OtomobilArabalar

Hyundai Coupé - hız hayranları için spor araba

tiburon "köpekbalığı", "yırtıcı" anlamına İspanyol kelimelerin tercüme edilmiştir.

Hyundai Coupé Hyundai Korean yapım şirketi bir spor otomobil. Model üç kuşaktan sunuldu ve 1996 den 2009 yılına üretildi. sahiplerinin İncelemeler bakılırsa, adı otomobil boşuna değildi.

Başlangıçta, araba ABD oto pazarı ele geçirmek için tasarlanmıştır, ancak dinamik nitelikleri diğer ülkelerdeki modeli popüler oldu. diğerinden bu spor araba aksine büyük bir bagaj bölmesi, ek koltuk ve bileşenler için düşük fiyat bulunmasıdır.

Birinci nesil Hyundai Tiburon motor V 1,8 litre 1996 başlatıldı. 2 litrelik motor beri üretilen aşağıdaki modellerin tamamı. ile veya harici bir ambar ve deri döşemeli kilitlenmeyi önleyici fren sistemi olmadan - donanım seviyesi çok farklıydı. Çok dikkat kalite hak süspansiyon Car lüks dengesiz yol yüzeyine söndürmek ve yüksek hızlarda makinenin düzgün çalışmasını sağlamak için yardımcı olur markasının. araba başlangıçta platform tipi sedan vardı - Elantra.

İkinci nesil Tiburon 2002 ile 2006 hükmetti. rafine edildi coupe daha uzun olacaktır ve ağır ağırlığı vardır. Düzenlemeleri motorun 2 ve 2.7 litre. Yeni model, 5 ileri vitesli manuel sol, ancak kuşak da 6 vitesli manuel lüks sürümü piyasaya damgasını vurdu. 2005 yılında, tekrar stil tarafından üretildi Hyundai Coupe. Ön ve modifiye edilmiş arka tamponlar otomobile etkileyici ve saldırgan bir görünüm vermek. Ön optikler yanı sıra yeni teknoloji yeniden inşa edildi kimin gücü motoru, 143 hp ulaşıldı

değişti farlar, gözyaşı biçimini edinilmiş: Müteakip nesil Hyundai Coupé otomobilin yeni görüntüsü 2007 yılında başlangıç oldu. işlenmiş ve tampon ile arka optik oldu. Arabanın ön panel daha modern hale geldi.

Hyundai Coupé - yorum

arabada Çok hoş tarafı erbegi, hız kontrol sistemi, klima, subwoofer ve yedi hoparlörlü ses sistemi, hem de açıp anahtar olmadan kapıları kapatın yeteneği yanı sıra, sahibine ayarlamak zorunda olan bir üç kollu deri direksiyon simidi vardır.

Aydınlatma ekipmanı turuncu ve kırmızı, siyah zemin üzerine yapılır. Bu, özellikle geceleri kullanımları daha rahat hale getirir.

Nedeniyle modeli 17 inç jantlar ve düşük zemin boşluğu içinde yükleme Hyundai Coupé adını haklı olarak, saldırgan bir görünüm kazanılmış. Rapacity ilave edildi ve geniş egzoz boruları, gaz çıkarma sistemi için daha bir aksiyon filmi tabancaları, daha ziyade.

cazip fiyata Hyundai Coupé. Baz içinde Tiburon GT V6 modeli yaklaşık 18 bin mal olacak. daha "paketlenmiş" araba daha pahalı 800 dolar çıkacak dolar. Buna karşılık - Toyota Celica tabanında GT-S 21500 dolara mal ve Acura RSX Type S -. 23,2 bin dolar .. Tiburon'da daha düşük bir fiyata, ek bir 6-vitesli manuel şanzıman, alüminyum pedallar, spoiler şeklinde seçeneklerinin yanı sıra, yüksek kaliteli malzeme koltuk alabilirsiniz.

Bir rakip - Hyundai Coupé bir spor araba gibi tüm bilinmektedir. Sport versiyonunda dört çekerli ve turboşarjlı motor, paslanmaz çelik egzoz boruları, 19 inç jantlar, Eibach amortisörler, Brembo frenler var.

Yeterince araba iyi incelemeleri, seçtikleri Tiburon sahipleri, kural olarak, pişman değilim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.