GüzellikTırnakların

İtici Manikür: nasıl seçmek ve kullanmak

İtici Manikür - onları güzel yapmak tırnaklarını tedavisine yardımcı olmak için ana araçlardan biri. 15 cm Takım uzunluğu kadar küçük bir spatula ve bir kişi bir balta. Aynı zamanda kazıyıcı denir. Form balta - Sadece bir eli bıçağın diğer yanda şekline sahiptir. Bıçak levhası ve çengel adlandırılan pterygium üzerinde bulunan üst deri ve kesme cilt yumru hareket ettirilmelerine izin verir. iticinin bu bölümü kullanılarak çapaklar önler ve tırnaklar, yani çivi ve akrilik jel uygulanacak uzatma yöntemi hazırlanması sağlar. Ax tırnak ve iki açık ucu temizleme işlevini yerine getirir. çökeltilerini çıkarmak için kullanılan aletin bu aktif bir parçası.

sürgünün doğru seçim

seçerseniz itici ilk sürekli manikür yaparak, bir kadını tercih cilt ve tırnakların, tedavinin türü, durumuna dikkat etmelidir.

Tanınmış şirket - kalite garantisi. Bunun üzerine fiyat çok düşük olmamalıdır Manikür için itici seçmek için dikkat etmelidir. Tırnak için ilk mevcut araçları satın olmamalı. En iyi seçenek birkaç aletlerden oluşur ve popüler markaların setleri olacak.

Rahat tutuş - sağ itici seçiminde önemli bir faktördür. Bu tam olarak eline sığması gerekir. o elinde "otur" kadar iyi olur, daha kolay kendinize manikür yapacağız.

malzemeyi işlemek için dikkat edin. Olursa olsun, ahşap veya plastik nedir. Önemli olan - kolaylık.

Herhangi enstrümanın en önemli özelliği cila keskinleştirme olduğunu. hatta en küçük çapakları kaldırabilir böylece Spatula itici keskin olmalıdır.

Form itici da büyük bir rol oynar. Kare hep çivi her türlü sadece uygun oval tırnaklar ve oval için uygun değildir. buna ödeme dikkat satın önce. İtici Manikür tırnaklar sorunsuz işlemesi gerekir.

türleri iticiler

İticiler iki tipe ayrılabilir: metal ve plastik. Orada ahşap, ama kullanmak daha iyi değil. Her tür belirli bir itici seçmek için yardımcı olacaktır kendi avantajları vardır.

Metal - en yaygın ve en dayanıklı. Özel bir metal alaşımından imal edilir. İlgili tüm işleme operasyonları çivi için uygundur.

Plastik metalik itici üzerinde bir avantaja sahiptir. Onlar tırnak plakasını zarar olasılığı daha düşüktür. fiyat düşük, daha az ağırlığıdır. Bir elinde daha iyi kaldırdı.

Bugün, itici özel buzlu plastik, güç ve katılık dışındaki tüm açıdan metaller aşağı kalır yanı yok salınır.

Manikür için itici seçin. "Nasıl kullanabilirim?" - Sen sor. Verimli ve hızlı bir şekilde tedavi çivi için o uzmanı bulmak için iyidir ve.

Nasıl itici saklamak için?

(Bir sette satın alındı ise) veya bir çanta veya onun için bir kutu satın ya diğer araçlar ile özel bir durumda: mağaza çok basittir.

Bu aracı kullandıysanız bu Manikür için tüm araçları ile birlikte saklanır, eğer en iyisidir.

Nasıl itici bakımı için?

Çok basit görünmek için. Manikür iticiyi kullandıktan sonra da yıkanmalı ve herhangi bir uygun araç ile dezenfekte. Kuru Wipe ve (o diğer aletlerle sette yürüdü ise) kutunun içine koyun. Eğer ayrı olarak satın aldıysanız, daha iyi küçük kutu veya onun için aynı durum tanımlamak için.

Sonra sık kullanım keskinleştirme itici tavsiye etti. Bu özel ekipman eğitimli kişiye yapılmalıdır.

İtici Manikür - çivi sadece güzel değil, aynı zamanda sağlıklı yapabilir kullanışlı bir araçtır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.