HobiDikiş

Elder Wand kendi elleri

Gerçek şu kitaplar ve filmler aracılığıyla, içine düştüğü büyülü dünyalar oldukça farklıdır. Biz bilek tek hareketiyle mucizeler, ama yine de büyüye inanıyor ve onun özelliklerini elde etmek hayal etmek istiyorum olamaz. Örneğin, Elder Wand - "Harry Potter" birçok taraftarların arzu nesnesi Biz bunu kendin yap nasıl anlayacaksınız.

fantezi herhangi bir fan o bu hatıra olmasını istediği için bir neden gösterecektir. Ama hemen hemen tüm her şeyden önce, zerafet, güzellik, stil ve bu eser için dokunma hoş bir his çizmek, bunlar konusunda hemfikir. Elder Wand, kendi elleriyle yarattığı, bütün bu niteliklere birleştirir.

Buna ek olarak, "Harry Potter" büyülü dünyada her zamankinden büyülü aksesuarları var en güçlü biri olarak kabul edilir. Ve onun sahibi büyük işler yapmak için güce sahiptir. Kahramanlar kitaplar Dzhoann Rouling "ölüm hediye" almak için her şeyi yapmak yaptı.

ahşap taban

gerçek dünyada tanınmış hikaye aksine Wand yakaladım Elder için kimseyi öldürmek yok. onun yaratılması için çeşitli seçenekler vardır. Klasik yöntem zamanki el sanatları dalında için bir temel olarak kullanılması gerekir. gerçekliğe hayalini gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

İlk olarak, son zamanlarda, uygun bir ağaçtan kırılan dalları, sayısını bulmak. Yakın büyüyen mürver var ise, söğüt, elma veya bu tip sadece favori bitki kullanabilirsiniz. dal kabuğu en uygun boyutu ve şekli temizleyin. Sonra iyice kurudu böylece pencere pervazına birkaç gün bekletin.

Bu biraz ucuna yakın olan bölge, keskinleştirmek ve lake boş kapak sonra. Bu senin geleceğin el sanatları temeli olacaktır. Yaşlı Wand Dumbledore yüzey tümsek ve oyuk karakteristik sahiptir. Onları nasıl oluşturulur, daha sonra anlayacaktır. Bu arada, vücudu eğitim başka seçenek hakkında size.

Biz karton çalışıyoruz

Bu yöntem çok hızlı ve gerçekleştirmek kolaydır. Gerekli çalışmaları için şu malzemeleri ve araçları hazırlamak:

  • karton (renk önemli değil) A4 parça;
  • bir silikon;
  • Kırtasiye makas ve yapıştırıcı.

ters bir köşesinden çapraz tabakanın katlanması ile başlayın. ikiye katlayın ve yapıştırıcı ile, kapağın geri kalan. Daha iyi Elder Wand yapmak bir tüpün içine bir karton parçasını büküm ve sonra dümdüz ve kuruyana kadar bekleyin nasıl anlamak için.

Silikon - yardım etmek

Sizin ana malzeme sağlam ve güçlü olmalıdır. Eğer o işin sonraki aşaması için hazır olduğu gördüğünüzde, aksiyon silikon girerler. Herhangi mağaza yapı malzemeleri bulunabilir.

Bu dolgu maddesi, farklı hacim tüpler satılmaktadır. Büyük, özel bir tabanca seçerseniz önyükleme gerekir için. Ama bu iş oldukça yeterli standart konteyner küçüktür. Onunla çalışmaya, hiçbir ek araçlar kullanılmaz.

Silikon ihtiyacı Elder Wand için, evde yapılan eller, daha sağlam ve ağır hale gelmiştir. tüp açın ve ön kalıbın geniş ucuna içeriğini dökün. Aynı paket yeterli olmayabileceğini yaşıyorsanız, idareli malzeme kullanımı ve çantasının içinde tüm seyrekleştirirler doldurmayın. Bu durumda senin eserin daha kolay olacaktır.

Aynı şekilde ve karşı tarafında "Lehim". dolgu maddesi kuruyana kadar bekleyin. silikon paketleri üzerinde her zaman katılaşma belirtilen dönemdir. tamamen tedavi iş parçasının iç sonra, dekorasyon için kesmek gerçek Elder Wand olarak kıl payı gibi görünecektir hangi sayesinde ilerleyebilir.

süsleme malzemeleri

Bu güçlü eser çok ilginç bir şekle sahiptir. İlk bakışta, yeniden yaratmak için zor olduğunu görünebilir. Ama aslında, bu gerçek. Başlamak için, çalışmalarında gerekli olduğunu tüm hazırlamak:

  • Biz çerçeve yapmak kullanıcı katı tel;
  • Alüminyum folyo;
  • heykel kil veya seramik;
  • (Döküm aletleri) yığını;
  • koyu sarı;
  • Siyah, kahverengi, beyaz ve altın akrilik boyalar ve onlar için fırçalar.

Yani gerçek bir Elder Wand olsun, onun temelinde özel çerçeve olarak kullanılabilir. üç ya da dört kat olarak folyo teli örtün. bundan sonra o üzerinde kil tabakası koymak kolaydı yani bu dikkatlice, düzeltin.

süslemek

bir plastik malzemenin silindirik bir küçük şeritler hazırlayın ve karkas çevresinde takın. (Ucuna kadar saptan yönde bunları düzenlemek ise) her biri komşu biraz daha küçüktür, bu tür yoğunlaşmalann 5 yapmak için gereklidir. Aralarındaki mesafe de farklı şeyler yapmak gerekir.

sap bir tel veya çubuk ile küçük çukurlarda bunları yapın. Ayrı bir formu ve mahfaza kalın bir ucunda düzeltmek için kil kabartma koni ucu imal. Şimdi resme gidin.

Tamamen bütün ürün siyah taban kapsamaktadır. Elder Wand kahverengi konveksliği olmalıdır olduğundan, bu renkte onları boyamak. Not: küreler delikler karanlık kalmalıdır.

Ölüm Yadigarları'nda (daire ve üçgen içinde yazılı dikey çubuk) bir sembolün sap üzerindeki koyu sarı ve beyaz boya yardımıyla çerçevenin küçük ince kısmı silin.

Şimdi Franchise ait kitap ve film bir dizi en güçlü büyülü bir araca sahip "Harry Potter." Elder Wand aslında kullanıma hazırdır. Şimdi biz bunu hokkabaz başlamak mümkün olacaktır, bundan sonra, nihai küçük bir ritüeli gerçekleştirmek zorunda.

sihirli başlayacak

büyü Bazı taraftarlar geceleri ormana gidip bütün ritüel büyü geçirmek için tavsiye ve mumlar bir daire içinde düzenlenmiş. Ama her ebeveyn çocuğunuzun başlama daha basit bir yol sınırlayabilir yalnız çalılıkları girecek, çünkü bu sayede.

Sihirli Değnek - arzuların gerçekleşmesi olasılığını arttıran bir araç. Eğer büyü dönüp Ve eğer, sen hayatında belli bir olay olmasını istiyorum.

Bütün kalbin özlem, sihirli özelliği belirgin artar şansı bir rüya gerçek oldu. Bu herhangi bir eser ve büyü etkinliğinin garantisidir - dindir. öyle güçlü, daha güçlü o hediye sihirbazı haline gelir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.