ModaGiysi

Kadın rugan: Ne (fotoğraf) giymek?

zorunlu olarak mevcut yüksek veya çok yüksek topuklu olmalıdır dişil görüntü, güçlü bir temsili bulunmaktadır. Ama bu günlerde alternatifleri moda ayakkabı vardır. Onlar konfor ve güzellik ve farklı üslup çözümlerinde birleştirir.

Böyle önemli seçeneklerden biri güvenle o kadın Brogues varsayabiliriz. ahenkli bir şekilde oluşturmak için bunları giymek kadarıyla - ana soru. Mükemmel sadece iş tarzında giyim, aynı zamanda şimdiye kadar popüler gündelik, elbise ve hatta ülkede, ve retro Brogues tamamlayacak. Ancak, bu ayakkabılar akıllıca görüntülerin çeşitli birleştirerek, neredeyse hiç kısıtlama olmaksızın kullanılabilir. Kadınlar asil sadelik ve pratiklik verilen brogues dikkat edilmelidir.

rugan nedir?

Çok sayıda kadın bize kitlesel günlük gardıropta pratikliği ve rahatlığı tercih her zaman ve her ülkede erkeklerden ödünç şeyler aşinadır. Örneğin, on yedinci yüzyılda İskoçya'da, çiftçiler onlara tekdüze küçük delikler açmak, çabuk ayakkabılarını kurumaya orijinal bir yöntem icat var. Sonuç olarak, ilk rugan vardı. o "bir iğne ile delinmiş." gibi arada, kelime çevrilmiştir ayak perforasyon hızlı nem kurtulmak ve daha sonra aynı ayakkabı giymek için izin verir.

Bu buluşun avantajları brogues ile tam zarif pantolon giyilmesi, zamanla çiftçiler, aynı zamanda mods sadece değerlendirilmiştir. Tabii ki, kadınlar yardım ancak avantaj ve bu tür ayakkabı çekiciliğini fark edemedi. Onlar da memnuniyetle birçok renk ve dokular bu çizmeler giymek başladı. Şimdi bayan soyunma odasında haklı Burası kadın Brogues aldı. "Neden dolayı bu ayakkabıları giymek?" - Sen sor. En popüler çeşitleri düşünün.

Nasıl kot ile birleştirmek?

fit böyle ayakkabılar için mükemmel kot sıska, hem klasik hem de çok parlak renkler olabilir. Kadınlar için Brogues - ayakkabı alırken Ancak dikkatli olun. Neden dolayı bunları giymek? Bu durumda en önemli şey - üst ahengini gözlemlemek. Bu geniş "erkek" olabilir kot gömlek, pantolonunun içine sıkışmış hiçbir kravat değil. o pazen, bu tek renkli veya bir kafese, ancak mümkün ve bir model seçmek en iyisidir çiçek baskıları, nakış veya başka herhangi bir şekil, desen sağduyulu olması şartıyla.

dar kot ek olarak, hatta ne giymek kadınları brogues? Dünyanın dört bir yanından Fotoğraf modacılar mevcut ve şık kombinasyonu bahseder. O sıkışmış dipli kot-erkek arkadaşlarıyla brogues (aynı zamanda temiz kesikler izin verilir). iyi beyaz bluz zarif silueti ve ayakkabılar eşleştirmek için bir ceketin bu seti tamamlamak için.

işletme tarzı

İlk bakışta, iş tarzı bu ayakkabıları hayal etmek zor. Brogues kadınlar ne giymek? Fotoğraf moda blogcular erkeklerin aksine kadınların iş kitleri ile bu ayakkabıları giymek oldukça mümkündür, söylemektedir. Burada tek sınırlama - seçim elemanlarının asgari bir miktarı ile süslenmiş ayakkabı klasik tarzda ve abartısız renkler, yönünde olmalıdır.

yün, tüvit, çok ahenkli Brougham'ın ile düet kadife görünümlü takım elbiseler. Ekleme klasik kesim olarak, sıkı çeyrek ayakkabı seçmek için arzu edilir. Bu bir smokin ile mükemmel bir uyum delikli deri. Özellikle iyi burada, rugan rugan ayakkabılarım. Tüm klasik versiyonları daha avantajlı bakarsanız şık bir şapka ve eldiven ile takviyesi onları.

