HobiDikiş

Ahşap kapı nasıl kurulur ve kurulur

Tüm kapılar çit veya duvar içine yerleştirilmiş geniş bir girişi veya geçişi temsil eder. Bu giriş kapılarla kapatılmalıdır. Kurulu kapıların kullanımı kolay olmalıdır.

Ahşap kapılar elle yapılabilir. Onların yapımı bir çerçeve ve bir çıta oluşur. Çerçeve çubuklardan yapılmıştır ve köşelerde birleşim olan dikdörtgen şekle sahiptir. Bu, kapı kanadının daha da sarkmasını önleyecektir.

Kapılar oymalı veya panolarla cilalanmış yapılabilir. Ahşap bir çitin üzerine, masif ahşap kapılar ve kapılar yaptırmak gerekir. Ahşap kapılar, antiseptik tarafından kullanılan ahşabın ön emprenye edilmesi ile bir boyayla boyanabilir. Bunun için ladin veya çam ağacı uygundur. İmalatı için malzeme seçerken, ucuzluğunu takip etmemelidir. Sadece güçlü malzeme onları güçlü yapacaktır. Kapı için en iyi ahşap kestane ve karaçamdır.

Kapı yüksek veya alçalan yapılabilir. Ahşap kapıların montajı, kırsal alanın kişiliğine bağlı olacaktır. Farklı görevleri yerine getirmek üzere yönlendirilebilirler. Görünüşleri güzel, pratik ve çevreleyen yapılara iyi uymalıdır . Ahşap kapının güvenilir olması gereklidir. Kapı ve yol yüksekliği 10 veya 15 santimetre arasında bir boşluk bırakmayı unutmayın. Bu yükseklik, kışın kar örtüsüne bağlıdır. Yaz aylarında bu alan bir tahta tarafından korunmaktadır.

Bir kapı oluşturmaya başlamadan önce, doğru bir ölçüm aracı kullanarak iyi bir araç kullanmalısınız. Kendi eliyle sokak ahşap kapılar yapmaya karar verdikten sonra, hangi depoların olacağına derhal karar vermek gerekiyor. İki yaprağa sahip olabilirler veya çit boyunca hareket edecek bir tuval formunda olabilirler. Kapının bu sürümü avlu içindeki alanı önemli ölçüde tasarruf etmenizi sağlar.

Ağırlık olarak ahşap kapılar ağır değildir. Bu, basit veya takviyeli halkaları kullanmanıza olanak tanır. Sütunlar, sitenin özelliklerine bağlı olarak ahşap veya metal takabilirler. Sütunların geri kalanından daha derinde ve mutlaka kazmaya ihtiyaç duyarlar. Kapının dayatmasından, onların daha fazla çalışma ve dayanıklılığına bağlı olacaktır.

Ahşap garaj kapısını takmanız gerektiğinde, dahili bir mühüre ihtiyacınız olabilir. Genellikle içeriden açılır. Garaj için ahşap kapı üretme teknolojisi karmaşık değildir. Önemli olan, bunun için gerekli araçları iyi bir şekilde öğrenmek ve parça üretiminin çizimlerini anlayabilmektir.

Geçitler uygun bir şekilde kilitlenmiş olmalıdır, bu nedenle hangi kilitleme türünün en uygun olduğunu önceden düşünmelisiniz. Farklı kilit tiplerini göz önünde bulundurmaya ve en uygun olanı seçmeye dikkat edin. En uygun olan, birkaç bölümden oluşan garaj kapılarıdır. Döngülerle bağlanmaları gereken dört veya daha fazla yatay panelden yapılmaları gerekir. Kapı, yan raflara takılı olan silindirlerin üzerinde hareket ederse.

Böylece, sitenize soyluluk yapmak ve kendi ellerinizle korumak mümkündür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.