MaliKişisel Finans

Nasıl bir Sberbank gelen "teşekkür ederim" olup olmadığı ve bunu yapmak bağlanmak için?

Rusya Sberbank - finans kuruluşlarından biri olan yılda kanıtlanmış. kendini kanıtlamıştır ve saygı hak bile daha istikrarsız ekonomi ve kriz zamanlarında, banka vatandaşların tasarruflarını tutmak başardı. Yıllar içinde o işbirliği için en elverişli ve rahat ortamlar yaratmakta bireyler için ve tüzel kişiler için hem hizmet segmentini geliştirmeye devam etti.

eylem "Teşekkür ederim", bu finans kurumunun geçerli bir kartın herhangi tutucu bağlayabilirsiniz - Yani bugün Sberbank sunan başka bir üründür.

Bu programı nedir?

Bonus kampanyası "teşekkür ederim" spesifik olarak kart sahibi tasarruf için tasarlanmıştır. Ek masraf Her satın alma 0.5% dönen bir bonus olarak mağazalarda mal alım istemci sonra. Birikim sahibine şeffaftır, ancak miktarı önemli ölçüde birkaç ay memnun etmek olabilir.

Bu programı etkinleştirmek için Sberbank gelen "Teşekkür ederim" nasıl bağlanacağını başka bir şey yapmanıza gerek yoktur. hizmet tamamen ücretsizdir ve hem bireysel hem bir banka çalışanının yardımıyla aktif hale getirilebilir unutmayınız.

Nasıl bağlamak için bir "teşekkür ederim"?

isteğe bağlı olarak bonus programının bir üyesi olmak banka şubesine başvurmak ve imzalamak için ek bir anlaşma, tüm kendiniz yapabilirsiniz. ATM veya terminali - - Sen self-servis cihazlarını kullanabileceğiniz bir hizmet ve seçim, "Teşekkür ederim." Ardından, açıkça adım adım talimatlar yerine getirerek kuralları okuyun ve katılmayı kabul onaylamak için SMS kodunu girerek.

Ayrıca, menü bölümü "My ikramiye" in istemci tarafından Tasarruf Bankası ve sistem "Sberbank Online" dan "Teşekkür ederim" etkinleştirebilirsiniz. Kendi hesabınızı "Mobil Banka" yönetmek için kullanılanlarla aynı kart sahipleri, Bonus programını etkinleştirmek için de zor değildir. Onları metinle sayısı 900 mesaj göndermek yeterli olacaktır için ve 4 aktif kartı numaraları ile son "teşekkür ederim". Sonra aynı numaraya onay kodunu gönderin.

Ancak, yukarıda yöntemler bir kişi için zorluk vardır ve o bir finans kurumunun en yakın şubesine çevirmek ve nitelikli bir çalışanın aktivasyonunu kazanmanın daha Sberbank gelen "teşekkür ederim" nasıl bağlanacağını bilemiyorum eğer.

bonus programı hakkında bilmeniz gerekenler "teşekkür ederim"

Birçok müşteri, sorunlu bankacılık işlemleri ile durumu ve programa sahip istisnalar kategorisine dahil edilmez "Teşekkür ederim". Ve tüm bu değil her kart sahibinin en iyi uygulamaların kullanımı karşı sorumlu bir tutum olmasından kaynaklanmaktadır. Örneğin, bazı ikramiye 5 iş günü içerisinde satın alma için verilir bilmiyorum ama alım miktarı 15.000 barajını aşması durumunda, ikramiye birimlerinin tahakkuk (çalışma) 40 gün içinde yapılacaktır.

Bağlanmak önce de, bir o bonusiruyutsya zamanki satış noktalarında mallar için gayri nakdi ödeme miktarı sadece bu işlemler hatırlanmalıdır, Sberbank gelen "teşekkür ederim". Ve, örneğin, ceza, ders ve diğer faturaları geri ödeme ikramiye tabi değildir. Ayrıca, programın aktif katılımcılar için onların takdirine kullanabilirsiniz ikramiye yüksek oranlarda sağlanır.

Nasıl ve nerede ikramiye "teşekkür ederim" harcamak?

hep aylık bütçe sökmeden alışverişlerde para harcamak için bir zevk ikramiye avantajı. Zaten daha Rusya'da 10.000 den olan mağazalar ortakları, her ikramiye öğesi, bir dolar indirim eşittir. Bir satın alma işlemi sırasında takas noktaları kurtarmak nedenle, ürün üzerinde indirim% 99 kadar olabilir. 500 ruble ve alıcının kartına gerekli şeylerin maliyeti aynı veya topları daha büyük bir miktarda ise, örneğin, sadece 1 ruble gerekli ödeyecek.

Tüm bu bilgiler öngörülemeyen problem durumlarını lekelenmedikçe programın rahat kullanımına Sberbank dan, "Teşekkür ederim" bağlanmadan önce müşteri bilmek zorunda değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.