OtomobilArabalar

Opel Astra ulusal meclis - Rus versiyonunda Alman kalite

Kriz yıllarında Alman otomobil endişe değil hale Rus özellik, bu doğuya genişlemesini devam başarıyla yeni pazarlara genişlemektedir. ucuz Cadett temelinde çok başarılı bir gelişme, hızlı otomotiv gök bir yıldız oldu, adını Astra aldı. yapım şirketinin Rus tesisine taşındı sonra 2009 öncesi dönemde, Almanya'da toplandı.

Opel Astra ulusal meclis derhal düşük fiyata Rus sürücüler ve gerçek Alman güvenilirlik arasında popülerlik kazandı. şirketteki Yüksek üretim ve araç montaj kalite standartları ve bitki mümkün tüketici tarafından takdir edilmiştir gerçekten harika bir ürün elde etmek için yaptı. Bu gerçek showroomlarında satış büyümesi ile doğrulanmıştır.

Dış Opel Astra - sportiflik ve şıklık

Opel Astra yerli montaj çok ilginç ve unutulmaz bir görünüm, yeni kaplamalı optik ve anlatım kişilik sportif vardır. Krom ızgara şirketin logosu ile araç renk seçimi sınırlı olsa bile, özellikle parlak kırmızı gövde rengi veya zıt siyah arka plan ile, harika görünüyor.

Opel Astra yerli montaj da oldukça yakışıklı ve kaplama malzemeleriyle İçinde - plastik yüksek kalite, bir ağacın altında uçlar ile parlatılmış konsolu - tatsız görünmüyor. Sürücü şansa bırakılır, mühendisler dikkate operasyonun önceki deneyim aldı ve dönüşler ve kontrol bakıcıların indekslerinin anahtarının operasyonda bazı yenilikler tanıtıldı, onlar son konumunda sabit değildir.

Opel Astra 2000 1600 cc bir deplasman olan güçlü motoru ile donatılmıştır. Saatte 180 km geçen araç hızını sağlar cm, hız kısıtlama uygulanır. Gaz tepkisi oldukça yüksektir ve ilk yüz araba 13 saniye biraz daha kazanıyor. motor Eşli iyi çalışıyor robotize şanzıman spor modundayken transfer olanağını verir.

Vücut seçenekleri Opel Astra

Direksiyon Opel Astra yerli montaj çok hassas ve bilgilendirici, fren sistemi araç şemasının bu sınıf için standart ABS yüküyle: Ön disk ve arka tambur düzenlemeleri. Bu sistemler işin Özgül eleştiri normal aralıkta değil hepsi bu. Ağır şehir trafiğinde ve bir banliyö yol araba sürücüsü oldukça emin hissediyorum sağlar.

Vücut tipi gerçekten çok pratik olduğu için Opel Astra vagon katlanmış arka koltukların mütevazı görünümlü dış boyutlara sahip, her şeyden önce, ülkemizde çok popüler tamamen pürüzsüz bir yüzey oluşturur. Arka Pencere boyutu böyle bir buzdolabı gibi iç hacimli öğeleri yüklenmesine olanak verir.

Hareketin gelen mod araba iyi yol tutan verir süspansiyon ayarları oldukça sert mektup S., ile gösterilen zaman arabanın sportif karakteri de gösterilmiştir, tam olarak en engebeli arazi üzerinde "bucking" sadece ara sıra, bizim yollarda çukurların geçmektedir. avantaj ve arabanın bazı özellikleri açıklamasından sonuç, söz konusu nesne için çok olumlu olabilir. Tüm makine kendi garajında yer almaya değer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.