HobiDikiş

Dişeti bebek için kıyafet örgü nasıl tarih ve rehber

Gökkuşağı Tezgah - renkli rezinochki gelen çok yönlü malzeme şeyi örmeye - bilezik gelen bir yetişkin kadın için elbise. Ve dişeti bebek için kıyafet örgü nasıl daha yakından bakın.

Kuklalar için Bilezik klastikleri

bebek için bilezik - şey daha ciddi geçmeden önce, basit üzerinde eğitimli gerekiyor.

rezinochku alın ve dört kanca döner vida. Aynı ihtiyaçları üç çok renkli lastik bantlar ile yapılacak. Sonra beşinci alıp yavaşça bu dört telli onu perekin'te.

çözünmez oluşturulması için, kalem veya kurşun kalem üzerine kaydırın. Ve kanca yeni beşli dişeti ile aynı işlemi çevirin. Sonra sadece kanca olanlar sopa ile sakız bağlayın. En sevdiğiniz bebek yeni aksesuarı memnun edebilir!

rezinochek bebek giyimi: nasıl örgü

Kuklalar için elbiseler yaratmak - çalıştıktan sonra, güvenle daha ciddi ve görkemli bir şeye geçebiliriz. Özel bir makineye ihtiyacınız - Bu durumda, kanca yok.

sadece aşırı kutuplar dokuma yer alacak - dişeti bebek için örgü giysiler önce orta kesiminde Makineyi kaldırmak gerekir. Yol - up alttan:

  1. pimleri üzerindeki numarayı "8" fırlatmak, süsen bir çift atın. belirli bir mesafe geri adım, başka bir çift daha sonra iki lastik bantlar ile tekrarlayın.
  2. aracın karşı tarafında aynı renk malzemeleri kullanarak, "8" önünde "8" atar. Sonra makinenin her iki tarafındaki sekizli olmadan çivi üzerine aynı adım sakız atmak.
  3. sağ ve sol arasındaki süsen satır aynı "8" bir çift atma Zakoltsuyte eser. dıştan içe alt kanca deliği çıkarın.
  4. döngüler çıkardıktan sonra tekrar sakız sütunlarda aynı rengi fırlatmak, bu sefer için "8" Onları bükmek değil. Ve bir kez daha içeride kanca iris alt satır atmak.
  5. merkez sütunlar süsen bir çift fırlatmak Zaten üzerinde, yine, onları bükülmüş değildir. Zakoltsuyte iki lastik bantlar yer alıyor ve kanca alt halkalar atmak.
  6. Yeni renk sakız alın. bükmek değil, makinenin her iki tarafındaki pimleri ilk satırındaki iris ile atmak. Yine, alt kanca satır kaldırmak. prensip dişeti bebek için kıyafet örgü nasıl anlatır, şimdi daha açıktır.
  7. Bu şekilde istenilen uzunlukta elbisesinin geleceği dopletite etek. Şimdi zaman "top" dir. daha yakın merkeze aşırı sakız kanca Perekin'te ve alt satır atmak.
  8. iris farklı bir renk kullanın - "8" koymadan değil her iki sütun için parçaları bir çift at. kurtulmuş Alt atmak. Yani elbise biraz dar. Zakoltsuyte iki lastik bantların satır ve ardından iris tabanını atmak.
  9. Yine, bir çift sütunla ilgili iris ile atmak ve alt satır kaldırın. Dört kez, bu işlemi yineleyin.
  10. döngünün Dokuma kanca "pigtail". Sonra makineden tüm karışıklığı kaldırmak ve kanca üzerine yerleştirin. "Pigtail" aracılığıyla döngü çekin ve bu şey toka düzeltmek.

Yani açıkça fotoğrafta gösterilen bebek düzeni (diş eti makinede konulmalıdır nasıl) için sakız giysi gelen örgü nasıl anladılar.

Gökkuşağı Loom başka ne yapılabilir?

"Balık kuyruğu" ve "Fransız örgü" tekniği hakim, onların ayakkabı rezinochkami süslemek için deneyebilirsiniz. Ayrıca rezinochek dan kendiniz ya da bir hediye olarak renkli mayo veya kolay bir konu örgü olabilir.

Açık yol ve aksesuar çeşitli yaratılmasına - bilezik, chokers, kolye, kemer, kayışlar, vb ..

Ayrıca kendiniz için bir elbise örgü için bir şans alabilir - bu sadece bir ölçekte, sadece dişeti bebek için örgü giysiler gibi. Bu arada, bu ürünün 300 000 $ için İngiltere'de açık artırmada satıldı. Bu 20 bin. Rezinochek ve sadece iki gün zaman geçirdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.