HobiDikiş

Biz karnaval kostüm karga yapmak

Raven - muhteşem kendi yolunu güçlü akıllıca bir kuş. Eğer bir yılbaşı elbise yaparsanız, çocuğunuzun rahat, kullanışlı, ilginç olacak olan orijinal kıyafeti, dönecek, bunu tarz. Kendinizi oldukça kolay oluşturun. Sadece marifet ve hayal gücünü göstermek gerekir.

Ayrıntılar ve kostüm elemanları

kadarıyla parça karga kostüm oluşabilir? Örneğin, bu gibi: siyah uydurma tayt ve taytlar, külot. Aynı bluz, bluz, kazak, bir toplu iş dosyası. Bir gagayla kapak takın. Şimdi daha ayrıntılı olarak.

  • Alt, yani pantolon. Eğer kız ise, onlar Lycra, yani bir malzemeden yapılmış olması iyidir ışıltı ile, parlaklık. Fit ve sıkı , naylon külotlu çorap ama çekmeden. Bu durumda garnitür kargalar yüksek çizme, bacak, sızdırmaz uydurma veya çizme uygun olacaktır. Noel yağmur süsleri "jant" yapmak için. çok karanlık uygun bir alt ve pantolon olarak. Bu durumda yağmur pantolon altını süslemek için Can. Başka bir seçenek - siyah pantolon veya kot. İyi ve erkekler için bir karga kılık. Siyah bir saçak yapın ve kenarından 5-7 cm için bir yere üzerinde, altta nasheyte. Ayakkabılar - kahverengi ayakkabılar, vb Daha teklif: bu kadife pantolon uygun olacaktır küçük elbise evlat eğer alt prisborennye de kolluklar.
  • En - gibi olmalıdır? kızlar için Kostüm kargalar orta uyluk kadar uzanan siyah bluz untucked izin verir. Uygun ve gömlek. Hem "kuyrukları" veya geniş saçak kesilebilir. ince bir bel kayışı cila ile garnitür. Ya yağmur ağacını kullanın. Göğüs nasheyte ev yapımı saçak, siyah, tabii ki. Genellikle, daha herhangi bir "razletaek", "poryshek" o kadar iyi. Yani bu kuşa kostüm karga stilizuete. Yılbaşı beraberindekileri obsheyte üst parlak çevreler konfeti buluşmaya. Bu büyük çıktı! Eğer değil gömlek ve kazak, bir toplu dosya veya gömlek, nasheyte saçak-kanatlarında kollu yaparsanız. Bu oğlu için bir karga kostüm nasıl sorusunun cevabı - az veya ergen. Son ayrıntı: pelerin. siyah ipek Pitch "burun" Of, yine, obsheyte saçak, konfeti süsleyin. omuzları üzerinde onu Fırlatma çocuğunuz tür gizemli satın alacak, gerçek bir kuş gibi bir kıl payı kadar,!
  • Bitiş elleriyle, kostüm kargalar müdahalesi yapılmış ve bir maske yapmak zorunda. Nasıl? kafasına Sıkı siyah kap. koni şeklindeki gaga: Kalın kağıdın yapışkan kulochek oldukça büyük. o açık kahverengi veya sarı boya Boyalı. rezinochki veya örgüyü dikin. Burunda bir gaga giyen, kafasına sabitleyin. Üst şapka. Başka bir şekilde ilerleyebiliriz: kartonpiyer bir gagası inşa etmek. Bir çocuğun toplu dosyasına ya da o olan bir ceket, koyarsa yerine bir şapka, bir başlık kullanın. Sonra dizeleri altında saklanıyormuş. Kız siyah mendil kravat ve yüz ve alnına gaga üzerinde koyamazsınız.

Nihai tavsiyeler

Biz kızım için kılık bahsediyoruz, özellikle takı unutmayın. Buna İşlemeli ceket veya kazak koyu boncuk veya, beyaz boncuklar İnci. Beyaz bir dantel Jabot olun. Kısacası, elbise denemek, parlak renkli, gerçekten bayram bir tür döndü! İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.