HobiDikiş

Eski bir modern tasarımlı içi giyim seçenekleri Değişim

Zaman zaman Her kız bir soru var: "yıpranmış çıkarılmadığı ya da sıkıcı bir prosedür haline gelmiştir eski giysiler, ne yapacağız" Orada bu durumdan çıkış yolu: Elbette, ona yoksullar için bir giyim bankası verebilir, ama bunu modernize etmek biraz denemek ve yeni, benzersiz bir şey oluşturabilirsiniz.

Bu neden önemlidir?

Şık bugün eski giyim değişiklik iki sebepten dolayı popülerdir. Birincisi, genellikle sadece piyasalarda veya mağazalarda fiyatlar sadece öldürmek, çünkü yeni bir şey için çok para vermek istemiyoruz. İkincisi, kim öne ve onun gardırobunda münhasır bir şey var istemiyorum. Kendini ortalama kişi sadece göze alamaz moda tasarımcıları ile bir odezhku satın, ama yapacak - kolay ve basittir, sadece istemek gerek!

Yani gerekebilir?

Bütün bu sadece bir şey gerekebilir şık eski giysi dönüşüm için: bez, farklı parçalar kurdela, dantel, boncuk, boya, kumaş, iplik ... Sadece sayılmaz. O dekorasyon görmek arzu edilebilir ve nasıl yükseltmek olacağını önceden bilmek gereklidir.

reenkarnasyon kot

Çoğu giyimin kot bugün. Bütün hak sürekli Çünkü günlük hayatta kullanılan gerçeğine Onlar birçok durum için çok rahat ve uygundur. Yani, pantolonunuza yeni hayat verebilir kalmaz, aynı zamanda sadece onları süslemek için. Kot değişiklikler bugün çok popüler olduğu unutulmamalıdır. pantolonunun yanlış yerde parçalanmış olsaydı Yani, örneğin, papaya, güzel bir hale ve yama kusur gizlemek kolaydır. Bir hazır rozeti ve kumaş ve dantel kendi üretimini satın alabilirsiniz ya. Ürün bir iğne ve iplik kullanarak kot bağlanmıştır. Tüm tutkal düzeltmek için de mümkündür.

çizimler

boyama - Şık eski giysi Seçenek rework. Bir desende uygulanacak özel boya, fırça ve matrisleri, üzerinde stok gerekir. Sonuçta, sanatçının hediye her insanda değil yaşıyor. Böylece, yeni herhangi hayat verebilir : giysi zihin pantolon, etek, tişört ve hatta bir ceket.

aksesuarlar

Eğer fantezi elbise değişiklikler gerekiyorsa, neden eski kot çanta veya makyaj çantası yapmazlar? Bunu yapmak için, sadece biraz hayal gücü gerekiyor. Ama ustalar bile desenleri rezerve edilebilir. o bacaklarını kesti ve düzgün alan rahiplerle dikişler işlemek için gereklidir, çanta kesinlikle ağır değil olun. Bu kolu takmak için sadece kalır ve kendi takdirine bağlı olarak, yeni ve şık çanta süslemek için!

büyük eşarplar

Bir kız büyük eşarp varsa, o da uygulamak ve yeni kıyafetler yaratmak için yararlı olabilir. Yani, şık bir bluz içine bir mendil dönüştürme harika bir yoldur. hepsi yetenek - Bir şey, etek için kravat veya broş bağlamak için bir şey olacak. Ve gerçekten "rahatsız etmeyin" ve sadece bir başlıkta bir eşarp bağlayabilirsiniz.

sünnet

Şık eski bir diğer giyim değişiklikler versiyon: Ürünün kesme cut-cut olmalıdır. Eninde sonunda almak istediğinize bağlı. Böylece, gömlek kısaltmak ve şık bir üst almak, genç bir adam haline bacaklar kot ve trendy halinde kesilmiş mümkündür. birçok seçenek vardır, sadece ilgisini çekecek bulmak değer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.