ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Daire için bir su arıtma sistemi. Fotoğrafın, fiyat: Su için filtreler

temiz su içi kaynağına sahip ihtiyacı ancak sadece nadir durumlarda, merkezi ağ kalitesi göstergelerinin doğru düzeyi sağlayacak, açıktır. Bu bağlamda tüketiciler Bir seviye ya da başka bir temizlenmesine olanak uyarlamalar çeşitli yönelmektedir. Filtrasyon ekipmanları üreticileri en gelişmiş araçlarını sunuyoruz ev ortamında suyun arıtma. Bu onların gereksinimlerine göre bir seçim yapmak sadece kalır. Örneğin bugün değiştirilebilir filtreler ile bir daire için su arıtma sistemi dağıtılmış. Bazı durumlarda, en iyi çözüm ayrıca soğuk olma ve temizlik sistemlerini akış edilir. En popüler filtre cihazları yardımıyla genel bakış doğru seçim yapmak için.

Modeller sürahi

Bu bir filtre ile ergonomik konteyner ana su arıtma cihazının, en basit düzenlemesidir. Bu çözümün avantajları kullanım kolaylığı, küçük boyutu ve uygun fiyata dahildir. Ancak pek çok eksiklikler ve cihazlar sürahi içinde bulunmaktadır. Öncelikle su filtresi gerçekten zararlı mikroorganizmaların bertaraf şeklinde iyi bir sonuç yok burada kullandı. Bu durumda optimum temizlik sadece mümkün olup olmadığını kendi içinde pahalı Aktif emici günlük değişim,.

Bu tür cihazların bir dezavantajı vardır. kompakt boyutu ve ergonomik rağmen, filtreleme işlemi yavaştır. bir daire için örnek sürahi su arıtma sistemine bağlı olarak 4-20 dakika boyunca sıvının 1 litre geçebilir. aktif karbon parçacıklarının emici eleman olarak kullanıldığı olmasından kaynaklanmaktadır düşük saflaştırma oranı. Bazı üreticiler verimliliği artırmak için bu tanelerin kısmını arttı, ama sonunda zaten düşük kaliteli filtreleme azalır.

Ters osmoz ile filtreler

Bu yöntem zamanımızda en popüler biri çağrılabilir. ilkesi ters-osmoz doğal basınç altında sıvı saflaştırılmış kirlenmiş ortamından membrandan geçerken olmasıdır. Bu geçiş olarak, su yabancı katılımların kurtulur. piyasada bir su filtresi ters osmoz uygulanması, özel zarlar ile donatılmıştır küçük cihazlar tarafından temsil etti.

verimlilik ile ilgili olarak en iyi bir biridir, ancak bu üstünlüğü olumsuz bir yönü vardır. zararlı mikroorganizmalardan, tuzlar, su ve koku ek olarak yararlı elemanları temizlendi, bu olgu. Örneğin, kalsiyum ve magnezyum, ters-osmoz yoluyla tedaviden sonra vücut girmez. Bugün itibariyle hala su olsun böyle bir zararlı yoksullaşmasına olarak tartışmaya yoktur, ancak bu sürüm hala kalıcı kullanılması tavsiye edilmez. Diğer taraftan, ters osmoz göre bir daire için bir su arıtma sistemi olup, bazı düzenlemelerde, iyonizasyon ortamı temin etmektedir. Bu da, filtre yine vücut için besin içerik verir, zararlı madde ve mineral tuzları ortadan kaldırmak vardır.

bir şişelenmiş su soğutucu ile

Bu bitkiler de filtreleme araçları uygulamak için elverişli olduğunu kanıtladı. temizleme cihazı soğutucu kabul edilemez Ancak, başlangıçta hazır karıştırılmış su alır gibi. Kullanıcı, sadece periyodik olarak su ile kabın değiştirme gerek yoktur. Ancak saflaştırılmış bir sıvının üretilmesi için bu yaklaşım tüm avantajları ile, bu tür birçok işlem butillirovannoy hazırlanmasını şüphe. birçok şirket ters ozmoz ile su tasfiye aynı filtre sistemi kullanmak gerçeği. Yani bu sistemin tüm eksiklikleri su butillirovannuyu uzatılabilir olduğunu. Tabii ki, orada diğer endüstriyel temizlik teknolojisi, ama imkansız bunların uygulanmasına kalitesini izlemek için.

