HobiDikiş

Işin dizisi: boynunda bir kelebek dikmek için nasıl

Genellikle aile resmi bir etkinliğe davet edilir olur, ama kocası kravat yok, ya da o giymek sevmez. Bu durumda, bir kelebek ile değiştirilebilir. Ve bunu kendi yapabilirsiniz. astar, sabitleme kancaları: Eğer boynuna kravat dikmek önce sağ kumaş ve çeşitli aksesuar seçtiğinizden emin olun.

çalışma için, temel ihtiyaç (saten kumaş , bağlı olacak bir markalama madde, desen ve pimler, uygun bir renk, tebeşir ya da hassas sabun iplik ya da diğer). Doğal olarak, bir dikiş makinesi gerekir, ancak böyle bir şey, elle yapılabilir ancak çok dikkatli olmak prosedürünü yürütmek gerekiyor.

Yani nasıl bir kelebek dikmek için boynunda çok zor değil, sadece yarım gün geçireceksiniz. kumaşın seçimi sırasında yoğun malzeme tercih edilmelidir. Aksi takdirde, kelebek şeklini tutamaz. Cidarsız bile işe başlamak gerekir. Bu durumda, oldukça uygun tela olduğunu. Seçilen esas kumaşın bağlı olarak, siyah veya beyaz olabilir.

Yani boynunda bir kelebek dikmek için ne kadar özel beceriler gerekli olduğunu, oldukça basit. düzgün sıralı, ütülenmiş malzemesi: Yine bazı nüansları hakkında unutma. Şimdi buna yöneliktir kimin için kişiyle kravat için ölçü almak için gereklidir. Ayrıca kelebeğin boyutunu belirlemek gerekir. Eğer kendi kalıplarını nasıl oluşturulacağını bilmiyorsanız, uzman kaynaklara uygun seçeneği bulun.

Eğer boynuna kravat dikmek önce, ana ve astar kumaş üzerinde bir desen yapmak. Artık kesme model temel malzemenin arka tarafına uygulanan ve tebeşir kullanarak devre çekmek edilir. Ürünün kesme parça boyunca, daha sonra neaten gereken bir küçük girinti, dikkat edilmelidir. Ödeneği genel olarak 0.5 cm kadar. Doğal olarak, gelecekteki bir kelebek, iki parça zımbalanmasını yapmak için gerekli olmasıdır.

Ellerinle bir kelebek yapmadan önce, ana polar kumaştan tack gerekir. Tabii ki, bütün parçalar ütülenmelidir. Ana hat ürününün kenarları boyunca geçmesi gerekir, ve daha sonra iş parçası üzerinden dönüş hem de yan taraflarında dikiş gerekir. Bundan sonra, kravat tekrar ütülenmeli. Sonra o boynuna bağlı olacak hangi kumaşın şeridinde bir kelebek düzeltmek gerekir.

Yardımı dikiş yakın olarak kesilmelidir olduğu belirtilmelidir, bu yüzden ürünün şeklini bozmaz. eversiyona sırasında da köşelerine dikkat etmelidir. Nihai dikiş önce Teyellemeyi çekin gerekir. köşeler, düz, keskin ve doğru için, içinde bir fırça ile "itme" olmalıdır. Bu süreç olarak dikkatli olmalıdır sırasında değil mührü kırmak için.

ütülenir dikkate almak gerek ve ne kadar ürün ihtiyacınız sırasında lütfen unutmayın. Örneğin, eğer, demir bastırın çok sıkı bir şekilde düz olması gerekir. boynunda bir kelebek yakalamak için, bir kumaş şeridi, aynı zamanda özel plastik kaydırıcıları sadece kullanabilirsiniz.

Yani kendi erkek kelebek yapmak için nasıl tüm talimatları var. Eğer dikkatlice herşeyi yaparsanız, o zaman çok yüksek kaliteli ve güzel kravat olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.