ModaAlışveriş

Nasıl giysiler içinde diğer renkler ile renklerin bir arada seçilir?

diğer renkler ile renklerin Doğru seçilmiş kombinasyonu ahenkli bakmak ve hatta bazı kusurları Kadın veya erkek figürü gizlemek sağlar. Örneğin, gri, siyah, mavi etek ile kombine beyaz bluz, görsel dar olanak tanıyan bir klasik olduğunu geniş kalçalara, birçok kız mevcuttur. Bu duruma göre, bir ters bileşim - "koyu ve açık alt yukarı" - üst gövde aşan birden fazla birim maskeleyebilir. Tamamen karanlık siluet (bunlar her zaman ideal değildir) bir rakam ince yapıyorlar, aynı zamanda onun hatlarını vurgulamak istiyorum.

renklerin kombinasyonu yeşil, turuncu ve mor tonları - diğer renkler ile sık sık ana tonları, mavi, kırmızı ve sarı ve orta olan sözde "Newton'un daire", içinde bulundukları yere inşa edilir. mor ve mavi - - turuncu O renk kırmızı, yeşil, sarı karşıdır inanılmaktadır. Bu nedenle, dikkat çekmek dinamik görüntüler oluşturmak için kullanılır. Aynı gün gardırop oluşturmak için Newton Circus tonda yakın olan renkleri kullanılması önerilir. Burada, mavi kot pantolon veya yeşil kazak uygun kombinasyonu olabilir kırmızı-turuncu elbise kum tepelerinin ceket renk ile.

Sevdiğin bir renge sahip, ancak baş sona aynı rengin farklı tonları alırsak, görüntüyü yeniden canlandırmak yardımcı olacak diğer renklerle renklerin aynı kombinasyonu bakmak istemiyorsanız. Örneğin, mersin koyu renkli bir zümrüt ile kombine edilebilir ve kireç ve nane tonlarında accessorize'dan. Görüntü asil ve çok taze görünecektir.

Diğer renklerle renk kombinasyonu insanın içinde giyim miktarına bağlıdır. Daha küçük ürün ve aksesuarları, o kadar kolay doğru renkleri ve aksan seçmektir (kadınlar için örneğin, bluz, etek, çorap, çanta, ayakkabı, takı, eşarp, şapka, ceket veya palto, şemsiye, vb olabilir). Renklerin toplam sayısına bağlı olarak ve kompleksin (dört veya daha fazla renk) (üç renk dahil kadar katılan görüntünün oluşturulmasında) basit bir ölçek yayarlar.

iş ve akşam görüntüsü için, genellikle iki ya da üç renk renklerin güzel bir kombinasyon kullanıldığı unutmayın. Örneğin, sıkı bir ipek bluz renk Koyu süt kahverengimsi altın etek altın süs ve bej torba desteklenebilir. Ama plaj, romantik ve yaratıcı tarzı renklerin daha fazla sayıda sağlar. En iyi giysi üçten fazla varlığıdır ana renklerden ve aksesuar ilave bir. Aşırı için potansiyel giderek artan sayısı her zaman uygun olmadığı, "benekli".

Evrensel bağlantı renk tablosu maalesef yapılamaz, çünkü her durumda bir renk paleti seçmek gereklidir. Birisi gardırop hazırlanan için her şeyden önce stilistler, bireysel özelliklerine dikkat edin. Burada, tabii ki, ( "Bahar", "Yaz", "Kış" veya "sonbahar"), özellikle rakamlar, yaş, yaşam tarzı, meslek, hem de bir olay dikkate görünümünün türünü aldığı için seçilmiş bir veya başka giysi seti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.