ModaGiysi

Kişisel koleksiyonunda Siyah elmas: Yunanistan'dan kat almak

Zengin Yahudiler kuyumcular, kollektörler ve Arap padishahs gizli değil, aynı zamanda vizon siyah kürk yaratıcıları sadece büyülemişti Mistik taş. Lüks ve kalın kürk böylece kuzgun shimmered ve ışıkta saklamadı, o haklı "kara elmas" olarak adlandırılır.

o olduğuna göre dengeli bir ifade edilmektedir bugünün fashionistaların dilinde açılmış - inanılmaz vizon ceket - başarılı bir subjugator erkek kalpleri, muhteşem femme fatale olmak imkansızdır Zaim siyah elmas onun kişisel koleksiyonunda değildir. Ya da en azından ceket. bolero bazı ... umutsuz kadınları gerçekleştirin rağmen enviously, kürk içinde rakiplerine geri gerçekten sınırsız görünüyor.

er ya da geç uydurma odasına bir yıllık aile gezisi, bebek böyle bir atık cesaret - Ama şımartılmış, kimse bile, pratik olarak, herkesi olabilir ekledi. vizon kürk "kara elmas" satın almaya zaman - bir erkeğin hayatında ilk arabaya benziyor, ilk "tüy dökme" çirkin ördek yavrusu - kuğu, o andan itibaren hayata başlamak genel olarak yürüyüşü ve görüntü değişti, ceket yadsınamaz asilleştirici olduğunu. kürk üreticisi standardına bugün Yunanistan'a güneşli ve cömert hediyeler duruyor.

Neden Yunanistan?

Bu kriz etkilenen, Ege Denizi kayalık kıyılarında, oradan gelirdi yarımada ülke kürklü hayvanlar musallat? zihin yatıştırır: kara elmas böyle Kanada ve ABD'de, işte, ekipman ve insan gücünün ucuzluğu açısından, kalite ve düşük ücretlerin asırlık gelenekleri dikilir başyapıtlarından olarak kürk ülkeler-tedarikçi, Yunanistan'a ithal edilmektedir.

Kürk Yunanistan üretiminde - bu motorlu araçların üretiminde Japonya gibidir: gerçek bir araba tutkunu ucuza imrenmek olmaz çünkü pazar, yüzlerinde gülüyor sayısız Çinli sahte verir ama.

Hammaddeler, yani deriler yetiştirme ve hayvan çekim için bir kota ile tedarikçi ülkelerde borsada satın alınan (üzgün, grinpisovtsy!). Sadece hisse senetleri veya tahıl gibi Kürk ticareti - sonuçlandırmak mümkündür bir vadeli işlem sözleşmesi yaz sezonu için partinin temini için, sağ miktarda 2-3 ay "Topstitch" kara elmas kalitesi, daha sonra kış sezonu için uygulanmasını almaya. Tek fark kışın kürk satmak için seçilmiş ek astar vardır ki var - bu tür deriler özellikle yoğunluk ve saç servettir.

"Kara elmas" tarzı ve kesim kat Özellikleri

Burada, ne yazık ki, bizim beyaz ruchenki mali olanakları ilişkili - ceket "kara elmas" tepeden uzunluğunda seçilen, ya da zarif yelek / mont sınırlandırmak zorunda olup olmadığını. yolu, yelek ve bolero haberi - güncel trendler, nakilde sürekli ikamet çağında caizdir ve zarif gece elbisesi süslüyor.

Ayrıca, ürünlerin fiyatı kesim maddeden etkilenen. Bilindiği gibi, vizon - değil hayvanlar kralı, onların büyüklük, gözdağı vermedi böylece kürk parçalarından dikilmiş herhangi kürk "kara elmas". Daha küçük kare alma flep - ve fiyatı nedeniyle dikiş çok sayıda ışık tekdüzelik nedenle alt ve olduğunu.

Bir ürünü satın alırken, cilt inceleyerek, tahıl karşı parmaklarınızı yürümek: o beyazımsı olmalıdır. Bu, kürk rengi ile izinsiz sahte uyarı budur siyah. Buna ek olarak, ceket kırışıklıkları, saçsız, hiçbir moda "gibi tâli" ve diğer kusurları olmamalıdır. Etkileyici bir ağırlık olmalı - ve bu objeyi takma hakkına zevk spor salonunda kırılgan rakam güçlendirmek zorunda kalacağını.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.