ModaGiysi

Yaz erkek ceketi serin akşam size yardımcı olacaktır

Yaz ikinci yarısında sıcak ve bunaltıcı günler genellikle serin akşamları ile sona erer. Yakın zamana kadar, erkek gardırop fırsat için ceket sınırlıydı. tasarımcılar kendilerine halledilir ve serin bir yaz akşamı için giyim geniş bir ürün yelpazesi oluşturduk - Bugüne kadar erkekler şikayet yok. Bu öncelikle sıklıkla hafif pamuk, kot malzeme veya ince deriden yapılmıştır yazlık erkek ceket vardır.

Tanınmış markaların erkekler için Yaz ceketler farklı tasarım serilik ve dinçlik bulunmaktadır. Parlak renklerde (son erkek giyimi kasvetli tonların şey) aktif olarak yaşamayı tercih erkeklere yönelik, iyi tasarlanmış, şık tasarımı ile mutluyuz.

Yaz erkek ceketi bugün kısıtlama siluet ile karakterizedir - bu, hiçbir fırfırlar sahiptir. Geleneksel ve motorcu fermuar, düğme bağlantı elemanları kullanılmaktadır. Düğmeler pratikte kullanılmaz. hafif parlak yüzeyli bir moda tamamen pürüzsüz kumaşta. Tasarımcılar yine de tek bir ürün içinde farklı dokular ve kumaşlar, çalışıyoruz.

sezon, şüphesiz, yaz spor erkek ceket ve rüzgarlık Hit. Glamour tarzı spor-şık neredeyse tüm tasarımcı koleksiyonlarında bulunabilir. örneğin spor kıyafetler olarak üzerlerinde manşetleri ve yaka, - Erkek spor montları yeterince basit ayırt etmek.

parlak ışık, hatta saydam malzemeler - - saten ve polyester, sıradışı ve şık 2013 yılında, moda, erkek giyim için klasik kumaşlarla birlikte ve yeni öğeler ortaya çıktı.

Bu sezon yine erkek giyiminde popüler askeri tarzıdır. O da yine erkek moda hakim hazır konumunu vazgeçmek, ama vermedi sadece. Başka akım tarzı - safari. Yaz erkek ceketi safari tarzında ünlü moda evlerinin birçok koleksiyonlarında yer almaktadır. Karakteristik bu tarz özellikler - cepler, geniş bant veya kemer, stand-up yaka sivri uçlu.

Yaz 2013 erkek ceketleri üretimi için en popüler kumaşlar iyi bir hafif kadifemsi bir yüzeye sahip yumuşak deri, mat ve parlak kumaş giyinmiş. Malzemeler, renkler ve dokular çeşitli kullanılarak sezon tanınan modelin çarptı.

Çoğu erkek isteyerek kabul etti ve bu tür erkekler yaz için bir ceket gibi giyim eşyasını ekledi. Pamuk hala eski nesil halkının imalatı için favori bir malzemedir.

Yaz için şık bir gardırop kadar Çizim - görevi kolay değildir. başarıyla uygulamak için, yaz erkek deri ceket gibi, görüntünün bu oldukça tartışmalı konuya dikkat etmek gereklidir. şey birçok erkek moda tasarımcıları yaz koleksiyonlarında görmeye alışılmadık olmasıdır , deri ceketler stilistler kuvvetle günlük yaz gardırop bunları içerecek şekilde tavsiye ederken. meslektaşları sonbahar ve kış malzemeleri, şekil, renk paleti gelen Bu modeller farklıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.