HobiDikiş

Elleriyle parmaklıkların kafasına Kafa bantlı kız

Sezon dışı olarak, hava oldukça öngörülemeyen olduğunda, uygun bir başlık oldukça zorlaşır seçin. Bu hava sıcaklığı çok yüksek olduğunda, sabah erken (hala soğuk) ve öğleden sonra karşılığında evin dışında olan çocuklar için özellikle doğrudur.

kafasında kızlar, dokuma konuşmacı için Sıcak pansuman, sıcak kaput kapağı ve güvenilmez arasındaki altın ortalamasıdır. Rüzgar ve soğuktan hassas çocuk kulakları koruyabilen örgülü kumaşların bir dar bir şerit.

Hangi malzemeler bandajları üretimi için uygun olan

kızlar çocuk için ürüne konuştu en etkili ve pratik olduğu için kafasına bir bandaj Ne kravat? Tabii ki, yumuşak ve sıcak iplik seçmelisiniz. En iyisi bu amaçla iplik için uygundur merinos yünü. % 100 yün iplik yeterince% 50-60 doğal lifler olmamalıdır.

Bu durumda, kızlar için soyunma yukarı ve narin deri lifleri tahriş olmaz, aynı zamanda iyi bir sıcak olacak kafasına konuştu. Bu durumda, çocuk nedeniyle diğer malzemeler (akrilik, pamuk, ipek, bambu) ilavesiyle sıcak olmayacaktır.

İplik uzunluğu 100 gram başına 200 ila 300 metre arasında aralığında olmalıdır. Çok kalın iplik özensiz ve şekilsiz bakacağız, ama daha ince craftswomen ile çalışmak zor olacaktır.

Örgü: saç bandı kızlar için. bir desen seçimi

sargı performans yöntemi ile çapraz sıralar yardımıyla hazır olduğunu birlikte örülür olanlar ve bu ayrılabilir.

bir, ikinci ve en basit desenleri yapılabilir: Şal ve çorap örme, her türlü lastik bantlar, doğru ve yanlış döngüler diğer kombinasyonları.

anne veya büyükanne bir tırpan ile bebeğinin aksesuarını yapmaya karar verirse, bu onun kafası konuşmacı üzerinde uzunlamasına bir bandaj olacaktır. aşağıdaki paragrafta sunulan ilginç ve basit kemeri Sürüş. Böyle bir çalışma döngülerinin nasıl kesiştiği hakkında temel bilgi gerektirir.

kızlar için en basit pansuman kafasına konuştu

hızlı ve etkili çocuğunuzu izole etmek için, resimlerinde jant tellerini yaratmanın oldukça basit bir yöntem kullanabilirsiniz.

önceden hesaplanabilir döngülerin sayısını kazanma araçları üzerinde (bu bağlı ölçülmesiyle bulunabilir ve kontrol numunesi sıyrılmıştır). Bu 350 m / 100 gram iplikler için 10 cm başına 18 döngü olacaktır.

 • 1-4 sıralarında: sağ döngüler ve yanlış sıraları (Garter) yüz yapmaktadır.
 • 5-8 sıralarında: ağ-yapının ön tarafında halka - arka tarafında yüzü - ters örgü (stoklama).
 • 9-12 satırlar: Havlu deseni.
 • 13-16 satırlar: Stocking deseni.

Dört satır sonlandırılması jartiyer dikiş. Elde edilen şeritler yeterince geniş değilse, satır sayısı arttırılabilir. Bir uzman tarafından bilindiği gibi, örneğin belirtilen daha iplik kalın uygulanır, ancak, bantların (ve bantlar kendilerini) alışkanlıklarındaki satır sayısı ve düşük gerektiğini açıklar.

bandaj, yapılan silgi

Aşağıdaki modeli oldukça geniş dönüştü.

başlık sınıflandırılması dar şerit daha kap yakın bulunduğu yer Aslında, kafasına bir kız için bu bandaj, jant tellerini bağladı.

prensibi basittir:

 1. döngüler gerekli sayıda kazanma.
 2. 1 x 1 (1 yüz, 1 Yanlış) düz ya da yuvarlak örgü sıraları zamk.
 3. st çorap, 5-7 sm bir yükseklikte hareket.
 4. yaklaşık 5-7 cm Örgü, döngü azaltmak başlar: 6, her bir yüz seri.
 5. Web 18-20 cm ulaştıkça, döngüler kapalı olmalıdır.

kafasında kızlar için bu pansuman üst bükmek için (konuşmacı da hızlı ve kolay hale getirmek için). Bu çorap deseni bir özelliğidir.

Pansuman boyunca yapılan

bir aksesuar boyuna kalıplarını yapmak için, bebeğin başının eksi 4-5 cm çevresi eşittir yüksekliği olan bir döngü az miktarda ve örme kumaş, toplamak gerekir. Böylece, kafasına bandaj bağlı konuşmacı (kızlar 5 yıl) yaklaşık 45-46 bir uzunluk olacaktır cm'dir.

benzer ürünlerde geçti döngüler ve jakarlı büyük desenleri bekliyoruz.

bir tırpan bir bandaj kravat nasıl

Şekil, üç şeritlerin bir örgü göstermektedir.

kablo dokuz döngüler gerektirir, yani her bir tel, üç halkadan. örgü oluşturulması için prosedür:

 1. üçüncü kısmı ikinci (üçüncü sol ön taraf) ile üst üste gelir.
 2. Eşit bir kısmı (4 sıra).

birinci sarmal (birinci üst kısmında yer alır), ikinci ile örtüşmektedir.

Geliştirici kenar her iki tarafta sadece iki döngüler vardır ayrılmak sunuyor, ama biraz olabilir. To düzeni başını konuşmacı, üzerine bandaj doğru olan bu paragrafta gösterilen hangi, en az beş backstitches her iki tarafta döngüler gerekir.

Kenar (şemada olduğu gibi) ya da jartiyer st çorap yapar.

mükemmel çapraz döngü sanatını Örgü için, bir sonraki model basittir.

Bu kabul sayesinde oluşumu toplu pastiller, çünkü burada, hareket, her bir uç üst üste yer alır. İki şerit ağ-(varyans) ve on tersine ile yedinci merkezden kenarlara doğru taşınır beşinci sıranın ilk kaynaktan, birleşir. İki yüz döngüler kökenli her telin iki uç halkaları tersine. Genellikle geliştiriciler süsler ters örgü döngüler ile çapraz tellerini sunuyoruz, çünkü oldukça ilginç. Bu tükürük için ek bir miktar almak için izin verir. Hareket her iki sıra yapılır çünkü burada kontrast elde edilir.

kenarında da en az beş döngü almalıdır. belirtilen talimatlara bağlı olarak, (fotoğrafta olduğu gibi, ya da bir model çeşit ile gelip) kızlar konuşmacı için bir saç bandı ilişkilendirebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.