ModaGiysi

Moda trendleri: Yüksek bel ile çan etek. Neden dolayı uzun etek-çan takmak?

Yüksek belli etek Stiller uzun süre kadın moda çıktı. Hatta XIX yüzyıl bayanlar zaten onlar görsel figür, tamlığı uzatmak veya başka kusurları gizlemek fark gibi kendiniz için dikiş giysiler başladı. Bugün, popülerliğinin zirvesinde yürüyüş ve eğlence için elverişli iş bluz ve kazak ve tişört, kısa üstleri ve diğer giyim hem ile kombine edilebilir yüksek bel ile çan etek.

Kişisel figür ve model

Prensip olarak, böyle bir kesim bir vücut anayasa ile herhangi bir kız için mükemmeldir. Bir istisna sadece tam bacakları var çok kıvrımlı kadınlar olarak kabul edilebilir. Ve yüksek bir bel ile çan etek kalça, üst bacak ve bel bulunan hemen hemen tüm sorun alanları, gizler. Tarz görsel komple, ama aynı zamanda aşırı inceliği sadece düzleştirmek mümkün olduğunu da dikkat çekicidir. Eğer gür kalça sahibi iseniz Örneğin, sonra tercih alevlendi, ama çok gür edilmeyecektir uzun modeli verilmelidir. kimin "beşinci noktası" çok küçük kızlar, ve bacaklar, ince bir Yüksek belli zinde ve tam etek kısa çan. Görsel olarak, bu uyluk alanını artıracak ve rakam daha kıvrımlı şekil haline gelecektir.

Bir Yüksek belli etek uzunluğunu nasıl seçilir

o hesaba sahibine büyümesini almalı ilk etapta ürünün uzunluğuna gelince. Bugüne kadar, her kız uzun etek-çan yüksek bayan için mükemmel bir görünüm olduğunu bilir, ama aynı zamanda görsel olarak daha düşük minyon kadın olun. Nedenle bacakları ortaya düşük kısa desenleri tercih vermek önerilir. Büyüme izin veriyorsa, güvenle kata bir etek, bu akıllıca kazak ve ceketler ile birleştirerek giyebilir. midi ve sadece diz üstü - tüm büyüme için Optimal iki uzunlukları vardır. Böyle kesimler ince figür, aynı zamanda sıkı ve çekici bir görünüm. Ayakların ne olursa olsun büyüme, mükemmel pürüzsüz ve tonda olmalıdır: Ancak, bu durumda bir katı kuralı vardır. Aksi takdirde yüksek bel etek-çan uzuvları ile ilgili tüm dezavantajları vurgulamak.

konturlu ile birleştirilebilir Malzemeler ve renkler,

Her şeyden önce, bu model etek o şekil tutmalı düşündürmektedir. Yani dikiş için ağırlıklı olarak dokunma hafif olabilir sert malzemeyi kullanıldığı neden, ince, ancak akan değildir. Yaz sürümü için böyle Batiste, keten, pamuk, jakarlı veya fukra ideal malzemeler olacaktır. Kış etek çoğunlukla tartan, tüvit ve diğer yünlü kumaşlar dikmek. Çoğu zaman, daha fazla ürün şeklini korumak mükemmelleştirmek için, bu jüpon ile donatılmıştır. yüksek bel baskı gibi görünüyor ve tek tip renkte olan renklere gelince, aynı derecede güzel çan etek. bu model günlük çalışma için tasarlanmıştır, evrensel bluz ve ceket çeşitli bileşik olurdu tonu seçmek için tavsiye edilir. Başlangıçta hafta sonu için sadece çiçek rengi, aynı zamanda hayvan motifleri, eklektik ve büyük tablolar bakacağız.

mükemmel kombinasyonunu bul

Şimdi eğlenceli bölümüne geçip - Ne tür bir etek modeli giymek? Hemen ana atı şeyler dikkati çekiyor - bel abartmış, nedenle kesinlikle bluz ve ceket altında gizlemek yasaktır.

Her şeyden önce, bu etek bir gömlek, bluz (doğrudan ya da dar) ile mükemmel görüneceğini unutmayın, ceket onlar içine sıkışmış halinde mümkün olabilir. Eğer renk ve eteğin malzemeye dayanan, gerek görüntüsünün üst kısmını alın. Vurgu kontrast (monofonik printovy üst ve alt ya da tam tersi) üzerine yerleştirilmiş ya da bileşimin bütünlüğünü edilebilir. Ayrıca sipariş resminizin ayar renklerde kalması halinde dikkat edin. Çan bluz ve ceket ile iyi görünüyor Moda etek, sadece kendi uzunluğu kısaltılır şartıyla. üst seçimi herhangi bir sorun olması gerektiği ile çok Günümüzde piyasa, benzer yüzlerce model bulabilirsiniz. Tabii ki, topluluk üstünde de görüntüyü tamamlayacak olan bir ceket ya da ince bir kat atmak iyi olurdu.

ayakkabı seçimine doğru yaklaşım

Etekler modeli onlar özellikle daha orantılı ve ince hale görsel silüet çekmek için tasarlanmış sanki bir Yüksek belli. Bu nedenle, büyüme ve Anayasa'nın vücudun özelliklerine bağlı olarak, ayakkabı seçmek gerekir. kesinlikle benzer şekilli birlikte Düşük kızlar topuklu ayakkabılar ayakkabılı edilebilir. Bej bir ya da olması arzu edilir , et rengi bu yönü artık genel görüntü renk aralığına bağlıdır, ancak. bacaklar, tam tersine, çok uzun ve şık etek doğası gerçekten giymek istiyorsanız, ideal bir seçenek balerinler olacaktır. Yani görsel olarak bel "sıkın" ve aynı zamanda vücudun oranlarını dengelemek. Ancak, inanılmaz yüksek topuklu (LaBute örneğin), benzer bir model ile birlikte organik olarak bakmak olası değildir olduğunu hatırlamakta yarar var. Bu etek biraz naif nazik görünüyor ve bu nedenle mütevazı ve düzgün ayakkabı ya da sandalet olmalıdır tamamlar.

yılın ana akım - katta bir etek

Bu moda arena zemine modeli etek gitmez üçüncü yılıdır. Bunlar hemen hemen tüm hiçbir şekil veya büyümeyi önemli olan. Birçok kadın aynı zamanda bu etek giymek, gülünç sonuçla, onları toplayıp cahil. Şimdi kısaca moda ve çekici olmak için böyle modeller giyebilir nasıl ve ne olduğuna bakın. Öncelikle biz dikkate hafif bir artış alır. Bu durumda, yüksek bel ile uzun etek - en uygun seçenek. Sadece o kumaşın, kendinden renkli olması gerektiğini hatırlamak önemlidir ve kendi ayakları üzerinde, bir topuk veya platformla şey koymak arzu edilir. Uzun boylu kızlar uzun etek de biraz yüksek olmalıdır bel yine printovye giyebilir. yüksek büyüme ile düz taban ayakkabıları göze alamaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.