BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl "Maynkraft" bir askı yapmak ve nasıl kullanılır?

Eğer "Maynkraft" oynamak, biz estetik güzellik çok önemli bir rol oynadığını anlamak gerekir. arsa eksikliği tamamlamak, hiçbir görevler veya görevleri göz önüne alındığında, tamamen kendileri için oyun çıkarmak edilir. Bu nedenle çok zaman alır ve mükemmel ev, arsa oluşturulmasını ve diğer bazı yapılar kadar sürebilir. Genel olarak, inşa ve size uygun, hem de kullanışlı veya güzel gördüğümüz eseri yoktur. Buna göre, depolama için sandıklar güzellik öğeleri için gerekliliği ve kullanışlılığı öğeler için idealdir, ama değil. Ve sonra soru ortaya çıkıyor: "Nasıl daha estetik en azından bazı öğelerin bir ödeme yapmayı?" Burada oyuna özel bir fırsat eklemek modifikasyonlar bazılarının yardımına koşacaktır. Örneğin, Cömert mod size görüşte zırh tutmak sağlayacaktır. Ve bunun için "Maynkraft" bir askı nasıl, bu makaleden öğrenecektir.

kraft askılar

Askı - Onun giyim öğeleri, özellikle zırh saklamak sağlayan özel raf,. Nasıl "Maynkraft" bir askı yapılır? başlamak için, birkaç tarifleri, makaleler, ve fırsatları bir ekler özel Cömert mod yüklemek gerekir. Bundan sonra beton plaka hazırlanmış ve altı ahşap sopa almak gerekir. Eğer bankta bunları birleştirmek varsa, istediğiniz sonucu elde edecektir. Gördüğünüz gibi size askı veya bileşenlerin arama ile üretim süreci ile veya acı çekmek zorunda kalmamak onlar herkese açık hale geldiği, tarifi işçiliği, çok basittir. Artık "Maynkraft" bir askı nasıl biliyoruz ama bugüne kadar bunu nasıl kullanılacağı hakkında hiçbir fikrim yok.

askıları kullanma

"Maynkraft" bir askı yapmak için bilmek yeterli değildir - aynı zamanda uygulamak için öğrenmek gerekir. Gerçekten de, en çekici görünümü değildir ve kullanmadığınızda ise sadece önünüzde dururken. sen sadece rafa bırakmak istediğiniz öğeyi pick up ve sağ fare butonuna tıklamanız gerekiyor - Ve bu oldukça basit yapmak. Elinizde tutun nesnenin ne tür bağlı olarak, rafa yerini alacaktır - nesne askı asmak olamazsa, o elinizde kalır. Eğer askı bir şey kaldırmak istediğinizi karar verirseniz bu sizin envanterindeki olduğu ortaya çıktı, böylece, o nesnenin üzerine imleci ve sağ fare düğmesini yeterli olacaktır. Gördüğünüz gibi, aynı zamanda kullanımı "Maynkraft" bir askı yapmak için nasıl sadece basit bir süreç değildi, ama.

Kullanım Yöntemleri

Yani buna bir öğe asmak veya kaldırmak için, "Maynkraft" ve onunla nasıl etkileşime bir askı nasıl anladım. nasıl kullanılacağını - Ama şimdi daha küresel bir fikre geçmenin zamanı? Tabii ki, her şeyden önce bu bir dekoratif nesnedir. Farklı malzemelerden yapılmış çok renkli zırh olacak askıları ile evinizi dekore edebilirsiniz. Ancak bu sadece bir yol değildir - örneğin, çok oyunculu modda, oyuncular, onların zırh ışık ağırlık vermek bir baş kabak yapma ve onun kask örtbas askıları oluşturmak kılıcı vazgeçmek - ve bu canlı bir oyuncu olduğunu düşünebilir düşmanları için büyük bir yem çıkıyor. Sadece tüm bu eylemler için uygun olduğunu anlamak zorunda açıklamasında "Maynkraft" 1.8. Nasıl eski sürümlerde bir askı yapılır? Ne yazık ki, bu mümkün değildir ve bu mod yüklemek için müşteri güncellemeniz gerekir.

başka bir yol

Ancak, başka bir seçenek yoktur - rezervasyon için bir askı - maçına tek bir şey ekler moda ArmorStand vardır. Bu Kraft çok daha kolaydır - üç kayalar ve iki sopa, ancak dekoratif planında münhasıran kullanılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.