SeyahatSeyahat İpuçları

St. Petersburg az tanınan bir turistik

bağımsız olarak, ilk bir Neva üzerinde şehre yolculuk, ya da yirmi, burada görülen ve şimdiye kadar kabul görmemiştir görebilirsiniz her zaman geçerli: St. Petersburg yeni bir keşif benzer her yolculuk, bu şehirlerden biridir. Dünyada iyi bilinen simge ek olarak, daha az ilginç iyi bilinmeyen olanlar, ancak hiçbir şehir olduğu gerçeği. Örneğin, birkaç kişi kopya Alexander Park ölçekte 01:33 azalmış bir minyatür kent, olduğunu biliyoruz. İşte ünlü parklar, katedraller ve St. Petersburg saraylar vardır. Sadece bir ziyaret ve şehir neredeyse yarım saat ana binayı görebilirsiniz.

Eski günler, havai fişek ve topları gerçekleştirildi Summer Garden, da dahil olmak üzere hemen eşiğinde - Eğer Fontanka Sonata üzerinde bir otel veya birçok ünlü noktalara, otel tesislerinin yakınında başka rezervasyon yaparsanız. Yani resmi bahçeleri ve yerleşik şehrin ilk çeşme yaz bahçesinde kırıldı.

Otelden Mükemmel ulaşım bağlantılarına sahip, hızlı Sanat ve Sanayi Akademisi Müzesi'ne alabilirsiniz. Çok az insan Müzenin iç eşit, ancak bu bile bir şey ve ünlü Kış Sarayı'nın iç güzelliğini geride sadece biliyoruz. Bu eşsiz binanın duvarları "Usta ve Margarita" vuruyorlardı içinde. Olağandışı sergiler iyi, burada kalan toplanmasını karakterize adını taşıyan ziyaretçi microminiature müzesini şaşırtan "Rus sol kroşe."

Otel Neva kalmak seçerseniz, birkaç gün sadece şehrin bir tarihsel önemli bölgesinde değil yaşamak değil, aynı zamanda her evin kendi sıklıkla eşsiz tarihi ve ilginç bir mimarisi vardır burada olduğu gibi, pratik ve turistik olması mümkündür. yol Fontanka ile kesiştiği noktada Sergievskiy Palace gibi birçok bilinen Beloselsky-Belozersky Sarayı'dır. Bir kez orada misafirperver ana da taç kafaları vardı ki burada pahalı toplar, düzenledi. İmparator Alexander III ve eşi - Özellikle. Sarayın büyük konser salonu müzikal akşamları Anton Rubenstein, Ferents Listesi ve diğer ünlü müzisyenler idi. Bugün, konserler hatta yabancı turistin gelip klasik müzik, bu güzel bakımlı binanın duvarları.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.