ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

O hizalamak zor mu? Her hizalayabilirsiniz elleriyle Kat

istenirse ve evlerinde Kalite onarım kendi başlarına yapılabilir. İlk olarak, önemli ölçüde aile bütçesine kaydedebilirsiniz ve ikinci olarak, kim kendini onarım çalışmaları en sadakatle davranacak ev sahibi sevmez?

Peki, nerede başlar? İlk olarak, bir zemin kaplaması hazırlamak için gereken - yani, hizalama yapmak. Kendi elleriyle Paul, bu arada, çok zor ilk adım eğriliğini değerlendirmektir bağdaşmıyor. Bu en kolay bir lazer seviyesi ile yapılır. duvarlarda herhangi Bunu yapmak için buraya göndermek için zemin 1 metre seviyesinden ölçmek için gerekli olduğunu, ancak işareti koymak için diğer duvarlarda, sonra da yere onlardan mesafeyi ölçün. minimum mesafe Nerede - o zaman en yüksek nokta var o yüzeyini yükseltmek için gerekli olan hangi. Düzenli montajını işaretleme için uygun, artı bir kalem ve halat segman çiftinin - hayır lazer seviyesi varsa. Bunu yapmak için, görsel nerede yüksek noktası belirlemek gerekir ve 3-4 cm yükseklikte bir marka yapmak için. yüksekliği de köşeye hattı tutmak için seviye ile çıkarılması ile rayın duvar uzunluğunun (kesit profili, alçı ve benzeri. N'ye) ekleyin. Ve böylece odanın çevresinde. ipin karşıt duvarları arasında Slipping, onlar odanın ortasında yere temas olmadığından emin olun.

Şimdi iyice, tüm kusurlar tamir kat, yüzeyini temizlemek gereksiz tümsekleri, astarlanmış yüzeye yerle gerekiyor. Bazı durumlarda, eski kaplamayı silmeniz gerekebilir.

Daha sonra, kuru çimento veya şap kullanılarak hizalama yapmak gerekir. ve elleriyle Zemin bir gecikmeyle (eğer aynı hizada olabilir ahşap zemin). farklar 3 cm yi geçmeyen olursa en iyi çözüm sözde kendiliğinden yayılan zemin olabilir. İkinci yöntem oldukça yaygın değil sadece konut değil, aynı zamanda el sanatları tesislerinin onarımı için (:, ek olarak, yangın güvenliği stres, nem ve çeşitli kimyasal maddelere direnç ve bu arada, endüstriyel zemin cihaz artan gereksinimlerine uygun olmalıdır) kullanılmıştır bulundu edilir.

giriş kapağı vasıtasıyla hızlı bir şekilde ve etkin bir şekilde hizalama gerçekleştirebilir. Bu durumda, elleriyle Kat özel kuru kullanılarak ayarlanır kendi kendine yayılan bileşikler, paket üzerinde belirtilen oranlarda yetiştirilmektedir. Gerekli çözeltinin hazırlanması için, alışılmış bir eklenen özel karıştırıcı karıştırılarak su ilave edilmelidir elektrikli matkap. Hazır karışım ve gerçekleştirilen öz hizalama. eklemlerin yüzeyindeki oluşumunu önlemek için, "tek seferde", kendiliğinden yayılan kompozisyonu ile çalışma yaklaşık 10 dakika süren çünkü bu şekilde elleriyle Kat daha iyi, değil yalnız hizalamak ve dedikleri gibi, eksiksiz olmalıdır. Bundan başka, karışım hemen kat dökülür küçük bölümler, olarak hazırlanmalıdır. Karışım, spatula ile yüzeyi üzerine dağıtılır döküldü bir iğneli silindir hava kabarcıkları buradan dışarı atmak için. Bu yöntemin avantajı, karışım hemen hemen yatay bir seviyeye çekmek için mümkün kullanıcı müdahalesi olmaksızın. Tamamlandığında, bitirme başlamak mümkündür, bundan sonra yüzeye (genellikle 2 gün), tam kuruma için beklemek gereklidir (parke döşeme linolyum, laminat ve m,. P).

Hepsi bu. Gördüğünüz gibi, zemin tamiri zor duvar kağıdı duvarlarını papering bir arzu ve doğru yerde elinden büyüyen özellikle varsa, - ellerinizle kadar imkansız bir görev değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.