Ev ve AileAksesuarlar

Takı için bellek tel

Kısa bir süre önce raflar mağazaları üzerinde bellek ile dikiş teli çıktı. Sert ve kararlı bir temel gerektiren eşsiz mücevher oluşturmak için tasarlanmıştır.

Özellikler tel

Aslında, bilezik ve kolye için gizemli bellek tel - bu yaygındır çelik tel üzerinde fiziksel bir etkiye onun bukleleri koruyan bir şekilde tedavi.

Tabii ki, özel bir araç kullanarak eğmek zor değildir, fakat takı sıradan kullanım koşulları altında stabil kalması önemlidir.

tel üzerinde bukleler çapı amacına bağlıdır. bilezik için, o elini üzerine koydu kadar küçük çapa sahip, ama kolye için o aksi takdirde boyun sıkıştırır, çok daha oldu.

Bellek telli bukleler satılan. birinden biri ürün ihtiyaçları için ve bukleler onlarca kadar. Genellikle bilezik 3-6 için kullanılan bu telin döner. Bu nedenle takı için bu çerçevede büyük miktarlarda satın dikişçi.

Eğer takı yapımında bellek ile tel kullanmak tam olarak anlamak, kolayca ve hesaplı aksesuar koleksiyonunuzu güncelleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, bir çocuğun bile işi işleyebilir böylece basittir.

Basit boncuk bilezik bellek tel

işin için, tel, çok renkli boncuklar ve pense 5-6 bukleler gerekir. kütük gerekli sayıda kesin. Yaptığımız döngünün bir ucunda. Bu tabanından kaymasını boncuk korur.

Sonra, dize boncuk başlarlar. Bu çalışmanın algoritma herhangi biri olabilir. Veya desen çeşit oluşturmak veya boncuk birkaç renkleri karıştırılarak elde edilir keyfi desen yapmak. çalışma tamamlandığında, telin bir ikinci ucu pense yardımıyla aynı halka yapmak. Bilezik kullanıma hazırdır.

O çile sanki bir tur eline konur. Ek sabitleme olmadan bir dekorasyon tutar.

tel farklı çaplarda kalmaz, aynı zamanda boncuk boncuk sinirli olabilir. Onları birleştirerek, çok ilginç bir etkisi elde edebilirsiniz. Önemli olan - deneme ve en sıradışı takı oluşturmak için.

Başka bir teknik: bir süspansiyon asmak uçlarında yapılır döngülerinde. Onların görevinde de takı çivi daha fazla uzunlukta basit boncuk görünür. Sen mağaza parçaları orijinal podvesochku satın ve onun bileziği dekore edebilirsiniz.

Bilezik örgü

Ama bu bilezik için hafıza teli nasıl kullanılacağı tek yol değildir. o tırpanı 9 parçalar halinde kesilmiş ve bunların örgü eğer Güzelce elde dekore edilmiş.

işler için, bu iş için 9 dönüşler ve tel küçük parçalar, boncuk veya boncuk, araçlara ihtiyaç duyar.

9 parça bir dönüş ya da biraz daha fazla içine tel kesin. döngüler yaparken her bir kütüğün bir ucunda ve her iki uçta da döngüler sınırlar tel bunların küçük bir parça, koydu.

Telin parçası üzerinde boncuk sinirli ve döngünün karşıt ucunda düzeltmek. Sonra, iş parçasının 3 üstlenmesi ve saç örgüsü kıvrım yapan başlarlar. ikinci Bayan otrezochek tel döngüleri arasında, kenar almak ve düzeltmek zaman her iki uçta da döngüler.

Hafıza telle bu basit yolla uygun ve günlük ek olarak ve gece elbisesi için olacak rafine bilezik haline gelmiştir.

Hafızalı tel yapılmış Fantezi küpe

Bu taban güzel küpe yuvarlak bir şekil oluşturmak için idealdir. küpe, boncuk veya boncuk, araçlar için çalışan bobin 2 tel kanca hazırlamak.

kabloyu kesip bir halkanın bir ucunda. Sonra, küpe toplamaya başlar. Burada taraftan sahip boncuk ne bağlı deneme yapabilirsiniz. Bu yaratıcılık için büyük bir alandır.

Ne zaman ilk kelepçe hazır, döngüler ile örtün ve iki ucu birleştirmek. Ondan sonra, aynı küpe yapmak. Sonra. Her iki boşlukları onlara küpe yerine kanca yakalamak ve bunları giyebilir, yapılır.

Bu en kolay seçenektir. Eğer deneme yapmak isterseniz, bir küpe, iki veya üç bir bukle değil, ama alabilir. Ya da bir bobin ve küçük bir segmentten süslemeye yoktur. Ancak tel aynı kenarında bir araya getirilir ve güzel bir arkı oluşturmak asmak için serbest kalır değildir.

Bu bellek böyle bir farklı ve çok yönlü bir teldir. Eğer kullanıyorsanız, yeni dekorasyon ile ilgili sorunlar asla.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.