Sanat ve EğlenceFilmler

Anime "Evsiz god": karakterler ve özellikleri

Kemikler stüdyo anime olarak bilinen Rus uyarlamasında, manga Noragami bir uyarlamasını üstlendi "Evsiz Tanrı." dizi orjinali ile tam uyumlu olunduğunun gerçeğine rağmen, layık ve hak görünümüdür. Karikatür ciddi bir konu ve kavram, Sane etiketlenir. Bu anime ilk seriden ve akılda kalıcı. arsa özgünlüğü ile parlak değil edelim, ama gösteriş kalite, dinamizm, bir kaç muhteşem kavgalar, büyük bir film müziği kayıtsız bırakmaz. animasyon filmde "Evsiz tanrı" karakterler iyi düşünülmüş: Her karakterin modern Japon anime tipik desenleri olmadan, kendi karakterine sahip olduğunu.

arsa Açıklaması

tanıdık dünyada yanı sıra, hayaletler, ruhlar, hatta tanrılar yaşadığı hangi daha yer almaktadır. Tipik olarak, her az ya da çok iyi tanrı bir tapınak ve sadık, hediyeler getiren ve onu öven vardır. Ama ne Tanrı, ancak tapınak ne de kendi cemaatinden ne değilse? Şöhret ve şan, tabii ki, çok. Kim bile kendileri olamaz özen tür şüpheli evsiz yaratık takip etmek ister? Ve ne yaparsınız? yüce tanrıların panteon içine almak veya kendi yararına bir şey ile gelip rüya vazgeçmek? Küçük bilinmeyen tanrı Jato çağımızın gerçeklerini ikinci yolu seçti ve dikkate almak. Reklam - büyük güç: el ilanları dağıtımı ve duvarlarda grafiti siparişleri üretmek için yardımcı olur. sadece 5 yen ama kalite yükseklikte - ücreti tamamen sembolik. Ve kolay wishmaster temasa: Sadece belirtilen cep telefonu numarasına arayın. Jato seçici ve zorbalık sınıf arkadaşları tarafından korunmasına temizleme odasından farklı atamaları sürebilir değil.

Bir kez evsiz tanrı kedi yavrusu kurtarmak için, tekerlekleri altında koşar. Genç adam bir araba sadece bir mucize çarpmadıysa. Bu mucizenin adı - Hier. Lise kız son anda onu iter, ama bir kaza kurbanı olur. Ve sonuçları sıradan yaralanmalar daha ciddidir. Hier şimdi kısmen ayakashi (ruh) ve bir tam bir hayalet haline gelebilir. keşfedilmiş hediye kurtulmak için, ki tabii ki belirli bir ücret karşılığında, Jato yardım istedi. Evsiz tanrı kolaylıkla kabul eder, ancak hiçbir acelesi düzeni yürütmek için: o hier anlamaya yardımcı olabilir yeterince sorunlar ve düşmanları vardır. Ve eşleşti iyilik hayalet çocuğun sürekli belaya oluyor.

"Evsiz god": karakterler ve özellikleri

Tüm anime karakterler, majör ve minör, ilginç ve hem iyi düşünülmüş. Her şeyden önce, ana karakterleri çekmek ama daha az gösterişli ve hayaletler.

Jato

Serinin kahramanı adı olarak çevrilmiştir "gece durdurun." Hiiro, ayrıca henüz Yaboku olarak bilinen - Halen adı babasına verilen.

Sevimli mavi gözlü genç adam. Savaş tanrılarının en düşük oranlardan biri, ancak bunun çoğu afetler ve talihsizlikler uluhiyetinin "zafer" için ayrıldı, ancak bu en iyilerinden biri olmaya çalışıyor onu engellemez. Jato - evsiz bir kişi bir tanrı. O kendi sığınak yoktur, bu yüzden de halk arasında bilinen ve meslektaşları arasında sevilmeyen değildir. Sürekli bir eşofman yürüyen garip tanrı güven ve oldukça kaba davranış eklemez. Ama hırslı bir gencin geleceği için planları: En saygı ve Tanrı tarafından saygı olmak ve kendi tapınağını elde etmek. rüya için o gece gündüz çalışmaya hazırdır. Ancak, kötü, çıkıyor. Kendi meyhane Mayu başka ev sahibi ve toplanan bağışları (okuyun: sıkı çalışma için ödeme) bulmak o kadar kötü sake boş bir şişe yerleştirilir. Ama bu genç adam cesaretini ve telefon numarası ile grafiti çizmek ve acı çekenlere yardım etmek sunmaya devam edilmedi. gerçekten ihtiyacı olanlar - Sadece o seçebilir görmek.

kabinleri ayrıldıktan sonra, uzun yıllar sadakatle hizmet eden, işler çok kötü Jato gitti. Silahsız kuvvetler genç adam geleneksel karasal sihirbaz olarak çok daha az oldu. Ve yararsız ilah ihtiyacı kim? O 15 yaşındaki lise öğrencisi. Hiçbir seçim bulunmaması sayesinde olmasıdır.

hier Ica

Hayat gerçekten 15 yaşındaki lise öğrencisi şımarık değil: Sabit zorbalık sınıf arkadaşları, anlayış ebeveyn eksikliği nedeniyle sadece iyi bir aileden gelen bir kız için uygun olmadığı gerçeği etmektir savaş sanatları yapan yasaktır. Sınıf arkadaşları kez o gözyaşları içinde tuvalet kabini kendini kilitli olmasından kız getirmişti. Bu onun duvarda garip reklamları gördüm ve herhangi bir sorun kurtulmak yardımcı olmak için söz verdi yoktu.

