ModaAlışveriş

Etekler modelleri 2012 sonbahar - zarafet aksanları

Kadar popüler bu yaz "katta" etek modelleri çırpınan bir ay diz vurmak konumları sonbahar geçecek. Tasarımcılar adil sex kez daha bacaklarını göstermek için büyük bir fırsat vermek önümüzdeki sonbahar karar verdik.

Modeller etekler 2012 - uzunluk, doku, aksan.

"Katta" uzun süre geri bırakın ve diz hizasında değişir, uzunluk olan etek bak. Böyle modellerinde, şeklin her türü ile bayanlara uygun olacaktır. Dior'dan Tasarımcılar, örneğin, diz altında taraftan uzun pileli modelleri ile konuyu ele almak kırılgan silueti kadınları öneriyoruz. Ama muhteşem formların onun hayranları için, onlar da tam etek için bir model teklif kalçaya belden sert kemer aniden havadar kumaşlarda geçen.

Uzunluk Demokratik: giyim eşyasının ya da kısmen, diz kapağı böylece avuç Bu seviye üzerinde veya altında olmasına. Buna ek olarak, geçerli bir seçenek, hangi etek ucunda "oyunlarının" nin uzunluğu. mütevazı bir uzunluk riskli kesme ön, asimetrik çizgileri, alışılmadık koku: Roberto Cavalli, Kenzo, MaxMara, gibi evler "vurgulamak" ile hayranlarının modelleri etek sunuyoruz.

"Katta" uzunluğunun Aşıklar umutsuzluğa kapılmayın. Zac Posen, Louis Vuitton ve Paul Smith maxi - ultraprilegayuschih etek moda stilleri kadınları sunuyoruz. Bu sadece kendilerini uzun ki ancak sahipleri giymek izin vereceğini ince bacaklar.

uzunluk açıkça yeterince öngörülmüşse, kumaş neredeyse herhangi biri olabilir. "Hint yaz" bayanlar hafif ipek, havadar dantel veya saten uçan koymak için büyük bir fırsat var. Ama önce şiddetli soğuğunda için mükemmel polar, kadife, kaşmir, jarse vardır. Deriden yapılmış bir etek, sonbahar hemen hemen her moda stil alabilir - Ama sezonun «olmalıdır».

Stil etek - en cazip seçin.

iş tarzı hayranları için harika bir haber. Etek - Kalem popülaritesinin zirvesinde. Bu yüksek bel olarak olabilir ve kalçalar neredeyse çizgi belirtir. Ancak, modeller bu sezon etek farklıdır yüksek belli ve birlikte yıpranmış bluz veya onların içine sıkışmış üstleri olduğunu hatırlamakta yarar var.

kalça hattı vurgulamak için tasarlanmış "kalem" etek-fıçı dönüşleri, modeline ek olarak. Genel olarak, bu soğuk kış aylarında hemen hemen tüm tasarımcılar, kadın kalça güzelliği bahis karar verdi. Kemerler, yama cepler, eklemeler veya accenting renklerde şeklinde dekoratif unsurlar vasıtasıyla tahsis önerilir.

culottes - Hala pantolon veda edemeyenler için, Louis Vuitton, Giambattista Valli, van Noten ve Kanal bir uzlaşma teklif kurur. Bu arada, mükemmel muhteşem formların sahipleri için uygun Kanal etek modeli: katı, neredeyse sert kumaşlar ve yatay çizgiler karlı gerilmiş silüet ve hacim ayarlayacaktır.

sonbahar renkleri - Modeller 2012 etek.

Kahverengi, gri ve siyah - bu sonbaharda sezonunda, tasarımcılar kesinlikle üç temel tonlarında renk aralığını sınırlamak için karar verdi. Ancak, bu çeşitli seçenekler seçmek ve birlikte renkleri birleştirmek durmuyor. Siyah, gri, mavi ve mor, kahverengi derin çikolataya soluk pastel değişir verir ve asil gümüşe "mütevazı fare" den seçenekler sunuyor.

kendi talimatlar yola olmasaydı Ancak, tasarımcılar kendini olmazdı. Özellikle Louis Vuitton ayırt bu anlamda: bir üs olarak sezonun ana tonu bırakarak onun modeller şık baskılar boyar.

Konu baskılar bununla sınırlı değildir. En moda evleri ile kaplı etekler modelleri sunuyoruz , geometrik desen Afrika ve oryantal tarzda sürekli. daha sıcak bir seçeneği için tipik baskılı desen ve dekoratif dikiş zıt olduğunu.

Sonbahar 2012 sezonu hakkında konuşan o tasarımcıları gerçekten feminen olması soğuk sezonunda bayanlar için mükemmel bir fırsat sağlamış olduğunu hatırlamakta yarar var. Tam etek ve ince adil seks için modeller kesinlikle her zevke şaşırtacak ve benzersiz bir silüet oluşturur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.