GüzellikTırnakların

Çivi ev güçlendirmek için nasıl

Çiviler - bu parmaklarımızın korunması değil, aynı zamanda bizim sağlık durumunun göreceli bir ölçüsü, ancak kızlar için değil sadece - aynı zamanda bir göstergesi kişisel bakım ve ellerin güzelliktir. Gevrek tırnaklar - sıkı çalışma, ev işleri, sık manikür ve yapay çivi çoğalan bir sonucudur, aynı zamanda vücutta belirli organik ve mineral maddelerin eksikliği ibaret değildir. Nasıl çivi güçlendirmek için kendinizi ve evde, biz anlatacağım!

O kırılganlık ve kırılgan tırnaklar vücutta ciddi kalsiyum eksikliği gösterir. Ama hemen tamamen diyet ayarlamak veya eksik mineralleri içeriği yüksek olan bir multivitamin kompleksleri yapmayız. Herkes yeterince D vitamini, o zaman bu öğe ile başlamalı zaman kalsiyum tamamen vücut tarafından emilir olduğunu bilir. Nasıl Tırnaklar için sağlamlaştırma D vitamini ve kalsiyum yardımıyla? Dışında dengeli takviyeleri ve vitamin kompleksleri doğrudan kendilerini plakayı etkileyebilir olduğu gerçeğinden: tepsileri, maskeler ve kompresler.

vitamin kompleksleri size ait değilse, dengeli bir diyet deneyin. havuç, domates, karaciğer, fındık, incir, badem, dolmalık biber: A vitamini içeren gıdaların çok sayıda yiyin. süt ürünleri ve yeterince plaka güçlendirmek mümkün değildir olmadan kalsiyum içeren bu sebze unutmayın. Bir ay vb jöle, marmelat, jöle, yemeye çalışın için çok Jelatin, aynı zamanda son derece verimlidir, lezzetli ve yararlıdır!

Ayrıca çok önemli bir faktördür - içeriden çiviyi güçlendirmek için bilerek, dış tesir unutmayın. Sadece eldiven veya deterjanlar, sadece tırnak plakasını bozan zararlı ve tahriş edici maddelerin büyük miktarda içerirler, ama aynı zamanda cilt ile ev işlerini yapın. Herhangi bir nedenle bu eldivenleri kullanamazsınız Tabii ki, eğer, bunları giymek, ama sonra mükemmel eldivenin işlevini yürütmek şişman krem ile çalışmaya başlamadan önce ellerinizi yağlamak gerekmez.

Unutma o tırnak bakımı sürekli yapılmalıdır. Eğer değil demir bir seramik ya da cam, ama her durumda olmalıdır kullanmak Tırnak dosyası. olumsuz tırnak plakasının durumunu etkileyen çok kuvvetli issushivayuschim aracı olarak Aseton, bileşim içinde aseton içermemelidir. Eğer plaka üzerinde bir canlandırıcı etki yaratacaktır birçok hoş ve kullanışlı prosedürleri Tırnaklarını kurmak, hem de geçirebilirsiniz nerede Tercihen her iki üç hafta, bir tırnak salonu ziyaret etmek. Ancak, iyi bir manikür, evde yapmayı öğrenebilirsiniz. Tonikler cilası - bu evde kullanabileceğiniz bir şeydir. o sizin için doğru herhangi güzellik salonu veya eczanede seçmek mümkündür. Örneğin, biyo-jel - plaka üzerinde yararlı bir etkiye sahip en sık kullanılan ilaçların biri.

Biz bahsetmiştim ev çivi nasıl güçlendirileceği. Onlar çok güzel bir kadının kusursuz görüntü tamamlarken, ellerinize bak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.