O kaybedecek bir şeyimiz yok karar vermek, o belirtilen sayıda kazandı. o bir "hayırsever" testere Ica ait şaşkınlık gururla kendini büyük bir tanrı çağırır neydi. Belki kız ve ondan yardım reddetti olurdu ama hayat başka türlü karar verdi ve şimdi bu şüpheli tanrı - onun tek kurtuluş için umut. kuvvetler Jato yeterli, Hier ümit keser ve ona yardım etmeye karar verir fark eden. kendi halinde toplama, çeviklik, kuvvet ve hız olarak ikero sayısız tehlikelere karşı taraftan sadece oynarlar. Kadın Jato için yeni bir şaft bulup tapınak için para kazanmak için gereğini karıştırmaz. Neden insan kalması için yapamaz.

Yukine

Evsiz Tanrı sonraki işin yürütülmesi sırasında çocuğa dikkat çekti. Genç hırsız Geçmişiyle ilgili bir şey, ama çevremizdeki dünya ile açıkçası kızgın hatırlamıyor. Kendisinin mevcut olmadığını şeyler yapabilirsiniz yaşayan gençleri kıskanıyor. Ancak Jato içinde potansiyelini görüyoruz ve onun incik olmayı teklif verebilir - hayaletlere karşı silah. Yukine bir şans kaçırmak istemiyor, ancak son kolayca gitmesine izin vermez. oğlan yalan ve Jato yaralayan, çalmaya devam ediyor ama o ondan çöp değildir ve arınma ayini geçmek sunuyor.

Yukine geçit bir ayin olsa çünkü kimse küçük Bozhkov bilinmektedir gerçeğinin tahriş olmaya devam ediyor.

diyerek sonra savaşta "Sacco" gümüş katana dönüşür.

kendini farklı toplar etrafında Evsiz rakamlar tanrı toplar ve her zaman arkadaş değildir. Ama düşman varlığı sadece tanınmış gerçeği doğrulamaktadır: dikkat dolayısıyla layık.

Bisyamon

Evsiz tanrı Jato güçlü tanrıça geçmişte tüm kabinleri öldürdü. Bunun için ona kin kazandı ve sadık ve güçlü bir düşman kazanmıştır.

tanrıça kuvvetleri zenginlik ve refah, panteon en önemlilerinden biri - (bazen Bishamon olarak tercüme) Bisyamon. 3000 yıl - 18 yaşındaki bir kız, ama gerçek yaşı Looking. Çok dikkatli onun incik gelince. adalet Güçlü duygusu. Tanrıça dost, bu Jato geldiği zaman öfkesini kontrol edemiyor. O yok edilmesi gereken bir gerçek kötülük düşünür.

Kazuma'nın

Evsiz tanrı kez kin Bisyamon kazanç, istek Kazumi uyulması. Üst düzey Kazuma'nın ölümü neticesinde ana incik haline gelmiştir. Bu durumu analiz ve metresi faaliyetlerini koordine eder. Bu damızlık küpe şeklini almaktadır.

Kofuku

anime olarak, "Evsiz tanrı" karakterler hayatımda halkı olarak çok farklıdır. Bazı intikam için her şeyi yapmaya hazırız, diğerleri olaylara dalmak için ve ne olduğunu algılamak mümkün. Yoksulluğu Tanrıçası kamuoyu ile ters gitmeye korkmuyor ve açıkça Jato sempati. O kadar, hatta bir barınak Hier ve Yukine onun için hazırdır. Çünkü şansınızı korkutmak ve her şeyi yok etmek onun hediye, mücadele tehlikeli bir rakip olarak kabul edilir. Hatta korkar Bisyamon onunla iletişim kurmak.

Daikoku

"Evsiz Tanrı" - tüm tanrılar kendi tavernalar var bir anime vardır. Daikoku - tek silahı tanrıça Kofuku. Onun metresi Hier ve Yukine hatta evli bir çift sanıyordum tapıyor. Çok şüpheli. dönüşüm savaşta bir fan şeklini alır.

Nora

Shinki ve kardeş Jato. Evsiz Tanrı ve Nora aynı babaya ancak farklı anneler var. Zaman zaman, babasının evinde kardeşini yeniden kazanmak için çalışıyor.

Bir yerde uzun oturmak yaramıyor, çünkü vücudu büyük kolichesvto dövmeler ile kaplıdır ne çok isimleri vardır. Jato için Yukine ve Hier yükünü Düşünüyor, sadece zayıflatmak.

Kontroller maskeleri ile ayakashi.

Tomone

Eski incik Jato. Tanrı Bilimine ayrıldıktan sonra yeni bir isim Tenzin Mayu vardır. Kısa saçlı ve yeşil gözlü genç koyu saçlı kız gibi görünüyor. Evsiz tanrı azından Tenzin'den hizmetinde, bir hançer şeklini aldı - bir boru.

O Jato sevmez, ama bunu bir iyi tanrıyı dikkate alır ve yardımcı olabilir.

Anime "Evsiz god" - iyi ve kötü, dostluk ve ihanet bir peri masalı. sevginin hiçbir belirgin çizgi, sadece ipuçları ve gelişigüzel atılmış var "Sana ihtiyacım var." Ama noktaları ve kazanırsa bazı gerçekçilik ve bilgelik karakterleri inanıyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.