ModaGiysi

Kokteyl Siyah Elbise: açıklama, model, tarz, mix ve yorumlar

Bugün klasikleri üzerinde durulacak. kokteyl - bazen soru ortaya çıkıyor, cevap basittir, ne giymek siyah elbise. giyim Bu makale uzun bir kült olmuştur. Herhangi yorumlanmasında takılabilir, bu yaştan sonra, zamanın ötesinde, demode kalır. Hangi gizli siyah elbise - elbette, zarif ve sade bir tarzda. O, zevkinize arıtma, bir sır taşır, incelik söz figürü, ince seksi ve daha çekici hale getirir. silüet Semilying rakam vurgular. Yaz aylarında bir kayış ve yalınayak ile kombine edilebilir ve kışın kürk çizme seçin.

Siyah elbise düz kesim yaka ve oyuklar olmadan vurgu olacak, örneğin, kürk yaka Lama, çok çarpıcı olabilir. yüksek deri çizme konabilir görüntüyü tamamlamak için oldukça serin bakmak gerekir. her durumda Kokteyl siyah elbise bu tarz kurtarma, Elindekilerle kombine, her yerde giyilebilir. Bu nedenle kurumsal giymek ne sorusu ile baş ağrısı, seferde kaybolur.

Klasik moda

1926 yılında Koko Shanel, dünyayı ünlü kokteyl siyah elbiseyi gösterdi. İlk moda zamanda fakirlere hissettim ama sonra dahi formlarının kısalık kazandı. Bu elbise, sürece diz olarak yandan idi bel çok düşüktü, uzun kollu, yarım daire cut-out buydu.

giydirme kutusu, Elbise-A-line elbise ve trapez: Şimdi, bu özellik olsa şu anda ilgili biraz farklı yorumlanmasında, her kadının dolap mevcuttur. Modern tasarımcılar sunuyoruz modellerin tüm çeşitliliği ile kolayca tam elbisesini bulabilirsiniz. Karmaşıklık genelde doğru model kendisi için bireysel bulmaktır. Her zaman klasik kokteyl elbisesi ilgili - uzun kollu ve yuvarlak yakalı. Ayrıca büyük önem yürütme bez, o, formda kalmak ipeksi olmalı ve dokunma pürüzsüz tamam, o zaman toz parçacıklarını sopa olmaz.

dişil görüntü

gür alt ve üç çeyrek kollu Klasik model ve biraz şişman önkol sahip olanlar için uygundur. Bu uzunluk görsel olarak sorunlu alanları gizlemek için yardım etmekten kol uzatır. Bu model, bir kıvrımlı kalçaları olan dar bir bel olanlar için uygundur. dar bir kemer ile kompleks içinde Etek şekil "a" çok feminen bir görünüm oluşturur. Bu seçenek aynı zamanda tüm günler için uyacak - çalışmalarını akşam, güle güle. Kokteyl siyah elbise - iyi tat bir işareti. Klasik siyah elbise stilleri çeşitli çarpıcı bir alan ortaya koymaktadır, fazla kalp arzuları nasıl deneyebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi her zaman çok tatlı başka bir şeye benziyor, ama edecek kadar ileri gidecek!

modası

Bazı kusurları gizlemek isteyenler olacaktır için vazgeçilmez yardımcıları aynı siyah kokteyl elbiseleri. süper-mini dan sıkı zarif modellere - stilleri çeşitli vardır. Sapanlar, uzun kollu ya da hiç onlarsız. Mükemmel siyah elbise - Bu kesinlikle serin, ama şekil özelliklerine dayalı olmalıdır, o kadar güzel bacaklı kız bölünme gösterebilir muhteşem göğüslü sıkı siluetleri ve bayanlar seçmelidir.

Yarım yüzyıl boyunca bu elbise sıradaki yerini kaybetmemiştir. Yani giysi başka hiçbir özniteliği gibi bunu nasıl tam olarak, resminizin zarafet iletmek ve ince yapabilirsiniz. Siyah elbise bir akşam yürüyüşü için idealdir. gür, düz, sıkı, açık ve diğerleri - elbiseler Stiller tamamen farklı olabilir.

romantik resim

stilleri seçim, şekil özelliklerine bağlıdır. Önemli olduğunu hatırlamak siyah renk bazı boyutları için, belki de tek rakamı düşürme ve edebiliyor. onların küçük kusurları gizlemek isteyenler için ideal bir çözümdür. Güzel bir görüntü şık, zarif ve romantik bir doğa için - kendisine ekleyin ve kabarık kollu güzel akşam küpe eğer basit bir siyah elbise oldukça basit hale gelir.

Bu arada, birçok avantajlara ek olarak, siyah elbise bazı sakıncaları da vardır. sarkık modelleri, aksi yerine lüks bir şekilde yardımcı olmamalı, cenaze töreni için bir kıyafet almak için bir riski vardır. Gün elbise altına giyilen edilmemelidir tam tersine, onlar mutlaka pahalı değil, zarif olmalı, çok fazla süsler olduğunu. Tayt deri rengindedir ve Çıtçıt sıkı biraz rağmen, zarif bir görüntü oluşturur.

