OtomobilArabalar

Araçların değerlendirilmesi

zamanın hesap bugünün gerçeklerine önüne alındığında, araba artık lüks bir öğe olduğunu söylemek güvenlidir. Dünyadaki her gün artan sayıda motorlu araçların. Sonuç olarak böyle bir hizmet için talep vardır değerleme araçlar.

Satın alma, satış, ve araba sigortası ile ilgili sorular Çığ. araçların satışıyla ilgili herhangi bir mali işlem yapmadan önce, onun değerini değerlendirmek için başlangıçta gereklidir. Yani neyi profesyonel değerleme olduğunu.

yeni araba böyle sorunlar ile ancak b / a nakil adildir. Birçok sürücüler, satmak için kendi demir arkadaşı açığa, değerini belirlemek için kendi başlarına karar. Ama burada bazı nüanslar vardır: fiyat aşacaktır - Ürününüzü, hiç kimse hiç almayacağım; sade - sorun yok hızlı bir satış ile, ama buna değer bunun için ruble binlerce kurban etmek? araçların değerlendirilmesi araba sahibi olmak üzere belirli markası ve modeli tarafından talep edilen maliyet belirlemek için, fiyatlandırma politikası ile ilgili tüm sorunları çözmek için yardımcı olacaktır, fiyat hangi anlaşma fazla iki gündür. Tabii ki, alıcı beri razreklamirovanost (popülerlik) markaya oynadığı önemli rol, değerlendirme, aynı zamanda yedek parça mevcudiyeti, hem de onların maliyet üzerinde sadece bakıyor. Örneğin, yerli VAZ çok daha hızlı bazı Koenigsegg daha "go away".

Öz-değerlendirme araçlarının için reklamları barındıran sitelere sayesinde gerçekleştirilmektedir arabaların satışı. Sahibi benzer modeller, onların model yılı ve teknik durumun bakarak ve sonra ne fiyat yapabilirsiniz "itme" Onun demir arkadaşına karar almaktadır. maliyet farkı 10 ila yüzde 20 arasında olabilir, ama buna rağmen bu overpriced önemli ölçüde satış süresini etkileyebilir. Arabanızda yarısı piyasa değerinin zorlamaya devam güvenle, para sakıncası yoksa Eh, - o zaman işlem yerde en az iki saat sürebilir.

Makinenin incelenmesi ve değerlendirilmesi mutlaka tasarım sigortası gerekli. Bu yer akredite değerleme. Örneğin, bir trafik kazası sigorta şirketi durumunda, araçların değerlendirilmesi verilere bir gizli gözlem tam hasar telafi etmek mümkün olacak. İstemci hasar tam olarak tazmin edilmez inanmaktadır Ama eğer, o kadar bir kuruş için aracınıza gerçek maliyetini belirlemek bağımsız bir inceleme davet edebilir. araçların Bu değerlendirme istemci mahkemede haksız karara itiraz için izin verir. o ulaşım tam bir yenileme için yeterli olacak şekilde Fakat çoğu zaman bu işlemler tümü için para gereklidir. Yani bu tür ifadelerin mahkemede pek düşündü.

araçların sigorta değerlendirilmesine ek olarak aşağıdaki durumlarda zorunlu olarak kabul edilir:

  • Kredi için teminat olarak makineyi kullanma.
  • özelliği anlaşmazlıkları ayrılmış eşler arası özelliği bölünmesi ile ilgili zaman.
  • Eğer miras katıldığınızda.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.