Sanat ve EğlenceFilmler

Film "Focus" nin aktörleri: Will Smith, Margot Robbie, Rodrigo Santoro

trajikomedi suçlunun türünde iki yönetici ve yarı zamanlı yazarlar (John Glenn Fikkaroy ve nehir) tarafından kaldırılacak 2015 yılında piyasaya filmi "Odak",. Bugün bu harika film hakkında detaylı konuşacağız.

ilgilenenler için. filmi "Focus" ana aktörleri: Will Smith, Margot Robbie, Rodrigo Santoro.

İş aşkı engel

Film ABD'de ve Arjantin'de vuruldu. O spekülatör başlar sevilen tecrübeli bir con insanın günlük yaşamın anlatıyor. Yakında, çiftin kendi iş önler normal ilişkiler kurmak olduğunu keşfeder, sonra ana macera kahramanlar başlar.

Filmin "Focus" Bazı aktörler cansiperane çekim geliyor. Bazıları tam zamanında oraya, havaalanında bagaj kaybetme, okyanus boyunca seçmelere koştu. Hala başrolü aldı Margot Robbie oldu. Daha sonra röportajda, o bu hikaye resmin içine almak ona yardım ettiğini olabileceğini söyleyecektir.

Filmin "Focus", Will Smith, bir başka aktör onun gelecekteki arkadaşı dan azar aldığı için seçmelere, geç oldu.

Bu arada, rol sonunda aslen Ryan Gosling yönelik, Will Smith var, ama o filme katılmak olamazdı. Ana Aktris amaçlanan Emme Stoun, ama aynı zamanda projenin bıraktı.

Kral filmleri

filmi "Odak" Will Smith aktör - gerçek bir yıldız. Ona uluslararası ün ve para önemli miktarda getirdi Hollywood filmleri bir dizi rol aldı.

O da iki kez "Altın Küre" de "Oscar" ve dört kez aday gösterildi. Sonunda, Will Smith muhtemelen çok memnun olduğum "Grammy" aldı. O da, hip-hop ilgilenen iki eşinden üç çocuğu var. Çocuklar da oyunculuk bağlanır: Will Smith iki film için onlarla oynadı.

kahraman projeleri çalıştırmak için bir yetenek vardır. 2008 yılında Forbes dergisi onu beyan yüksek ücretli aktör dünyada.

Will Smith aslen tutkusu olan o başarılı, rap ve hip-hop çünkü, bir aktör olmaya gidiyor ve arkadaşı Jeff Townes ile çalıştı değildi. Onların rap ikilisi bile "Grammy" aldı. Daha sonra altı yıl oynadığı TV dizisi "Bel-Air Fresh Prince" de denilen yetenekli rapçi. kendisi ile şarj eğer, o bile Prens kendini denilen kısmındaki görevi oldu.

Daha sonra Smith'in oyunculuk kariyeri geliştirmek için yavaş yavaş başladı. Düşük bütçeli aksiyon filmi, çok gelir değil getirdi - erkek "Bad Boys" (1995) başrolü var. Ama sonra dışarı patlama, "Bağımsızlık Günü" (1996) ve "Men in Black" (1997), hangi Will Smith dünya çapında popülerlik kazanmıştır. Büyük bütçeli projelere davet edildi, "Siyah Giyen Adamlar" ve onun katılımıyla çok diğer filmlerin iki tane daha vardı.

Şu anda, Smith en çok kazanan aktör olduğunu ve filmdeki katılımı projesinin başarısını garanti eder.

genç yıldız

Yükselen yıldız Margot Robbie onun co-star olarak böyle büyük filmlerinin iftihar edemez. O çok genç ve çok deneyime sahip değildir. "Focus" (2015) yılında kendilerini en iyi gösterebildi, eleştirmenler onu büyük geleceği tahmin.

bu yıl aktris milyonlarca dolar hasılat iki filminde başarmış göz önüne alındığında Eleştirenler anlamıyla alınmalıdır. "İntihar Squad" (2016) ve "Tarzan - Margo ünlü yaptı Filmler. Legend "(2016), hem de filmi" Odak "(2015), - aktris yapabileceğini gösterdi.

