çevrenin tüm olumsuz etkenlere karşı dayanıklıdır.

Sonuç

Yani sadece salon olacak hasardan Tırnaklarını kaydedebilirsiniz inanmak için hiçbir mantıklı. çivi için hint yağı - Herhangi bir meydan okuma ile başa çıkabilir büyük bütçe aracı.

Önemli olan - sadece bir tedaviden sonra durumu değiştirmek için imkansız olduğunu unutmayın. Günlük bakımın en az bir hafta ve hint yağı dayalı ev yapımı tarifleri sizin sürekli yoldaşları olacaksa daha iyi ihtiyacı vardır. ne Destek, kayıp zaten geri daha hep daha kolaydır. Herhangi bakımda düzenli önemlidir ve banyo ve el cilt maskesi eğer - lüks zamanında yetersizliği, hint yağı ilavesi ile bir krem senin iyi yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.