SeyahatYol tarifi

İsveç'te Tatil - çocukluk ülke

Birçok kişi, tabii ki, bazı nedenlerden dolayı, hemen konuşmaya cesaret edemedi Kırk beşinci daire, komik çocuk hakkında, onun böyle güzel dostları, onların bulutsuz erken çocukluk düşünmeye başlar İsveç yerde şans duydum ve adres Stockholm'de uzun zaman önce ayrıldı ama geri dönmek için söz hakkında yaramaz Carlson, ...

Carlson geri ya da değil olacak - bu hiç şüphesiz olabilir. Tabii ki, o döneceğim. Sadece İsveç - ülke büyük ve nüfus yoğunluğu 20 kilometrekare, yalnız çocuklara başına insanlar değil, burada tek yetişkinlerden daha az, hem dünyanın başka yerlerinde çoktur ve ihtiyaç olmasına rağmen herkes için vakit geçirmeye. O ülkenin büyük bir bölge işgal dağlar, göller ve bakir ormanlar, kırma, mutlaka gelecektir.

İsveç - ülke Avrupa'da sosyal ve teknik açıdan en gelişmiş biridir. Yerliler tür Ülkenin zengin kültürel mirasına ve çok dikkatli bir şekilde adet ve geleneklerini korumak. Ve onun Carlson çok düşkün konum ...

İsveç aile tatilleri için idealdir. çocuk parkları, birçok eğlence konumlar vardır, hayvanat bahçesini ziyaret, bu yüzden büyük bir başarı olacaktır İsveç'e son dakika satın alabilirsiniz.

Yüksek dağlar, çalkantılı nehirler ve göller - İsveç'te tatil. Stockholm Milli Parkı temsil edilen tüm çeşitliliği eşsiz flora ve fauna ile doğanın şaşırtıcı bir güzellik.

Biz İsveç hakkında ne biliyoruz? gibi genel tür basmakalıp olarak İsveçli bir ailede, büfe masa ve İsveçli sosyalizm. Aslında, İsveçliler bu klişeler İsveç Avrupa büfe denilen biz, bir büfe dediği, örneğin, çok açık değildir ve hatta o İsveçliler hiçbir fikrim yok ve bunun ne soracaktır İsveçli ailesidir. Bu nedenle, bu ve benzeri konular uygulamama iyi olduğunu, İsveç'te tatil bozmak istemiyorsanız

İsveç'te son teklifleri satın almış Turistler, çok şanslı olduklarını düşünebilirler. Böyle geziler muhtemelen başka hiçbir yerde bulunmaktadır. Tüm turlar eski şehir merkezinde, kraliyet sarayından başlar. muhafız ciddi değişimi, askeri bando, drumbeats ve muhteşem koreografi eşliğinde - Burada, misafirler için öğle saatlerinde tam onikide yaz ve kış aylarında fikrini oynadı.

İskandinavya'nın en büyük şehri bulunan adalarda yayılmış, Stokholm olan Baltık Denizi alayı. İsveç balıkçılar için ve buraya tatile gelen insanlar için bir cennettir. Stokholm sayısız iç göller denize bağlamak su ana yollardan geçmektedir.

İsveç'te Tatil medeniyet yorgun olanlar için son derece uygundur. Müzede Stockholm merkezinde "Skansen" İsveç'te tipik bir küçük köy yeniden yarattı. Bu yerde hediyelik eşya satın almak ve hatta deri ve cam üfleme atölyeleri olabilir dükkanlar, küçük bir kilise vardır. Burada İsveç ulusal kostüm görmek ve hatta yerel "çiftçi" ile şarkılar bir bira oturup söyleyebilir. Bu yüzden modernite ile birlikte sadece doğal milli tarihidir.

İsveç'te Tatil - "Junibacken" - bu başka müze var aynı gerekçelerle aslında masalı bir toplantı vardır. Bu müze çok yaygın değil - Astrid Lindgren masal kahramanlarına yaşamaktadır. giriş ziyaretçiler de hangi ile oynayabilir veya onların hikâyelerini dinlemek, kızı soyguncusu Ronnie veya Pippi Longstocking karşılanırlar. Nerede hayatının baharında bir adam ile karşılayabilir - Carlson!

gemi "Vassa", XVII yüzyılda inşa - Yakın başka müzedir. suya gemi, hemen o üç yüz yıldır yatıyordu alt etmek batan Fakat sadece 1961 yılında gemi kaldırdı ve restore edilmiştir.

İsveç, çocukluk ülkesi ... masal ve hayal ülkesi ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.