BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Euro Truck Simulator 2: Sistem Gereksinimleri

Çoğu oyuncu yarış sever. Ancak şimdi, sistem gereksinimleri düşünüleceğimiz Euro Truck Simulator 2 projesinin "Kamyoncular" ın parlak bir yeniliği ve mantıklı devamı olması için çok monoton "yolcu taşıyor". Bu oyunda sadece kargo taşımakla kalmaz, aynı zamanda kendi seçtikleri araç filosuyla kendi nakliye şirketinizi kurabilirsiniz. Birçok ülkenin, çoğu Avrupa ülkesinin yollarının kullanımına sunulacaktır. Onları kendiniz keşfedebilir, karlı ticaret yolları arayabilirsiniz. Oyuncu artık düşüncesiz bir şoför değil, şimdi kendi yolunu planlıyor.

Şu anda, orijinal fikirlerle parlayan ve oyuncuyu kendilerini bir şoför olarak hissetme olanağı sağlayan çok az sayıda benzer proje var, yalnızca dairesel veya şehirdeki aynı çevreleri açabilen düşüncesiz bir makina değil.

işlemci

Euro Truck Simulator 2 sistem gereksinimlerinin ne olduğuna bir göz atalım. Maksimum ya da minimum, önemi yok, asıl şey onu oynamak isteyenler için. İşlemciden gerekli donanıma bakmaya başlayacağız.

Euro Truck Simulator 2 minimum sistem gereksinimleri, 2,4 GHz frekansında çok sıradan bir çift çekirdekli "yüzde" nin sığacağını gösteriyor. Pratikte gösterildiği gibi, bu parametre çok durumludur, bu nedenle bu çubuğu pratik olarak 2 GHz'e kadar güvenle atlayabilirsiniz.

En yüksek ayarlarla oynamak isterseniz, oyun sizden farklı bir sayı isteyecektir. Bu özellikten birkaç bahsetmeyi başardık. Bununla birlikte, "minimalk" ı hesaba katarsanız, en iyi ayarları elde etmek için, 3 GHz frekanslı bir çift çekirdekli işlemci uygundur. Aslında, bu tür işlemciler zamanımızda oldukça yaygındır, bu yüzden endişe etmeye değmez.

Üretici için özel bir gereklilik yoktur. İşlemciler i3 ve i5 ve AMD tarafından piyasaya sürülen analogları olarak uygundur. Burada en önemli rolü, desteklediği teknolojileri değil, frekanslarını oynayacak.

Bazı kaynaklarda, aşağıdaki koşulları yerine getirebilirsiniz - yüzde 3.2 MHz frekanslı dört çekirdekli bir "yüzde". Bu özellik hakkında ne söyleyebilirsiniz? Dürüst olmak gerekirse, çok pahalı. 2012'de piyasaya çıkan oyun için, bu parametre, GTA 5 8 çekirdeği gerekip gerekmediğine eşdeğerdir. Böylece sıradan ekipmanlarla tamamen yapabilirsiniz.

Operatif hafıza

Şu anda sistem gereksinimlerini düşündüğümüz Euro Truck Simulator 2 projesinin oldukça gelişmiş bir grafiği var, oysa oyun çeşitli değil. Bilgisayarınızın saniyede çok fazla farklı bilgi işlemek zorunda kalmadığı için gereksinimler oldukça demokratiktir.

Peki, neye ihtiyacın var? Ve PC'nizden 4 gigabayt RAM'e ihtiyacınız var. Zaten 2012'de bu gibi talepler kimseyi şaşırtmayacak kadar zordu. Dolayısıyla bugün için, bundan daha düşük bir değere sahip bir kişisel bilgisayar bulmak zor. Talep edilmemiş olsa bile, daha modern teknolojiler bellek miktarındaki farkı tam olarak kapsamalıdır. En yüksek ayarlar için Euro Truck Simulator 2 sistem gereksinimleriyle ilgileniyorsanız, en azından altı gigabayt RAM'e ihtiyacınız olacaktır. Çoğu bilgisayarda bu numara bile bir sorun teşkil etmemelidir.

RAM formatından bahsedersek, özel bir tercih olmaz. Açıkçası, süper hızlı DDR4 veya DDR5 takmanıza gerek yok, ancak eski arayüzleri destekleyen bir anakart bulma olasılığınız düşük.

Ekran kartı

Oyunlar için önemli bileşenlerden son. Bu oyuncak güzelliği ve grafikleri ile inanılmaz. Gerçekçi dokular, ışık ve çimen - her şey Euro Truck Simulator 2'de gerçekçi görünüyor. Bir ekran kartı için minimum sistem gereksinimi, 1 GB bellekli bir GeForce GTS 450 kartına ihtiyaç duyduğunuzu gösterir. Gördüğünüz gibi, bu kadar eski bir ekran kartı oyunu çekecek. Maksimum ayarlarda münhasıran oynamaya gidiyorsanız, ekipmanın daha iyi olması gerekir.

Euro Truck Simulator 2'nin kararlı çalışması için neye ihtiyaç duyuluyor. Sistem gereksinimleri, 2 GB bellekli bir GeForce GTX 760 serisi karta ihtiyacınız olacağını gösterir. Prensip olarak, bu video kartı oldukça güçlüdür ve büyük bir bellek boyutu tecrübesiz bir kullanıcıyı korkutabilir. Bununla birlikte, bu serinin performansı ve diğer pek çok özelliği açısından ahlaki olarak eskidir. Dolayısıyla, 2013-2014'ten sonra bir bilgisayar satın aldıysanız, ancak ekran kartınız daha az hafızaya sahipse, bu oyunun en yüksek ayarlarını kolayca çekeceğinizden emin olun.

Başlangıçta, oyun yaklaşık 663 MHz'lik bir saat hızına sahip kartlar için tasarlandı. Modern grafik kartları yaklaşık 900 MHz veya daha fazla bu özelliğe sahiptir. Böylece, oyunun performansını etkileyecek ana parametredir.

özet

2012'de çıkardığımız Euro Truck Simulator 2 oyunu, inceledik sistem gereksinimleri, zamanında oldukça iyi bir programa sahipti. Buna rağmen, başlatılabileceği bilgisayarın özellikleri demokratik ve çok değişken. Şimdi bu muhteşem oyunun tadını çıkarmak için süper güce ihtiyacınız yok. Ekonomi sınıfı olan herhangi bir oyun bilgisayarı, bu şaheseri maksimum ayarlarda sorunsuz başlatabilir. Aşırı durumlarda, işletim sisteminin gereksiz servislerini tamamen devre dışı bırakan ve oyuncak altındaki tüm kaynakları veren oyunlar için özel yardımcı programları kullanabilirsiniz.

Bu öneri yoksa, tüm sürücüleri güncellemeyi deneyin. Buna ek olarak, bazı eski grafik kartları yeni işletim sistemleri ve bellenim BIOS'ları ile çakışabilir. Bu durumda, uyumluluk modunu veya önceki sürümlere BIOS'u yanıp sönebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.