Haber ve ToplumÜnlüler

Nicole Kovalchuk (Ambrazaytis) ve Ilya Kovalchuk: Aşk hayatım

Ilya Kovalchuk ve eşi harika ve mutlu bir çift, yeterli değildir Rusya'da hangi seviyor vardır. Dört çocuk bir aile. sevecen anne, mütevazı ve sadık eşi - müzik grubunun "Mirage" Ex-üyesi.

atlet ve şarkıcı Birliği

Nikol Kovalchuk ve kocası, bir sporcunun hem ünlü kişilikleri vardır, ama hokey oyuncusu hakkında daha da biliyorum. kız şov dünyasında kariyerlerini ilerletmek için ciddi şansı vardı. Tabii ki, o dahil edildiği takımın itibar, kusursuz denilen edilemez. Fanlar konuşmalar sırasında biraz insanların sevgisini mat hale gelir müziği, kullanılan öğrendik.

Her ne kadar dinlemek daha fazla görmek konsere gelen birçok kişi vardı. Nicole Ambrazaytis (o nee olduğunu) tüm katılımcılar kompozisyon olarak son derece iyi bir görünüme sahiptir. estetik severler onu erotik resimlerin farkındayız. İnternette "nu" onu tarz ile fotoğraf yayınlanmıştır. Genel olarak, bu utanılacak olduğunu. Doğal olarak, çirkin değil. Konular görünümünü ek olarak yine olumlu nitelikleri bir yeri vardır olduğunu daha.

aile refahı

Ilya Kovalchuk eşi olağanüstü bir zihin sahip olduğunu söylüyor ve bunu seviyor. Üzerinde istihbarat ve saç renginin ilişki seviyesinin klişe çalışmadı. aile saltanatı uyum ve karşılıklı anlayış. diyor hayır skandallar ve suçlamalar vardır bilgelik bir kadın.

kocası yolda sık olmasına rağmen, Nicole Ambrazaytis (şimdi Kovalchuk) sabırla kendisini bekleyen ve dört çocuk ilgilenir. Birkaç baktığımızda farkında olmadan hatırlar bebek Ken ve Barbie, bu yüzden adam ve kız güzeldir, birbirlerine uyarlar.

Nicole dördüncü mirasçı doğum Kovalchuk hokey takımı verdiği için 2015 mutlu bir aile olduk. Miami klinikte doğan 2015/01/16 kızı Eva'yı çıktı. Philip ve Tom yanı sıra kız Carolina - yıldıza ailesine ek olarak iki oğlu vardır.

İlk görüşte aşk

Kovalchuk eşi Nicole ve çocuklar hayatımda çok büyük bir rol için hokey oynamak. Onun 18 yıl içinde, o bir gün o sıcak ve sevecen kucaklama favori geri yorucu ve zorlu yarışmalar sonra, büyük bir aile elde etmek istediği hayal bile edemezdim. Sonra sadece kariyerine başlayan.

Bir şekilde arkadaş ve TV izlerken aittir. Kanal grubu "Mirage" eski şarkıcı katıldığı bir klibe geçti. Biz onların cazibesini kutlamak değil, aynı zamanda bu bizim gelecekteki eşini olduğunu kabul edemeyiz müzisyenler bakmak olur.

Ancak kalbindeki Nicole Kovalchuk sigorta hokey oyuncusu, kızla bir ilgi ile doluydu. bunların karşılıklı arkadaşları olduğunu ortaya çıktı şanslı bir Şans eseri sayesinde hangi bir toplantı düzenlemek mümkün oldu. Bu eğlence işinde bağlantısı olan arkadaşlara sahip olmak bazen yararlıdır.

Nicole ve Elijah Tanıtımı

ilk buluşma Moskova'da gerçekleştirildi. Onun tatil geçirmiş bir hokey oyuncusu var. gençler, kafede oturdum kendileri hakkında birbirlerine anlattı. Küçük İlya, onun karakteri ve kişisel nitelikleri özellikleri hakkında konuşurken kız, bu yüzden çok daha fazla bunu biliyordu. şarkıcı yeni bir tanıdık olumlu bir izlenim geliştirdi için Ancak, biraz zaman aldı.