Kesik pantolon ayak bileği uzunluğu Brougham'ın ile giyilebilir. En bluz, kazak, gömlek, yelek hizmet edebilir: ayrı ayrı ya da birlikte bir hırka, ceket veya yelek şık, örneğin deri veya kot ile. Küçük kız büyüme olduğunu görsel Brougham ile birlikte uzun pantolon Bates birkaç santimetre dikkate almalıdır.

etek ile

Bu Brougham'ın en iyi mini etek ve çok basit stilleri midi uzunlukta bakacağız olduğunu. Ancak, bazı tasarımcılar katlar ve zengin dekor orijinal ve bu ayakkabıya taze eklenmesiyle romantik seçenekler hissediyorum.

Böylece, kendiniz karar verebilirsiniz her genç bayan ne giyeceğine kadınları brogues. Fotoğraf moda blogcular eteğin uzunluğu kesinlikle herkes olabilir savunuyorlar. Burada sadece bir maksi son derece dikkatli olmalıdır. Bu modeli seçerseniz, mutlaka tarafta yarıklar ile doğrudan bir siluet olmalıdır. Bu eteğin uzunluğu ile ayakkabı durumunda Bunların en uyumlu birleşimini bakacağız. Binicilik yüksek boyunlu etek veya üst lastiğinin altına sıkışmış bir bluz, kolsuz, görevi görebilir.

istenirse Brogues giymek Şık ve basit tek renk elbise siluetleri, onların hırka ya da ceket ekleyerek. Savurgan bayanlar stilleri akan, feminen yaz elbiseler tercih yasak değildir. küçük boyutlu çanta ve kadın brogues imajını tamamlayın.

Neden dolayı sonbaharda giymek?

onlar uyumlu bir kontrast renk ile bir çift çorap bakmak olarak brogues ideal sonbahar gardırop uygundur. Deri ceket ve trençkot, hırka, ceket, kısa kat olarak onları mümkün giyin. Aynı zamanda, tek renkli, hem de işleme, dekorasyon, baskı ve malzemeler olabilir. Mükemmel seçim - İskoç kafes. Trendy sonbahar minimum perforasyon kadın brogues ile etek sıkı balıkçı yaka, deri ceket, siyah deri ceket ve siyah bakacağız. Soğuk sezonunda bu tür ayakkabılar giymek kadarıyla, zaten anlamış.

sıradışı desenler

Canlı görüntüler ilginç dekora sahip çok renkli ayakkabısız imkansızdır. Aynı Brougham için de geçerlidir. yeşil mor, şeftali, pembe, turuncu, mavi, camgöbeği,: Klasik siyah, beyaz, kahverengi ayakkabılar yanı sıra, tasarımcılar bu tür ayakkabılar tonları için beklenmedik geliştirdi. rengi gibi rugan brogues arasında son derece şık bir görünüm.

Kadınların iki tonlu Brogues ne giymek itibaren? Bu modeller kahverengi beyaz desenli ve beyaz ile siyah gelir. Özellikle smokin ile iyi görünümlü rugan brogues gibi pantolon Kıyafet unisex ile birlikte bu ayakkabı, akşam etkinliklerinde izin verilir.

Brogues - rahat ve şık düşük topuklu ayakkabılar. Uygun ve serin bir yaz günü, ilkbahar ve sonbaharda, ve yürüyüşe içinde ve ofisinde. Ayakkabılar bile yayınlanmak üzere uyacaktır. Rugan kadınları ne giyeceğimi biliyorum ve özgün renkler, uygun kombinasyonlar almak için yeterlidir. Böylece, her zaman rahatsız yüksek topuklu almadan, kadınsı, şık ve çekici olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.