ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Doğru pompa dışkı Seçimi

Kanalizasyon sistemi - modern kır evin en önemli araçlardan biri. Ama bu tür konut birçok sahipleri genellikle bu görevi kendi başlarına baş etmek zorunda böylece temizlemek için profesyonel bir vakum kamyonları çağırmak edememektedir.

Kural olarak, bu kazanç dışkı pompa gibi. Bu cihazların bir bakış ve ekipman optimum tip yönü bu makalede ele aldı.

Hemen, biz operasyonun kendi ilke olarak, bunlar basit drenaj pompaları farklı ama bazen uygulama alanını sınırlayan önemli bir özelliği, yok unutmayın. Biz yokluğunda söz edilir bir süzgeç kaba tanecikleri için pompa hiçbir büyük katı nesneler bir ortamda dışkı çalışma vardır hangi varsayılmıştır.

Tabii ki, çoğu durumda öyle, ama çoğu zaman bazen yetmezliğine yol açabilir kanalizasyon farklı ev atıkları içine alır. Yani böyle olumsuz etkilere mani olacak şekilde ev ekranlarında kanalizasyon çamuru ilgileneceğim.

Ancak, tüm bu kötü: modellerinin en 35 mm drenaj çapındadır. Buna ek olarak, çok sayıda pompa atık suda yüzen olarak nedeniyle özel bir şamandıra varlığına bağlı olarak, tamamen özerk çalışmaya yeteneğine sahiptirler. Bir fosseptik taşma durumunda yalnızca özel bir kabın içine lağım boşalmasına bir hortum getirmek ve ağa ekipmanı bağlamak gerekir.

Bunlar nelerdir?

Sadece donanım mağazasına gelen tavsiye ve satın almayın öncelikle bu yaklaşımın beri, iyi senin koşulları için kalitenin sahibi, ancak yanlış ekipman olduğunu kanıtlayabilir, dışkı pompa dikkatini çekti. Basitçe, en az kabaca kendi sınıflandırmasını (çok basit) temsil etmelidir koydu:

  • dalgıç pompalar;
  • semisubmersible türleri;
  • Yüzey modelleri.

Uzun tereddüt düşürülmesi, hemen en hak vardı çoğu durumda, satın almak özel bir kır evi daha uygun bir yer, bir dalgıç pompa faecalis olduğunu söylüyorlar. Örneğin, daha kuruluşun sulama yanı sıra, su altında bodrum, bitkisel çukurlar sıvı çekilmesi için kullanılır. Ancak, yine de kullanımına öncelik alanları değil.

Aynı ev modelleri atık su pompalarına tüm farklı olarak oldukça etkili bir kimyasal ortamında çalışmak üzere tasarlanmış daldırma tipi vermek üzere, ancak muhafazaları, yüksek kaliteli plastik ve çentik paslanmaz çelikten imal edilir, çünkü. Daha önce söylediğimiz gibi, onun operasyonun şamandıra mekanizması varlığında tamamen otomatiktir. Dalgıç pompa daima seviyesinin altında olması gerektiğini unutmayın , kanalizasyon figürü tahliye süreci sürekli izlenmesi gerekir o yüzden.

Nasıl yüklemek için?

  1. Birincisi, kanalizasyon borusu tankın altına yakın su pompalamak için monte edilmiştir.
  2. Duvarlarda dışkı pompa ev Çukura gidecek hangi raylar sabitlenir.

işlevselliği ve bu cihazların kullanım kolaylığı sayesinde alıcılar arasında ün kazandıran daha. herhangi bir zorluk olmadan modellerin çoğu 20 metre yüksekliğe kadar atık suyu toplama ile başa çıkmak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.