ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Sıcak sandviçler için tost makineleri. Tost: fiyatı yorumları

Piyasadaki çoğu tost ekmeği hafif kızartma dilimleri için klasik aletleri bulunmaktadır. Bu besleyici ve lezzetli bir kahvaltı herhangi konossörü kullanan eski mutfak aletleri vardır. Bu nedenle, halk bir tost makinesi olarak bilinen bu tür bir cihazın daha az ilgi çekici şekli değildir. Bir kaç dakika geçirmek, hazır sandviç pişirmek için kullanabilirsiniz. Üreticiler farklı için tost makineleri üreten sıcak sandviçler, onlara teknolojik doldurma vererek, ileri elektronik ve şık bir tasarıma.

Birim hakkında genel bilgiler

Böyle bir tost makinesi yapımı geleneksel yerli gözleme benzer. Pek çok bakımdan etki prensibi zamanlar popüler cihaza benzer. Standart model sandviç barındırmaktadır yapışmaz yüzeyli iki kanatlı kızartıcı şeklinde yürütülür. Ancak, yapının farklı olabilir. üçgen şekilli somun karşılamak için özel bölmeleri olan sıcak sandviçler için çoğunlukla tost için - başka bir yönü dikkat etmek önemlidir. Bir yandan, bu karar ancak başka ile, cihazın üslup amacını vurgular ve işletmek kolaylaştırır - anlamlı ürünlerini seçerken kullanıcı kısıtlar.

Nedenle, sadece sandviç Üçgen şeklindeki hazırlamak değil, aynı zamanda bir yumurta, et ve diğer yemekler kızartma olmayacak düz çalışma yüzeyi ile modele dikkat etmek önerilir. Temel yapılandırmada sıcak sandviç tost tamamlayacak yardımcı aksesuarlar hakkında unutmayın. Bu, pişirme işlemini kolaylaştırmak ısı yalıtımlı kolları ve tutucu, her türlü.

taban çizgisi karakteristikleri,

seçerken itimat gereken ilk şey - malzemenin üretimdir. Üzerinde çocuklar mevcut olduğunda özellikle önemlidir cihazın, dayanıklılık ve güvenlik bağlıdır. Üreticiler giderek durumunda bunu kullanarak, plastik yönelmektedir. Metal, yüksek mukavemetli plastik daha pratik ve güvenilir olarak kabul edilir ve mutfakta yük koşullarına dayanmak için mümkün olmakla birlikte. Buna ek olarak ısıya dayanıklı alaşımlar ısıtılmakta, ve böylece yanma riskini ortadan kaldırmak değildir. Daha dikkat degerleri gücüne ödenmesi gerekmektedir. Bu durumda, küçük bir tost makinesi 640 wattlık güç kapasitesi, ve orta düzeyde bir model olabilir ve 1000 watt çıkış gücü ile sağlanır. şirketinden - bitmiş yemeğin kalitesi, bu özellik hiç bir etkisi vardır, ama hazırlama hızı.

tost seçiminde bir diğer önemli kriter onların kapasitesidir. Ortalama olarak, bir defada Sandviç mümkün 2-4 porsiyon hizmet etmek, ancak kitlesel birimler, yemek pişirmek için gıda bile büyük miktarlarda barındıran çalışma yüzeyi vardır.

Bosch modellerin Yorumlar

Alman tasarımcılar ev aletleri imalatı için muhafazakar yaklaşıma uygun ve tost makinesi Bosch bunu doğruluyor. Bu kapaklı tost makinası sahipleri mekanik kontrol sistemleri, yenilik eksikliği ve seçeneklerin az sayıda karşı önyargılı işaretleyin. Tabii ki, durum değişir üst seviye modelleri, ancak tost makineleri ortalama aralık teknolojik lezzetleri müsamaha etmez.

şirket farklı niteliklere çekiyor: Aralarında kontrol sistemlerinde iyi güç ve doğruluk ile desteklenen, güvenilirlik, yüksek hızıdır. o dengeli bir kalite performans ve güvenilirliği birleştirir olarak sahiplerine göre, tost makinesi Bosch, Sandwich klasik bir örneğidir.