Şekil saran

Güzel bir figür sahipleri bunun için, dikkat gerektiren alanlarda odaklanarak bir model seçebilir, haysiyet vurgulamak için fırsat verildi. Bu kapatmalar, dekorasyon, nakış veya aslında, seçmek istediğiniz vücut parçası için dikkat çekiyor şey olabilir. dantel siyah abiye elbise omuzlar, dekolte güzel çizgi vurgulamak. Ayrıca bu alanda Gipür ekleme veya güzel nakış vardır. İnce pleksus dantel siyah elbise oldukça ilginç ve basmakalıp değil, her zaman şenlikli bakacağız. Bu elbise size bir doğum günü partisi ya da romantik yemeğe gidebilirsiniz.

Büyük kadınlar için

Tam bir dibe varsa, yukarı doğru hacim ekleyerek görüntüyü kırpmak veya bazı parlak vurgular. Buna iyi bir örnek - ekler dantel. Kıvrımlı hatlara sahip karlı derileriyle Kadınlar kusurları siyah kokteyl elbisesi anlamaya. Düşük kesim "Victoria" ve yüksek bel ile tam seçilen modeli için. kazanmak ve altta güzel görünecektir - Bir kalem etek.

evrensel bir form olması, herhangi bir durum için uygun olabilir. elbiseyle resminizin görsel bir silüet Çekme daha ince hale gelecektir. Koyu tonlu ve karmaşık çizimler eksikliği hemen göze çarpacaktır parlak renkler aksine, fazla dikkat çekmemektedir.

geri açmak

Geçen yüzyılın başında, sosyete arasında, anında popüler oldu geri açık ile şık siyah abiye elbise haline gelmiştir. Günümüzde, bu elbisenin içinde birkaç stilleri olağanüstü hissi diğerleri arasında yapılabilir birleştirir, özellikle bir klasik olarak hemen hemen aynıdır! erkekler samimi bölünme daha az dikkat geri kesin. Bu elbisenin Şık basit tasarımı aynı zamanda şıklık, cinsellik ve hatta provokasyon de belirten sahibini çarpıcı bir görüntü oluşturur.

Siyah ve beyaz

Her zaman siyah ve beyaz renklerde ve Kokteyl elbise moda kalır. Çeşitli olaylar ziyarete bakacağız abartılı. Böyle bir model çok parlak ve şık görünecektir. Bu kombine alışılmadık stilleri dikkat değer. Tercihen, açık olmayan bir ince rakam vurgulayan bir kolsuz elbise ya da tam tersi bir şekilde oturan beyaz üst ve hafif gür siyah alt veya.

küçük göğüsler durumunda beyaz zemin, bu renk ters etki konulu bir yuvarlak boyun tahsis tercih dekolteli. beyaz yine aynı avantajla kullanılmaktadır boyutunu artırmak mümkün olacak şekilde siyah, mülkiyet azaltılması durumunda. zıt kumaş renk kombinasyonu bütün figür kusurlarını öğütmek için izin verecek, birlikte kabuğunu verir. kenarlarında siyah İnce kız ekler ile birlikte beyaz dikey bantlar için Akıllı bakış.

aksesuarlar

Farklı aksesuarları kullanırken aynı elbise farklı görülebilir. Sonuçta, siyah elbise kendisi sıkıcı görünüyor. Çok sert bakmak değil, genellikle biblolar, süs eşyaları, çeşitli tamamlanmaktadır. siyah kokteyl elbisesi için aksesuarlar her türlü etkinlik için mükemmel orijinal görüntü oluşturmak için, başlatılan stilini devam edebilir. Genellikle küçük siyah görüntü tek bir renkte kombine edilmelidir, debriyaj ve yüksek eldiven al. Bu görsel aristokrasi, asalet ve grace black kokteyl elbisesi ekleyin kollarını uzatır. , Her zaman ilginç, sıkıcı asla ne kadar ısrarla görüntü, kıyafeti giymek kadarıyla. Özellikle dikkat bir gece elbisesi verilmelidir, eşsiz cazibesi konuyu şık yüksek topuklu ayakkabılarla kombine geniş inci veya Swarovski bir kolye verecektir.

birkaç tavsiyeler

  • Çok açık mini'yi kaçının, temel bir kokteyl elbisesi çok kısa olmamalıdır.
  • amacıyla, bir öğretmen gibi görünmek siyah süslemek için değil elbiseyi şık , aksesuar takı. çok sıkı değildi - en ufak detay Herhangi görüntü canlı ve ilginç ve en önemlisi olun.
  • Bir stil seçerken perdeler, korseler, Victoria eteklerle aşırıya kaçmayın.
  • Ne zaman takı kesim elbiseler karmaşık kabul edilemeyecek büyük miktarda. Onlar elbiseyi gölgede ya da onunla birleştirebilirsiniz.
  • Ne yazık ki o cazibesi görüntüsünü mahrum, üzerinde siyah ceketli, elbise görünüyor.
  • Makyaj ve saç modeli elbise tarzı görüntüde ılımlılık ve çokdilli gereklidir uymalıdır.

Gördüğünüz gibi, tüm seçenekler genellikle kollu uzunluğu ve aksesuar doğru seçim varlığı azalır, kokteyl siyah elbise çok zor değildir seçin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.