ModaAlışveriş

Neden dolayı zemine uzun etek giymeyi?

Her zaman o modacılar zemine uzun etek zevk arasında çok popüler. Bugün, her zamanki gibi adil seks arasında talep gardırop bu element. herhangi bir yapı ve yaş Maxi etek elbise kadınlar. kullanarak çeşitli onu dikiş için kumaşlar (kadife, egzotik baskılar pamuk, ipek, köpüğü) farklı renk hem de malzeme. Maxi romantik bir tarihte hem giyilebilir ya da ofise görüşmeye. Ancak, her zaman şık ve lüks bakmak, zemine uzun etek giymek ne hakkında bazı tavsiyelere uymak gerekir.

Bir topluluğu Oluşturma, önce seçilmiş elemanlar tarzı ve renkli dolap birleştirildi emin olmak gerekir. pamuk zemine Uzun etekler iyi bir örgü ya forması topom ile giyilir. Özellikle tercih maxi ile mükemmel bir uyum içinde bu sesi olarak, beyaz şeyler verilmelidir. Dokulu etek sessiz tonlar (yeşil, mercan, mavi) ve baskı kısa kollu güçlü monokromatik ışık, bluz ile kombine edilebilir. zemine şifon uzun etek iyi aynı malzeme üstü ile giyilir. Çok ilginç bir görünüm bluzlar, işlemeli, baskılı, pul, Rhinestones ve diğer dekoratif unsurlar. maxi ile de iyi uzunluğu bel sınırının altında olduğunu çok kısa deri ve kot ceket Bolero, eşleşti. serin hava kısaltılmış ceket içinde aşınma ya da nötr renk etek civarındadır. Quilling, surround üst veya omuz pedleri ve birçok tercihi bluz vermek gerekli değildir.

zemine Uzun etekler o takozlar veya küçük topuk ayakkabılar giymek en iyisidir. nazik ve havadar bir - Bu kadınsı yürüyüşü ve görüntü yapacaktır. Daha rahat bir seçenek - ya babet flip-flop. ayakkabı seçerken, bu bir etekle değil aksesuar veya bluz ile renkli o ile kombine edildi gerçeğine dikkat etmelidir.

Maxi deposunda satın alınabilir, ancak kendi başlarına katta uzun bir etek yapmak en iyisidir. Bu renk ve stil için en cazip seçmenize olanak sağlar. Biz bel ile etek maxi dikmek sunuyoruz. keten, patiska, örme kumaşlar: bu model için kumaş, bu ışık ve uçan almak en iyisidir. İlk olarak, malzeme miktarını hesaplamak gerekir. Bunu yapmak için, etek uzunluğunu ölçün. Ortaya çıkan değer ikiye ile çarpılır ve işlenmesi için "rezerv" yaklaşık yirmi santimetre daha ekler edilmelidir. Ortalama olarak, iki buçuk metre olmalıdır.

Terzilik. Kumaş iki eşit parçaya (arka ve eteğin ön panel) oyulmuş olması gerekir. Bu diker yan dikişleri izledi ve makinede dikiş edilir. Üst kesme gerekli overlochit ve sakız bir kısmı çevre üzerinde kaldığı şekilde eğitilmiş sıkışmış bir kumaştır. Dikiş pürüzsüz olduğu unutulmamalıdır. Bundan sonra bir üst etek birleştirebilir. Sonra sakız vdet gerekir ve eşit düzeltmek için, kumaşın üzerinden dağıtarak. Alt bölüm overlochit, kat ve dikiş gerekir. bitmiş ürün yıkanması tavsiye ve düzgün demir ütülenir. etek hazırdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.