Gıda ve içecekYemek tarifleri

Nasıl kırmızı balık turşu için

Hemen hemen her birimiz her şeyi bilmiyorum, kırmızı herhangi kutlama ve günlük tabloyu aydınlatır balık, ama nasıl kırmızı balık turşu için yemeyi sever. çok lezzetli olmasının yanı sıra, kırmızı balık, çünkü bağışıklık sistemi üzerinde olumlu bir etki edebiliyoruz onun yağ asitlerinin, sağlığınız için oldukça yararlı, enflamasyon oluşumunu önlemek ve düzenleyen tansiyonu. O yüzden çok sık nedeniyle bu süreç, biz sadece yeterli boş zamanım yok olmasından muhtemelen ya, kırmızı balık turşu nasıl bilgi eksikliği nedeniyle, mağazalarda hazır tuzlu filetosu satın olur.

Her durumda, evde pişirilmiş tuzlu kırmızı balık, çok daha lezzetli ve sağlıklıdır. Bu nedenle, pazara veya satın alma için saklamak için bir yolculuk ile başlayan. Her şeyden önce taze olması ve iyi bir koku olması gerekir. parlak kırmızı rengi - eti firma olduğunu bir balık seçtiğinizden emin olun, bu lifleri ayrılmayacağı gerektiğini her durumda olduğunu gözler açık ve solungaçları olmalıdır. Bu bütün balık satın almak da en iyisidir. Tabii ki, onu işkence Küçük bir ev olacak ama o zaman kesinlikle taze olduğunu bilecektir. Eğer şanslıysanız Ve, yemek ve havyar mümkün olacak. Her durumda o, soğuk veya sıcak suda balık buzunu buzdolabında alt rafta üzerine koydu, doğal olarak defrost izin imkansızdır.

Nasıl , kırmızı balık turşu o özel bir tat yoktu bu yüzden? Bu amaçla bir plastik kap içinde marine etmek gereklidir, ancak her durumda değil alüminyum, bu bunu bir metalik tat verecektir olarak. Yani, önce ihtiyacınız balık kesmek için, bu yüzden, kafa ile başlamak, onu kes ve ev yapımı çorba yapmak için daha fazla kullanım için en iyisidir. Sonraki eğer şanslıysanız, biz göbek bölmek ve daha sonra dikkatlice bir tabak koymak ve çanta içinde tutmak gerekir, yumurta gördüm, bu yüzden sonra daha iyi ayrılmış tuzlama. Bundan sonra bağırsaklarının karnından serbest olmalı ve daha sonra iki parçaya balık bölmek ve yavaşça ellerini sırtından karkası bırakın.

Ve şimdi, düzgün turşu nasıl küçük bir sır kırmızı balık, böylece lezzetli oldu! Tabii ki, orada birçok farklı tarifleri vardır ve her kadının onun küçük hileler kullanır. Burada, örneğin, nasıl evde kırmızı balık turşu için. Sen somon iki kilo gerekecektir. Önce kaba tuz yarım fincan karıştırmak gerekir, beyaz biber (tat) ve şeker yarım fincan vurdu. Bu iyi bir baharat hazır filetosu ovmak olmalıdır. Bu tuz balık aşırıya ki korkmayın, sadece kadar ihtiyacı olarak alacaktır. Daha sonra, plastik bir kaba altındaki, daha sonra kesilmiş gövdenin üst katman yer dereotu birçok dal yatmaktadır. yukarı tekrar, sonra balığın derisi altından oldu böylece onları paylaş, ancak üst dana vyzhitym limon suyu serpilir, biz dereotu ve defne yaprağı birkaç yaprak yerleştirin. Sonra balığınla basın koymak ve buzdolabında bu durumda 48 saat bekletilmesi sağlanmalıdır. Bu süre zarfında kırmızı balık turşusu ve Nat emmek için zamanınız olacaktır. fileto çok büyükse Elbette, o zaman onları biraz daha marine ayağa edelim.

Nasıl somon kesip hizmet etmek? bordür tuzlu sonra, bir bezle artıklarından tuzlu tuzlama serbest çıkarılmalıdır, ama her durumda akan su altında durulama yok. keskin bir bıçak alın ve dikkatle derileri başlayarak ince dilimler halinde balık kesti. Sonra, bir tabakta fan hazırlamak dereotu ile limon suyu ve garnitür ile serpin. Zaten pişirilmiş balık buzdolabında en fazla bir hafta saklanabilir unutmayın. Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.