ModaGiysi

Erkekler boyutu grafiği ayakkabı

Boyut - Ayak veya ayakkabı tabanlık erkeklerde uzunluğunu karakterize eden bir parametredir. Her ülke kendi kullandığı boyutlu örgü Rusya'da kabul edilen boyut tablosu, önemli derecede farklı olabilir ayakkabılar. Bu nedenle, ilk olarak ayakkabı seçimi tibia ayak uzunluğu, bir ayak genişliği ve bütünlüğü gibi parametrelere göre yönlendirilmelidir. Buna ek olarak, boyutsal örgü erkek ayakkabıları tür üreten ülkede kullanılan bilmek arzu edilir.

Rusya'da, metrik sistem, hangi erkek ayakkabısı büyüklüğü ayağın uzunluğu maç. uzunluk topuk işaret en çıkıntılı parmaktan, milimetre olarak ölçülür. Beş milimetre eşit boyutta arasındaki aralık. erkek ayakkabısı ithalatı için genellikle erkek ayakkabı astarı uzunluğu sözde Stich ölçülen edildiği shtihmassovaya sistemini kullanılmaktadır. Stich biri bir santimetre üçte ikisini eşittir.

Bu farklılıkları göz önüne alındığında, aksi halde yürümeye çok rahatsız olacak, doğru erkek ayakkabısı boyutunu belirlemek edebilmek için önemlidir. Çok büyük ayakkabılar çok yakın ayakları ile sinek ve olacak - sürekli sürtünme. Farklı ülkelerde bulunduğu boyutlu örgü ayakkabı, yardımcı olacaktır ayak boyutunu öğrenin. 9 ve 8 Amerikan İngilizce - Örneğin, 7 Amerikan İngilizce ve 6, 41 karşı gelen ve büyüklüğü 38 Rus boyutu (yaklaşık 230-245 mm ayak uzunluğu) (ayak uzunluğu 255-260 mm'dir) olduğunu gösterir.

erkek ayakkabı boyutlarda uygunluk tablosunu kullanırken birkaç önemli özelliklere özellikle dikkat edilmelidir. Öncelikle, bu boyutsal örgü ayakkabıları sadece boyutunu tahmin yarar. tam planlanmaktadır ayakkabı satın almak için ölçüm ayakkabı astarı gereken en doğru sonuçlar için. İkincisi, Rus üreticilerin kullanılan metrik ölçü başparmak için topuktan ayak milimetre olarak uzunluğunu belirtir. iç tabanın gerçek boyutu, bir kural olarak, bir beş ile sekiz milimetre daha var. Ve son olarak, üçüncü olarak, oturma ayakkabı İdeal çiftinin edinimi için kış ayakkabı satın planlıyorsanız o beş on beş milimetre daha uzun yaz ayakkabı geldiğinde ve ne zaman ayakkabı astarı boyutu beş ila on milimetre daha uzun bacak uzunluğu, olmasını gerektirir.

Amacıyla düzgün sert yerde yatarken bir kağıt parçası üzerinde durmak gerekli hızını ölçmek için. Bu durumda, vücut ağırlığı, her iki ayak üzerinde muntazam bir şekilde aktarılır önemlidir. ölçüm sonucu yanlış olacaktır Uzmanlar, kişinin yalan bacak ölçmek için tavsiye yok. Bundan başka, dikey bir kalem veya kalem tutan, topuk uç noktada bir en uzun parmak ucu ve diğer ucunda ise bir iz için gereklidir. iki işaret arasında elde edilen mesafe ölçülür ve böylece ayakkabı numarası belirlenir. Beş ila on milimetre hata bir boyut için bir hata olabilir, çünkü ölçüm, mümkün olduğu kadar doğru yapılmalıdır. Sonuç iki boyut arasında ise aynı durumda, daha fazla tercih etmek en iyisidir. Bu durumda, boyutsal örgü ayakkabıları daha hızlı yönlendirmek ve satın alırken hataları önlemek için yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.