Margot Robbie Avustralya aslen. Orada o çekim TV dizisinde oyunculuk kariyerine başladı. Onun Leonardo DiCaprio ile oynadı filmi "The Wolf of Wall Street," küçük ama renkli bir rol Margo söz değer.

Şimdi Margot Robbie kesinlikle onun projede onu almaya istekli yapımcı ve yönetmenlerle gelen ribaund olmaz.

Brezilyalı katkısı

Filmin Glenn Ficarra ve John kast uluslararası nehir çevirdi: Filmin aktörleri "Focus" dünyanın her yerinden geliyor. Bunların çoğu ABD'den vardır.

Örneğin, filmde ana karakterlerinden birinin şarkıcı Rodrigo Santoro Brezilya itibaren gelen "Odak".

Rodrigo Santoro başarıyla Hollywood filmlerinde rol aldı olmasına rağmen, o Rio de Janeiro'da yaşayan ve ABD'ye taşımak için bir plan vardır.

Gençliğinde Rodrigo bir aktör olmak istiyordum. Bunu yapmak için, o pembe dizi üretti kanalda en film okulunda Gazetecilik Fakültesi transfer oldu. Bu seriden ve o büyük film haline yolculuğuna başladı.

İlk başta, adam Latin Amerika filmlerinde oynadı. o önemli rol esrar sigara içen tanımaya gelmişti sonra Örneğin, "Yedi başlı canavar" (2001).

aktör tarafından oynanan Yurt içinde pek çok filmlerinde (onun katılımıyla kasetlerden biri "En İyi Yabancı Film" olarak "Altın Küre" aday gösterildi) ve Rodrigo Santoro sonra Hollywood'a gitti. Orada (2003) "Love Actually" oynadığı, ancak yalnızca "300" dan sonra meşhur oldu.

Şimdi sık sık sinemaya davet edilir, fakat aktör diğer etkinlikler hakkında unutmaz. Örneğin, o sadaka ilgileniyor. Ve bir adam sevdiği Kapılar grubu ve Shakespeare okuyun.

uluslararası döküm

Bu arada, filmin "Focus" uluslararası döküm başka aktör - Wong bidi. O Amerika'da doğmuş, ancak Çinli kökleri vardır edildi. Ayrıca filmlerde, dizilerde birçok ve tiyatro oynar ve birçok ödül vardır. Hatta on Broadway yapımları katıldı.

Bidi Wong - eşcinsel, bu konuda çekingen değil. Aktör cinsel tercihleri hakkında açıkça konuşuyor ve bu tüm teşvik eder. Aktif cinsel azınlıkların hakları hareketini destekler. Sevgilisi Wang ile bidis taşıyıcı annelik yoluyla babalık verdi. Birkaç ikiz doğurdu ama aktör ve onun örfi kocasının artık bir oğlum yükselterek böylece bir, öldü.

Kariyerinin ilk bidi Wong birçok televizyon dizisinde rol aldı. O, "Oz" (1997-2003) Ray Mukadi oynadığı, ardından "Law & Order oldu. Victims Unit "(1999-2013) ve diğerleri.

Şu anda, aktör sinemada hem de sahnede sadece başarılı bir kariyeri vardı.

Nasıl aferizm öğrenmek için?

Filmin "Focus" nin aktörleri gerçekten dolandırıcı ve spekülatörler günlük yaşam ile ilgili bu ilginç ve unbanal hikayeleri setinde verdi. dublör Apollo Robbins - Margot Robbins ve Uillu Smitu çeviklik yankesici davanın Gerçek bir efendiye sahip öğrenmem gerekiyordu.

eleştirmenlere göre, filmin dolandırıcılık ana roller oynayan oldukça yararlı dersler olduğu anlamına gelir, oldukça başarılıdır.

moda Dolandırıcılık

"Focus" filmi izleyici ve film eleştirmenleri tat geldi. Glenn Fikkara Dzhon Rekua ve pek cazip gelecek bir hikaye yarattı. Kim maceraları ve macera suç arsa ile, hatta komedi unsurları ile sevmez?

hile ustaları özellikle filmin kurşun tür ince aktörlerin performansında işe gibi tüm ilginç izlemek için. Filmde yankesici ve aleyhte sanatçılar kullanmak hileler çeşitli gerçek hayatta aynıdır. Filmde görülen sayesinde kendini koruyabilir.

Mutlu görüntüleme!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.