OtomobilArabalar

"Kia Spectra" - sahiplerinin yorum ve Kore sedan karakteristik

aşkın 11 yıl önce küçük bir efsanevi bütçe sedan ilk nesil ışık geldi "Kia Spectra." araba genel platform tasarımı ve teknik şartname rağmen Ancak eski modeli "Sefiya" yerini aldı "Kia Spectra" vardır. Bu beş kapılı sedan tüm özelliklerini anlamak için, bugün ayrı bir inceleme adamak.

"Kia Spectra" - görünüm sahiplerinin yorum

Dışarıda, araba çok cazip görünüyor. Yapılan değerlendirmeye göre "Kia Spectra" onu diğer rakipleri ( "Reno Logan" ve "Toyota Accent") daha uyumlu ve sağlam bir tasarıma sahiptir. Ancak arabada herhangi anlamlı ayrıntılar çok zor neredeyse diğer araçların kütlesi uzak durmasını değil, bu yüzden de bulmak. Optik, tampon, ızgara - tüm olsa kaliteli, ama çok tatsız. Ama aynı zamanda çirkin sedan denilen olamaz "Kia Spectra."

iç sahiplerinin Yorumlar

İçeride, sürücülerin göre, "Kore" daha sıkıcı. Ne yapabilirsiniz, "devlet çalışanları" O "devlet çalışanları", yani iç lüks detaylar orada saymak gerekir. Kadife iç tamamen iki ön hava yastıkları, üç kafalıklar ve şaşırtıcı uzmanlar, standart olarak elektrikli camlar vardır. Ve arabanın üst sürümünde hala kadrolu ve iklimlendirme edilir.

Özellikler "Kia Spectra" Kore sedan

sahiplerinin Yorumlar motorların çok geniş olmadığını söylüyor. Rusya için, araba sadece bir güç ünitesi ile tamamlanır. 1.6 litrelik çalışma hacmine sahip olan bu dört silindirli benzinli motor 100 beygir gücü, bir çıkışı vardır. Toplanan beş-ileri manuel şanzıman araba. Bu arada, Avrupa'da, alıcılar daha ülkelere yalnız 125 beygir sunulmaktadır benzinli motor 1.8 litre kapasiteye. Amerika için, tamamen farklı bir üretim "Hyundai" motor yoktur. 138 beygir gücü - Onun hacmi 2,0 litre ve güç olduğunu. Ama bize konu dışına çıkıp diğer özelliklerine hareket sağlar. sadece kendi sınıf için ortalama makinenin dinamikleri, On. "Yüzlerce", "Kia Spectra" (Rusya için motor) 11.6 saniyede hızlandırır ve "azami hız" saatte 186 kilometre. Ama yakıt tüketimi açık ve sadece kağıt üzerinde, değerlidir. Ortalama otomobil 100 kilometre başına benzin 11-12 litre civarında tüketiyor.

"Kia Spectra" - fiyat

İç piyasada bir sedan Izhevsk montaj yoktur. Alıcılar, üretici tarafından sunulan beş takımlar birini seçebilir. Bunlar arasında, taban ( "Norma") yaklaşık onbir buçuk bin dolar. 12 bin 200 dolar müşterilerine Seçenekler "standart" maliyetleri. Önceki daha pahalı $ 1,100 için "Optimum" Sürüm "Kia Spectra." sahiplerinin Yorumlar ayrıca 14 bin 300 dolar değerinde "Premium", komple bir set not edin. Ancak burada, ekipman seviyesi yerine "Mekaniği" bugünkü yalnızca otomatik şanzıman "Standart" de tam olarak aynı olmasıdır. Klima ve yaklaşık 15 bin dolar değerinde tam güçle Manşet "lüks". "Kamu çalışanlarının" Kime bu çok normal fiyatıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.