HobiDikiş

Yapay şakayık: nasıl kendi elleriyle bir çiçek yapmak

Güzel bahçe şakayık onun tomurcukları formun lüks ve debdebe çekmek. bu renklerin geniş kadifemsi yaprakları ve tonları çeşitli ile büyüleyici buketleri oluşturabilirsiniz.

Yapay şakayık orijinal yenik yoktu ki hoş olabilir. Bu çiçekler değil sadece ev dekorasyonu için, bunlar giysi veya saç harika dekorasyon olabilir kullanılabilir. elleriyle gösterişli hack - daha iyi ne olabilir? işin yatırım sevginin Piece, gerçek hayat şakayık nefes.

Şakayık Kağıt

Oluk kağıt genellikle el sanatları çeşitli yapmak için kullanılır. ondan çok güzel yemyeşil çiçekler alabilirsiniz. peonies Buket herhangi bir odayı neşelenmek ve doğal daha iyi bakacağız.

kendi elleriyle bir sanat çalışmasını sağlayın kadar zor değil. Bu durumda, lüks bir kompozisyon yapabilirsiniz birbirleriyle kombine renkler, seçmek çok önemlidir. Bu çalışma, çocuklar ve yetişkinler için hoş.

şeker göbekli kağıt Şakayık: adım kılavuz

 1. Öncelikle bu tatlılığı delinmiş değil böylece bir döngü yapmak için şeker bir parça yeşil bir tel ve ucu almak gerekir. Bir yandan size sarmalayıcı dağıtmak ve tel döngü ucuyla onları sarmak istiyorum.
 2. şeker baz koli bandı ile güvence altına alınmalıdır.
 3. Bundan sonra, oluklu kağıt iki şerit kesin. Bir diğer iki kez daha geniş olacaktır.
 4. Ortaya çıkan kağıt şeritler eşit parçaya kesilir, ayar tel sargı üst kenarın uç ve birkaç santimetreye tabanından mesafeye düzeltilmelidir.
 5. Elde edilen parçalar kesilerek oluşturulan yapraklarının bulunmaktadır. küçük ayrıntılar tek yaprakları ve büyük, maddeler elde edilir - yuvarlak çentikler birkaç ayrıntıları ile.
 6. Her bir küçük esneme mi ve bir dışbükey bir şekil vermek lepestochek.
 7. Şimdi bir Şakayık tomurcuk oluşturulması zorunludur. Bir yaprakları üst üste üzerine tel baza bağlanır. çiçek gür elde etmek için, kağıt helva basın gerekmez.
 8. İlk birkaç satır tel ile güvenli ve daha büyük bölümlerin üstüne sopa olmalıdır.
 9. tüm yaprakları yapıştırılmış, bunlar teli düzeltmek için daha fazla zamana ihtiyacım var.
 10. yeşil küçük kâğıt yaprakları kesip telin üstüne yapıştırın.
 11. Bazı yapay yaprakları ekleyerek telin sapı sarmak için gereken yeşil krep kağıt şerit sonunda.

Hazır buket doğum günü için mevcut olabilir ve bir çiçek sevilen bir için büyük hatıra olacaktır.

Şakayık kumaş

muhteşem yapay cular mümkün ve dokudan olun. Bu dekoratif eleman görüntü tekstil peonies daha mayhoş ve orijinal ve renkli kompozisyon herhangi oda daha canlı ve rahat olmasını sağlamaktır onu bluz üzerine bir çiçek şeklinde, bir çapkın aksesuar içine broşu sıradan şapka dönüşümü yapabiliyor.

renk üretimi için saten veya şifon narin tonları, mum tablet, çift taraflı bant, sarı ve makas iplik diş ipi gerekir.

adım kılavuz adım

şakayık Desen karmaşık değil. Sadece kumaş 5 çevreleri kesip gerekiyor. Bunlardan dördü aynı çapa (yaklaşık 8.10 cm) 'lik olacak ve beşinci biraz daha küçük yapılmalıdır, devre tamamen düz olmamalıdır.

Şimdi yaprakları daha doğal görünmesi için yardımcı olacak bir mum gerekir. alev kenarına yakın çevreleri döndürme, bunların eşit olarak bükülmüş olmasını sağlamak için gereklidir. Bu nedenle tüm ayrıntıları ile gelen, ancak saten ve şifon hızla eridi çünkü bu, çok dikkatli yapılmalıdır.

Gerekli formun ayrıntılarını vermek gerekirse, bunlar dolayısıyla yaprakları, kesilmiş gerekmektedir. Rehber kesimler de alevler biraz üzerinde tutun olmalıdır. Yaprakları hazır olduğunda, şakayık ortasında oluşturulması geçin. Bu dikiş ipliği sarısıyla gerektirecektir. Bunlar poseredinke bağlamak için iki parmak etrafında sarılır ve daha sonra kenarlar boyunca kesilir. bob bir tür ve ortasında.

Yapay şakayık toplayın bir kumaştan zor değildir. Öğeler en küçük bir parçasının yerleştirilmesi ile birbirine yapıştırılır. Ortada sarı iplik tutkal gerekir, ancak boncuklar ile değiştirilebilir. çiçek gür döndü böylece bir sonucu olarak, tüm yaprakları, düzeltin.

Yapay çiçekler veya buketler herhangi bir iç süslüyor olacak, bunlar giyim, saç, takı kutuları, albümleri ve birçok başka şeyler dekore edebilirsiniz. Yapay şakayık bir parti için harika bir aksesuar olabilir veya sonsuz güzelliğin hayatınızı süslemek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.