Kalbimde biraz korkuyor sevdiği gibi değil olsa bile Kovalchuk, çok dikkatli ve nazik davrandığını, ya da o başka adama aşık oldu. yalnız onda mutlaka çok güzel ilgilenmiyor Sonuçta. Ancak ilişki giderek herhangi yanlış anlamayı eksik gelişti. Her biri, kolay kaygısız ve ortağı serbestçe yanında oldu. Daha önce İlya güzel bir kadın aynı anda akıllı olabileceğine inanıyoruz olmasaydı, şimdi onun bakış açısından önemli ölçüde değişti.

ilişkilerin daha da geliştirilmesi

Taziye karşılıklı, ve o içten bağlılık ve aşık sonra transfer bir adam karşılıklı tutkuyla patlak verdi. Her biri güzel ve kariyerlerinde başarılar övünme olabilir. Ancak, görünüm - daha yakın onları yapılmış ana şey değil.

Nicole Kovalchuk İlya kez emanet ederim bir adam gördü. Kızın güvenen ve cesur bir gösterdi, ama aynı zamanda mütevazı ve iyi huylu de, sadece böbürlenmesiyle için iç gücünü dışarı boşa harcamayın.

çifti bir mesafede konuştuk böylece bir ay sonra genç adama o ABD'ye uçtu. İlk fırsatta bizzat tanıştım. Bu noktada, atlet Amerika Nicole Kovalchuk onlarla almak istediğini dile getirdi.

özel yaşamında iyi olmak adına sahnede bir kariyer vazgeçmek - bir sorumlu karar vermek zorunda olacağından Biyografi kızlar aniden değişebilir. Ama sonra ülkeyi terk edemedi. "Mirage" sözleşme, ödülün sahibi oldu hangi işe gelecekti. Sonra, çiftin hayatında mutlu bir olaydı - 2005 sonuçlandı şarkıcının ilk gebelik, Carolina doğdu.

düğün

Onların işbirliği sonlandırıldı yüzden müzikal grup yöneticisi pek bir yuvarlak göbek ebeveyn ile sahnede oyuncular birini gördüm. Bu Moskova'da kaydetti evlilik, izledi. kutlama genç yaşta yaptığı temel bilgilere koydu hokey oyuncusu ve koçu, personeli geldi. çifti arkadaşlarınızın, sınıf ve medya gözlerinin içine toz atmak için bir hedef belirledi vermedi. Onlar muhteşem bir kutlama organize ve kamerayı oynamak ve 50 en yakın ve en güvenilir erkeklerden daha az sevgi bir kutlama için davet edildi vermedi.

banket o en yakınlarının yaşadığı Tver birkaç gün, İlyas'ın evine, tekrarlandı. düğün kayıt ofiste boyama bir yıl sonra gerçekleşti. Olayın mekan Novodevichy Manastırı idi. Tanrı'nın gözünde çifti ömrünün sonuna kadar biri haline gelmiştir.

Güçlü ve sevecen aile

Diğer iki bebek, daha sonra biraz doğdu: 2009 yılında Philippe ve Artem 2010 yılında. Elias oğullarından çok mutlu doğum oldu. 5 yıl sonra, ailesinin çocukları, erkek ve dişi arasında bile skor içinde Havva'nın gelişiyle birlikte.

Onları bir değil ve şeker buketny dönemini yapmak, hangi ihale ve sıcak sevgi hüküm sürer arasında tandem severler, birlikte bir şey yaşadık, bir yıldan fazla olduğu gerçeğine rağmen, epeyce gördük. Hokey oyuncusu dış dünya sorunlardan korunmuş mutlu yaşamak için eşi ve çocukları için her türlü çabayı yapar ve her gün zevk.

Nicole, sırayla, irade bir akıl hocası ya da mümkünse olacak yardım, her zaman onun yanında olacak tüm çabalara kocası desteklemeye hazırdır. Kovalchuk ünlüler oldukça yaygın olmaması idealdir çift yansıtmaktadır. Birçoğu evli ve sadece dikkat çekmek için, boşanıyor. Ama kesinlikle kahramanlarımız değildir. Onların biri olarak yaşayan iki ruh olduğunu söylemek güvenlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.