ModaGiysi

Nasıl bir kış ceket Fred Perry seçilir?

Kış ceket ilk etapta sıcak olmalıdır. Ve bunun için, esas olarak bir ısı yalıtımı karşılamaktadır. Çeşitli malzemeler, bu nedenle ceket için dolgu maddesi olarak kullanılabilecek tüm avantajları ve dezavantajları ağırlığında dolgu bileşimiyle satın almadan önce okumak için tercih edilir. Çoğu zaman Fred Perry kullanılan iki izolasyon ceketler.

İlk - Bir aşağı ve tüy. kendi özellikleri ile klasik eski ısıtıcı. oranı da farklı olabilir, ancak genellikle bu tür bir formülasyon kullanılmıştır:% 80 aşağı ve% 20 tüy. Pooh yanı sıra herhangi bir dolgu maddesi, avantajları ve dezavantajları vardır. Bu ısıtıcı avantajları hafif içerebilir. Bazı yastıkları çok hantal görünebilir bu nedenle bu durumda, oldukça hantaldır. Başka bir artı dolgu maddesi - bu sıcaktır. Bu gerçek erkekler için tüy kış ceketler daha şiddetli soğuğunda için daha sıcak giysiler icat etmedi. Ancak, ve tüy dezavantajları vardır.

Aşağı ceketler oldukça pahalıdır. Buna ek olarak, tüy aynı yerde kaçıp eğilimindedir, ancak bu eksikliği genellikle kolayca üretici tarafından engellenir: ceket dikiş. Dikiş şablonunda pastiller şeritler çok farklı olabilir. çünkü yıkama tüy sonra kapitone büyük bir kısmında daha küçük model, daha pratik aşağı ceket, bir tarafta pıhtı düşecektir. Bu topaklar break up ve uygun durumda bir ceket getirmek için çaba alır. Hiçbir yalıtım olmadığı için ek olarak, ceket bir iplikle kapitone olduğu yerlerde, genellikle serin hisseder.

İkinci popüler yalıtım - Sentepon. Sadece aynı şey değil, hollofaybera ile karıştırmayın. Hollofayber tüy gibi yumuşak bir sentetik dolgu ile olmaz yıkamadan sonra topaklar, içine çıkmaz. Syntepon avantajı fiyatıdır. Ama peki sorun ne? Vuruş insanlar gerçekten güvenmiyorum olması, onun ısı kabartmak kaybeder gibi görünüyor, ama değil. Isı malzemenin özel yapısı sayesinde tutulan bir araç içinde yavaş hava dolaşımı ile ilişkili ceket ana ısı satıcılar. Böylece tek bir yerde kırmak değil Sintepon ve bu nedenle acı ve yalıtım ceketi etmez. kabartmak kıyasla bu daha uygun ve pratik yalıtım olduğunu.

Başka nasıl kış ceket Fred Perry seçebilir? Eğer sıcak bir ceket maksimize etmek istiyorsanız, kaputun ve kürk trim, fermuar kapsayan uzatılmış rüzgar geçirmez şeridi ile bir model seçmek böylece soğuktan ek koruma iç manşetleri ve yüksek yakalı, kendisini bir stil verecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.