Philips modellerinin Yorumlar

Philips kullanıcıların modellerinde güç tüketimi kaliteli malzeme ergonomi, üretim ve ekonomi raporu. Küçük bir kapasiteye sahip Özellikle popüler modeli - aynı zamanda kompakt ve kullanımı kolay kontroller ile karakterizedir 700 Watt'a kadar. Küçük tost makinesi Philips tasarım kaymaz yalıtımlı muhafaza ve kural, 2 bölmeleri olarak bulunur. ürün ve daha karmaşık seçenek çizgi vardır. Bu modellerde çalışma yüzeyinin büyük bir alan içinde olan sıvı kristal ekran, ve bir yüksek güç potansiyelini büyük bir gövde temin edilmektedir.

Moulinex modellerinin Yorumlar

Bu marka fonksiyonel tost makineleri üretti altında, güç ve gelişmiş elektronik kontrol ortalama değerleri vardır. Örneğin, sahipleri parametreleri sağlanır işletim görüntüleyen aletin, kolaylık not edin. Onlar pişirme modları tost makinesi mevcuttur kontrol etmenizi sağlar. Yorumlar demek ve Moulinex kolay bakım panini tost makineleri. yapışmaz kaplama mevcudiyeti uzun tost makineleri imalatında bir zorunluluk olmuştur, bu yıkanabilir yüzey hala çok yaygın değildir kolay değildir. Bu yapının önemini fark eden şirket, modellerini maksimum konfor sağlamak ve bakım geliştirir.

Modeller Redmond Yorumlar

yapımcı Redmond adlı toasters da geniş bir yelpazede sunuyor. Bu markanın çoğu modelde bir özelliği enerji tüketimini kaydeder kapasite, performans ve düşük güç, bir kombinasyonudur. Bazı sandviç 4 şubesi, 640 watt olup, burada konumlandırma kadar ihtiva etmektedir. Ayrıca, kullanıcılar bir tost makinesi ile donatılmıştır kontrol sistemi, övdü. Yorumlar, örneğin, ürünlerin hazır ölçmek için göstergelerin varlığını not edin. Tabii ki, bu modelin hız iftihar edemez, ama önemli hızlı tempolu pişirme olanlar için, Redmond şirket aynı zamanda daha güçlü seçenekler sunar.

Ne kadar?

belirsiz Çinli üreticilerin düşük seviye modeller 1-2 bin mal olabilir. ovuşturun. Bu 2 porsiyon fazla bir zamana hitap kompakt cihazlardır. orta sınıf daha büyük bir tost bulabilirsiniz, fiyatı yaklaşık 3-4 bin. Rub olacaktır. üreticiler ve para bazı değişiklikler ile ilgili olarak, yapışmaz kaplama ile değiştirilebilir plaka ile sağlanır 700'den W, kapasiteli cihazı alabilir. Ama burada çıkarılabilir yüzey daima artı girmeyeceğim unutmayın olmalıdır - onlar gitmek için iyi, ama sıvı dolum ısıtma elemanlarına muhafaza altına nüfuz hangi nedeniyle, ana yapıya gapping günah olabilir.

Daha yüksek segmenti panini tost makineleri, çeşitli çalışma modları birleştirmek çok fonksiyonlu cihazlar temsil etti. Bu tost makinesi, fiyat olan 4-6 bin ortalamasıdır. Ovuşturun. onlar kızartma et ve balık can yani bazı sürümleri de, elektrik ızgara fonksiyonu bu seviyede destek.

Sonuç

mutfak aletleri Üretim teknolojisi giderek esneklik ve çoklu görev cihazlar yöneliktir. Ortak bir olay bir modeli çeşitli işlevleri birleştiren zaman, ama bu operasyon pratikliği kaydedilir. Buna karşılık, tost makinesi, sıcak sandviç izole tür mutfak aleti. Bu durum bu tür cihazların bir dar odak ve hazırlama Belirli bir yönteme kısmen. Zaten belirtildiği gibi, bu tip tost sadece Tost makinesi ve ev ızgaralarıyla karşılaştırılabilir. Bu nedenle, modeller ev aletleri için bir sonucu, makul fiyat düşük gibi bir güce sahip ve.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.