akan arıtma sistemi ile

Bu tür cihazlarda, bir soğutucu da kullanılabilir, fakat ilke diğer arıtma gerçekleştirilmektedir. aktif karbon kullanılmasını içerir Bu ultrafiltrasyon sistemi. sürahi cihazların aksine, temizleme elemanları granüller olan ve yüksek kinetik verim mikro gözenekli pişmiş blok değildir. Bu çözüm ile, ev için ultrafiltrasyon su arıtma sistemi, istenmeyen maddelerin emilmesi büyük bir alanı kaplar. Karşılaştırma için - bu pelet filtreler durumunda daha yüzlerce kat daha fazladır.

basınç altında, su, karbon blok içinden geçen cihazın çalıştırılması sırasında, ağır metaller, tuzlar, fazla klor ve diğer yabancı maddelerin temizlenmiştir. Bu arada, temizleme fonksiyonu sınırlı aralık, bu tür sistemlerin önemli bir dezavantajdır.

Su arıtma eki

akış filtrasyonu için geleneksel cihazlar vinç takılan özel bir meme, bulunmaktadır. ev gibi bir su arıtma sistemine sahip olduğu avantajları, nispeten düşük maliyetli, kompakt ve hareketlilik içermelidir. Bu cihaz yazlık için sizinle birlikte alabilir ve kendi amacı için orada kullanılır - nozulları farklı tasarımlar var, hemen her sıhhi tesisat montaj gerçekleştirilmektedir için izin.

Bunun bilinen dezavantajları düşük temizleme hızı, hem de emici az miktarda bulunmaktadır. Buna uygun olarak, filtre, yüksek kaliteli su arıtma saymak izin vermeyerek sonuçlanan yavaştır. Ancak Teknoloji geliştikçe ve onlarla birlikte geliştirilmiş ve su arıtma sistemleri. Yorumlar, örneğin, üreticilerin bu tür cihazların hazır kullanımlı su depolama için konteynerleri işlemek için çok kolay iş akışı kaynağını optimize etmek olduğunu unutmayın.

Ne kadar arıtma sistemler?

dışa rağmen çoğu filtrasyon sistemleri temel kontrolleri ile küçük cihazlardır ve bunların yapıları belirgin iç cihazı farklıdır. Bu nedenle, fiyat aralığı yeterince geniş olduğunu. Örneğin, standart bir amfora modeli 1-1.5 bin satın alınabilir. ovuşturun. 4-6 bin segmentinde. Mevcut ultrafiltrasyon su arıtma sistemi var. Ters osmoz uygulamak fiyat modelleri, aynı zamanda ortalama aralıkta değişir - 2 ila 8 bin.

filtre üreticileri

ürünlerin yerli üreticileri arasında en yaygın marka "Aquaphor", "Engel" ve "gayzer". Bu şirketlerin doğrultusunda ters ozmoz modern zarı dahil olmak üzere herhangi temizleme sistemi ile filtreleri bulabilirsiniz. Yabancı markalar da yaygın Rus tüketici bilinmektedir - vs. Bork, Vitek, Honeywell, izole edilebilir, bu markaların işlevsellik, güvenilirlik ve ayrıca yorum kullanımda kendi ergonomi işaret su arıtma sistemleri, performansını gitmek altında .. Ancak, ve fiyat için bu tür modeller şirketleri "Bariyer" ve "gayzer" aynı ürünlere göre daha pahalıdır.

Sonuç

süzmek için bir sistem seçerken su hesabı birçok yönüyle içine almalıdır. Öncelikle işlem için bekleyen vakit kaybetmemek için de sistemin performansını belirlemek gerekir. Daha sonra, bir apartman ya da özel ev için su arıtma sistemi yerine getirilecektir hangi inşaatın türü seçin. Örneğin, orada musluk üzerinde kompakt kurulum ve çok yer gerektiren masif soğutucular var. Ama en önemli soru temizlik ilkesine ilgilidir. Ne yazık ki, zararlı maddelerin tümünden suyun bertaraf garantili kalite yok. Ama en iyi ters ozmoz ve ultrafiltrasyon tedavisini içerebilir. Biz filtreleme sistemlerinin etkinliğinin çok kullanıcı tarafında onların hizmet kalitesine bağlı olduğunu unutmamalıyız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.