OtomobilArabalar

Citroen DS4: teknik özellikler, açıklamalar ve yorumlar

2010 yılında otomobil gösterisi modeli sırasında Citroen DS4 Paris'te kamuoyuna sunuldu. Yeni öğelerin ilk sahiplerinin Yorumlar yüksek konfor seviyesini övünebiliyordu iyi çalışma karakteristikleri ile çok başarılı bir lüks otomobilde olarak nitelendirmiştir. Beklendiği gibi, araba için talep uygun olmuştur. Sonuç olarak, 2014 yılında Fransız geliştiriciler modelini yükselttiniz. Sonra esas teknik kısmını etkilenen update. 2015 Şubat ayında otomobil sonraki ve şu ana kadar geçen süre içinde restyling yapıldı. motoru sırası yeni birimlerle doldurulan etti. Buna ek olarak, araba güncellenmiş görünüm ve ekipman aldı. Onunla ilgili ve aşağıda daha ayrıntılı olarak ele alınacaktır.

dış

görünüş olarak Citroen DS4 her şeyden önce gözü, renkli tasarım öğeleri ile hızlı bir silüet, hem de hüküm süren kas çizgileri yakalar. Bi-xenon far ve gündüz LED ışıkları oluşan standları orijinal aydınlatma ekipmanlarının önünde. O kasvetli makinenin "göz" yapar. Buna ek olarak, güçlü tampon emblazoned büyük hava girişi, unutulmamalıdır ve üreticinin logosu, çift chevron olarak tasarlanmıştır. Arabanın arka anıtsal görünüyor. Oldukça özgün burada egzoz borularının tasarımı çağrılabilir. gözüne onlara ek olarak biraz camlı ve karmaşık LED aydınlatma sistemi ile kompakt bir bagaj kapağını yakalar.

boyutlar

Araç uzunluğu 4275 mm 'dir. Bu durumda, 2612 mm'lik dingil mesafesi üzerinde gereklidir. 1810 ve 1523 mm'ye eşit sırasıyla genişliği ve yüksekliği, haber ayarları. boşluk ile ilgili olarak, araç zemin 195 mm üzerinde yükselmektedir. boyutta konuşan belirtilmelidir ve orijinal jantlar Citroen DS4, onların görüşlerini otomobilin dinamik görünümünü tamamlamak olduğunu. Bunların çapı, konfigürasyona bağlı olarak 16 ila 18 inç aralığındadır.

yolcu bölmesini, yanı sıra ergonomi yapma, yüksek bir düzeydedir. Bir sulandırılmış parlak ekler (bir spor araba) alt kısmında bulunan bir masif direksiyon simidi, üzerinde kontrol etmek için düğme kümesi vardır. orta konsol Fransız üreticilerin olağan tarzda yapılır. Özellikle, orada yedi inç ekran multimedya sistemi, tuhaf görülebilir delikleri ve yetkin kontrol paneli iklim kontrolü ve müzik toplandı. Güzel ve cihazlar Citroen DS4 Bak. Makinenin sahiplerinin Yorumlar, diğer taraftan, gösteri bilgilerinin en yüksek değildir.

Konfor ve uzay

iç model alanını tamamlanması tamamen aracın sınıfı ile tutarlı ve yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış olduğunu. Özellikle, kabin hakiki deri ve plastik dokunmatik elemanlarına hoş kullanır. Ön koltuklar sadece muhteşem görünüyorsun. Üstelik birçok yorum tasarım bakılmaksızın yükseklik ve yapılı, tüm insanlar için optimum uyumu sağlarken olduğunu göstermektedir. Teşekkür belirgin yanal destek ile onların uygun profiline, sürücü uzun mesafe seyahat ederken değil lastiği yapar ve dik sırayla rahat hisseder. Arkada yolcu kolaylık gelince, onlar iletim tünelinin küçük yüksekliğe hitap edecek. Buna ek olarak, övücü sözler hak ve bütün cephelerde alan yerel kaynağı. Onları sancı neden olabilir tek şey kendi pencere lifters ve narrowish kapı eksikliğidir. Bu nüanslar her ikisi, üreticinin temsilcilerine göre, çok tuhaf ve arka kapıların Citroen DS4 alışılmadık şekli ile ilişkilidir.

bagaj

arabanın bagaj bölümünün yararlı hacmi 385 litredir. Bu aktif bileşeni ile birlikte sınırlayıcı değildir. Gerekirse bu mümkün olması, arka koltuk sırtlığı bırakmaya. 1021 litre seviyesine böyle bir durum bagaj alanını artırırken. Her ne idiyse, durumda mükemmel düz zemin çalışmıyor unutulmamalıdır. gövde aynı zamanda bir subwoofer ve stepne olduğunu. yapılandırmasına bağlı Burada "dokatka" komple "rezerv" veya olabilir.

Rusya'da tam spektrum

Yerli müşteriler için komple Citroen DS4 için çeşitli seçenekler sunar. güç ünitesinin basit teknik özellikleri mümkün 10.8 saniye araba için "yüzlerce" dağılmasını sağlar (doğal olarak dört silindir 120 beygir gücünde motoru 1.6 litrelik bir aspire). Bu durumda maksimum araç hızı, 193 km / saat'tir. manuel şanzıman mehanichskoy beş aşamaları ile birlikte böyle bir motorun çalıştırılması. Kombine döngüsünde endeksinin yakıt tüketiminin boyutu gelince yüz kilometre başına 6.2 litredir.

söz konusu bitkinin İlginç ve daha üretken modifikasyon direkt yakıt enjeksiyon sistemi ile donatılmış onu sürümü, zorlanır. Motor gücü 150 "at" eşittir. Motorun bu sürümü altı adanmış "otomatik" ile eşleştirilmiş. Bu kombinasyon 9 saniye gerektirir 100 km / sa bir iz elde etmek ise 212 km / saat işareti dağıtmak için makine sağlar. sahipleri arabanın değerlendirme kanıtladığı gibi, seyahat her yüz kilometre için, bu düzenlemede yakıt 7.7 litrelik bir ortalama gerekir.

Rusya Üst petrol birimi döner bir gaz içermeyen yakıt karışım hazırlama sistemi olarak da adlandırılabilir 1.6 litre arasında "dörtlü" hacmi. Buna ek olarak, motor bir türbin ve bir çift kanal doğrudan enjeksiyon sistemi başarmıştır. güç ünitesi 200 beygir gücü ulaşır. Bu varyant komple araç manuel altı adımlara bağlıdır. Maksimum baskı hızı 235 km / s ve 7.9 saniyelik "yüzlerce" için hızlanma gereklidir. yüz kilometre başına 6.4 litre - yakıt tüketimi boyutunun böyle etkileyici göstergeleri ile çok mütevazı çağrılabilir.

160 beygir gücü gelişir iki litrelik turbo dizel motor, iç alıcılar Citroen DS4 öngörülen güç ünitelerinin cetvel taç. Motorlu taşıt özellikleri 9.3 saniye boyunca 100 km / saat işareti dağıtmak izin vermek. Böylece 192 km / saat, maksimum hızı sınırlıdır göstergesi. her bir "yüz" için kombine çevrim yakıt sadece 5,7 litre ortalama alır çünkü etkileyici figürü ve ekonomik çağrılabilir.

şasi

araba PSA PF2 platformu üzerine inşa edilmiştir. Daha önce o zaten iyi modeller olduklarını ispat ettiğini belirtmek gerekir Citroen C4 büküm ışınını - ve Peugeot 3008 içerir ön süspansiyon örneğin "McPherson" olarak kullanılır ve arka. Ne olursa olsun yapılandırma seçeneklerinin tamamı arabalar ön tekerlekten Citroen DS4 vardır. Yüksek hızlı bir yay üzerinde makinenin sahiplerinin değerlendirme kanıtladığı gibi çok güvenle pek keçe yol yüzeyi ve küçük pürüzler tutar. Aynı zamanda, bunların çoğu aynı dönemde bu sınıftaki Alman otomobil gürültü ile karşılaştırıldığında, özellikle süspansiyon oldukça yüksek sesle çalışmalarını söylüyorlar. nispeten basit bir hizmet "Fransız" için Ne olursa olsun, teşekkür çok daha kolay ve ucuzdur.

emniyet

güvenlik Citroen DS4 modelinin açılmışken, çeşitli programlarla için tasarlanmış acil durumlarda sürücü, yolcu ve üçüncü kişilerin hayatını kurtarmak olduğunu belirtmek gerekir. Bunlar arasında bakım ESP, ABS, sistem ve gücü, fren zor koşullarda birimi optimizasyonunu ve çekiş kontrolü sürüş kontrol. Buna ek olarak, araç her tekerlek ve hava yastıkları üzerinde disk frenler sekizinci nesil ile donatılmıştır.

maliyeti

Citroen DS4 maliyeti gelince, yurtiçi bayi showroomlarında otomobil fiyatları yapılandırmasına bağlıdır. Modelin en basit versiyonu 1149 milyon ruble mal olacak. Bu durumda, standart bir kit bir gezi bilgisayarı, cruise kontrol, elektronik immobilizer, iki bölgeye ön hava yastıkları, ısıtmalı ön koltuklar, iklim kontrolü bir çift yanı sıra günümüz sürücülerin tanıdık hale gelmiştir birçok diğer sistemleri kapsar. "Diesel" ile donatılmış modifikasyon, için, potansiyel alıcılar neredeyse yarım milyon ruble ödemek zorunda kalacak. makinenin performansı maksimum değeri 1.594 milyon rublelik bir seviyesine ulaşabilir. Bu durumda, ekipman 18 inç jantlar marka, park yardım için dikiz kamera, deri iç trim, hem de muhteşem alüminyum içeren pedallar üzerinde kırpma.

bulgular

Özetlemek gerekirse, bu modelin geliştiricileri güvenilirlik, ergonomi ve konfor yakın mükemmel bir denge sağlamak başarmış olan aracın parlayan bir örnek çağrılmalıdır. çalışmasına basit olan, makinenin birçok ortalama Ruslar için erişilebilir yerli yol çalışması için mükemmel bir çözüm haline gelmiştir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.